Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
trumpai2014-10-14 12:15:46 Cituoti
labai keista nors gal but geriau pagalvojus turbut ir ne, kodel advokatui lryto gerbejui tai taip rupi sitie klausimai, nors jisai susirinko informacija situo klausimu bet kazka kazkur prakeido, nes legiono nebuvo galima registruoti tiek lkl tiek eurolygoje, o uzregistravo tik susimokejus skolas, ir eurolyga seniau yra sakiusi ir lkl dar visai neseniai kad netoleruos komandu kurios neatsiskaito su zaidejais, todel naujas vienetas tikrai pereme skolas zaidejams, bet nori atsikratyti skolu kaip romanovo makliu rezultato. Nevertejo kopijuoti ir diskutuoti, vien tik neviltis del savo klubo i akis krenta is tokiu rasineliu, pradedancio advokato.
simasz2014-10-14 11:58:04 Cituoti
>> dnb: ilgas tekstas ,o pasakyta viena ir tas pats. ir cia jis raso siomis dienomis? tai nesupratau ka reiskia paskaymas legionieriai gali zaisti eurolygoje,o lkl ne. kad jie ir ten ir ten negalejo.
Zergas2014-10-14 10:40:09 Cituoti
>> [KfB]jenna_jameson:

buvo interviu kuriam barmalejus sake kad kol moka pagal senas skolas, tol px koks ten juridinis vienetas registruotas
[KfB]jenna_jameson2014-10-14 10:36:23 Cituoti
>> dnb: Šiaip viskas panašu į teisybę, tik vienas dalykas man neaiškus - jei LKL dalyvauja vienas juridinis asmuo, o Eurolygoje - kitas, tai kažkur galai nesiriša, nes kol EL netapo uždara lyga, tai viena iš licencijų gavimo sąlygų yra dalyvavimas vietiniame čempionate. Tai čia arba labai stipriai kažkas pateptas ir EL vadai užsimerkė prieš tokią aferą, arba tai kas surašyta nėra visiškai teisingi faktai. Galėtų kas nors Motiejui mestelt klausimą su tuo susijusį, bet iš jo tiesioginio atsakymo chui sulauksi.
antasulc2014-10-14 10:36:11 Cituoti
tai su Nevėžiu neregistruotas Andersonas žaidė?
O šiaip, įstatymuose, turbūt, paliktos spragos tyčia. Pažiūrėkit kas yra Maxima ir kaip ji įregistruota - ten grupė įvairių įmonių, kad atsakomybės atveju būtų galima aukoti kurią nors iš jų.
2014-10-14 10:10:14 Cituoti
tai nieko naujo cia tas advokatas neparase.
Zergas2014-10-14 10:08:09 Cituoti
>> dnb:

faktas kad cia jau labai gudriai bando prasisukt ir uz tai reiketu grieztai bausti jei viskas bus padaryta iki galo.is kitos puses,tuomet reiketu nubausti ir n kitu feniksu kurie analogisku budu dirbtinai bankrotino imones o tiekejams stume raga. anyway, abejoju ar tai pavyks,visgi Zalgiris per daug matoma figura kad galetu prasukt tokias makles, tikrai atsiras kas paviesins ir parasys pareiskima i prokuratura :)
dnb2014-10-14 09:39:01 Cituoti
Jei kam idomu apie zalgiri vienas advokatas facebooke parase savo izvalgasKas vyksta su Kauno "Žalgiriu"?

Šis klausimas pastaruoju metu turėtų kankinti ne vieną Kauno "Žalgirio" faną. Lygiai taip pat turėtų kankinti klausimas, kas bus su FIBA paskelbtu draudimu registruoti legionierius bei su Kauno "Žalgirio" skolomis. Pabandysiu į šiuos klausimus atsakyti.

Pirma, norėčiau deklaruoti savo, taip sakant, interesų konfliktą Aš esu Vilniaus Lietuvos Ryto gerbėjas. Bet tai, ką parašysiu toliau, yra niekaip nesusiję su mano sportinėmis simpatijomis ar antipatijomis. Lygiai taip pat tai, ką parašysiu, sužinojau išimtinai remdamasis viešai prieinamais informacijos šaltiniais.

Pradėsiu gal būt nuo to, kad pats Kauno "Žalgiris" yra tik komandos pavadinimas bei prekės ženklas. Pati Žalgirio komanda savo teises ir pareigas įgyja per atitinkamai komandą valdantį juridinį asmenį. Iki šiol juo buvo VŠĮ Kauno "Žalgirio" rėmėjas (juridinio asmens kodas - 134842629, adresas - Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, įsteigimo data - 1996-12-11). Toliau bendram patogumui šią VŠĮ Kauno "Žalgirio" rėmėjas vadinkime tiesiog Žalgiris1. Atitinkamai, pvz. Vilniaus Lietuvos Ryto krepšinio komanda yra valdoma juridinio asmens VŠĮ Krepšinio Rytas.

Iki šiol, kaip minėjau ir kiek man žinoma, visos sutartys su rėmėjais, sutartys su žaidėjais, kitos sutartys buvo sudaromos būtent su Žalgiriu1. Atitinkamai, tos skolos, kurias turi Žalgirio krepšinio klubas, iš tikrųjų yra šio juridinio asmens Žalgiris1 (VŠĮ Kauno "Žalgirio" rėmėjas) skolos. Būtent šiam juridiniam asmeniui ir yra pritaikytas FIBA draudimas registruoti žaidėjus. Be to, šis juridinis asmuo iki šiol turėjo Eurolygos A licenciją, o taip pat buvo registruotas LKL.

O dabar jau bus įdomiau: kaip Kauno "Žalgiris" sugebėjo Eurolygoje užregistruoti legionierius, bet nesugebėjo jų užregistruoti LKL?; Kaip Kauno "Žalgirio" vadovybė ruošiasi spręsti skolų klausimą?

Atsakymai į šiuos klausimus, mano nuomone, yra net labai proziški ir poezijos juose nedaug. Kauno "Žalgirio" vadovybė tiesiog įsteigė naują juridinį asmenį, konkrečiai - VŠĮ Žalgirio krepšinio centras (juridinio asmens kodas - 302811111, adresas - Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, įsteigimo data - 2012-06-27). Toliau bendram patogumui šį juridinį asmenį vadinkime tiesiog Žalgiris2. Šis juridinis asmuo, kaip naujai įsteigtas, neturi jokių skolų, o taip pat jam nėra taikomi jokie FIBA draudimai registruoti legionierius.

O dabar atsakymas į klausimą, tai kaip Kauno "Žalgiriui", tebegaliojant FIBA draudimui, pavyko Eurolygoje registruoti legionierius. Atsakymas į šį klausimą buvo atvirai pateiktas prieš kelias dienas viešai publikuotame interviu su Eurolygos vadovu Jordi Bertomeu. Pasirodo, Kauno " Žalgiris" savo A licenciją paprasčiausiai "pardavė". Ką tai reiškia žmonių kalbą? Tai reiškia, kad skolų slegiamas juridinis asmuo Žalgiris1 (VŠĮ Kauno "Žalgirio" rėmėjas) šią Eurolygos A licenciją greičiausiai perrašė naujai įsteigtam ir jokių skolų neturinčiam juridiniam asmeniui Žalgiris2 (VŠĮ Žalgirio krepšinio centras), kuriam, be kita ko, kaip neturinčiam skolų, nėra taikomas ir FIBA draudimas registruoti legionierius.

Kitas klausimas, o kodėl tuomet Kauno "Žalgiris" negalėjo legionierių registruoti LKL? Atsakymas taip pat paprastas - bandė, bet nepavyko. 2014 m. liepą vykusiame LKL posėdyje Žalgirio vadovas buvo pateikęs prašymą vietoje dabar LKL registruoto juridinio asmens Žalgiris1, pakeisti jį nauju juridiniu asmeniu, mano jau minėtu Žalgiris2, bet toks jo prašymas nebuvo patenkintas. Taigi, kaip ir Eurolygoje, taip ir LKL Kauno "Žalgirio" vadovai siekė visas dalyvavimo lygoje teises ir pareigas perkelti naujam, jokių skolų neturinčiam juridiniam asmeniui Žalgiris2, bet nepavyko. Būtent todėl Eurolygoje Žalgiris užregistravo visus legionierius, o LKL jų registruoti iki šiol negali (nes Eurolygoje ir LKL dalyvauja visiškai skirtingi juridiniai asmenys).

O dabar atsakymas į pagrindinį klausimą - kaip Kauno "Žalgirio" vadovai spręs skolų klausimą. Atsakymą jau manau nujaučiate. Detalesnei informacijai pateiksiu ir daugiau aspektų: 2014-08-25 iš juridinio asmens Žalgiris1 vienu metu išėjo 7 darbuotojai ir jame liko tik 3 darbuotojai. 6 iš jų tą pačią dieną įsidarbino spėkite kur? Taip, teisingai, juridiniame asmenyje Žalgiris2. Dar daugiau, visi Kauno "Žalgirio" prekės ženklai, t.y. BC ŽALGIRIS, BC ŽALGIRIS SHOP.LT, KK "ŽALGIRIS" jau yra taip pat perrašyti juridinio asmens Žalgiris2 vardu. Senasis ir skolų slegiamas juridinis asmuo Žalgiris1 jokių prekės ženklų jau nebeturi.

Summa summarum, Eurolygos A licencija jau yra perrašyta Žalgiris2 vardu, iš skolų slegiamo Žalgiris1 darbuotojai perkelti į naująjį Žalgiris2, visi prekės ženklai taip pat perrašyti Žalgiris2 vardu. Nors tokios informacijos ir neturiu, bet manau, kad visos sutartys su rėmėjais ir žaidėjais yra taip pat sudaromos ar perrašytos Žalgiris2 vardu. Taip pat buvo siekta ir dalyvavimą LKL lygoje perrašyti Žalgiris2 vardu, bet nesėkmingai (pasipriešinus kitiems klubams). Norėčiau klysti, bet panašu, kad Lietuvos krepšinio padangėje mes turime labai gražų feniksą. Feniksas įmonių teisėje yra konstatuojamas tuomet, kai įmonės savininkai, siekdami atsikratyti įmonės skolų, visą įmonės veiklą, o taip pat turtą bei darbuotojus perkelia į naują įsteigtą įmonę, o senąją palieka tik su skolomis ir be jokio turto (arba tik su menkaverčiu turtu).

Dabar kitas klausimas - ką daryti Kauno "Žalgirio" kreditoriams, kuriems yra skolingas senasis juridinis asmuo Žalgiris1, ir iš kurio jau yra į Žalgirį2 perkelta beveik visa veikla bei beveik visos turtinės teisės? Greičiausiai vienintelis kelias atgauti savo skolas yra kreiptis į teismą ir bandyti įrodyti fenikso sindromą bei tokiu būdu pripažinti juridinį asmenį Žalgiris2 atsakingu už Žalgiris1 skolas.

Na ir pabaigai disclaimeris: tai, kas parašyta aukščiau, atspindi tik mano asmeninę nuomonę šiuo klausimu, kurią aš susidariau iš viešai prieinamų informacijos šaltinių. Niekaip ir jokia apimtimi tai, kas parašyta aukščiau, negali ir jokia apimtimi neturi būti laikoma ar traktuojama kaip teisinė konsultacija ar kaip teisinė išvada. Tinkamai teisinei konsultacijai ar teisinei išvadai pateikti yra reikalingas detalesnis informacijos bei faktinių aplinkybių įvertinimas.

agurks2014-10-14 09:14:18 Cituoti
viskas yra zjbs su tuo Lekavicium. Px tas ugis gynejui, niekad nesuprasiu, kad myzama del mazo izaidejo ugio. Puikus ball-handleris ir greitas, plius negali atsitraukti, nes trajaka isaus, senokai nemaciau tokio over-all gero gynejo is lt. Problema, kad visai dar anciukas jisai, eurolygos PG apstumdys ir apdauzys. Ypac prie spaudimo. Nu ziuresim, svarbiausia, kad pats nepaluztu po pirmu keliu varzybu ir toliau dirbtu.
Zergas2014-10-14 08:55:21 Cituoti
visuomet lengviau buti cinisku skeptiku, jei kazkas nepavyks sakyt "o argi as taip nesakiau?", o sekmes atveju kartu su visais pasidziaugt.dauguma elgiasi butent taip, ir tai yra naturalu nes dauguma nenori but issisokeliai kurie eina pries srove,del to jie ir yra dauguma :) na o luko atveju tai vien faktas kad jis taip greit sugebejo persiorientuoti is nkl i lkl manau daug ka pasako.aisku el bus visai kitas vaizdas bet as tikiu kad jis sugebes greitai prisitaikyti ir jau siame sezone taps svarbia komandos dalimi
2014-10-14 06:20:19 Cituoti
>> jimboo: del linko, tai numeciau pirma pasitaikiusi. Niekas cia neprikisineja del Luko darbo etikos ir pan.
Kalba eina apie fizinius duomenis ir kaip sudetinga jam bus lost pries gerus priesininkus. O tu per savo rasojanti zalia akvalanga toliau nusitampai kaip reikiant...
Toks egzistuoja2014-10-14 02:25:54 Cituoti
>> jimboo: Ta kur bananui komentara rasei, tai daugiau maziau protingai ir tiksliai parasei, o ta kur man adresavai, tai toks realiai vaizdas kad nemates Ednio live, gyvai visu to sezono rungtyniu. Kalbi apie Parkeri, tai priminsiu, kad Edney beveik visus savo taskus POZICINESE pelnydavo is baudos aiksteles(ir ne floateriais kaip Tonis), arba jumperiais is zonos prieigu. Tolimi metimai jo arsenale atsirado po Z.

"Jis ne tasku darymo masina buvo" - Bennetone, kuris laikais, kai tu dar mazas buvai, skaites Europos grandas, kuri treniruodavo Messinos su Obradais ir supirkinedavo visus geriausius Europos zaidejus tas NE TASKU DARYMO masina, salia rinkdavo 17pt(pirma sezona), 18pt(2y), 17pt(3y) ir budamas 31m, pask sezona Bennetone 15,2pt EL. Kad asistu pridalindavo taip pat faktas, kad aikste nesveikai mate taip pat, bet tasku priridendavo scociai, daugiau nei toks Dentmonas nusilpusiam Z, ir skirtingai nei JD, kuris savo taskus trajakais susirnkdavo pagrinde, Ednio EL karjeros vidurkis nesiekia net 1 imesto trajako per gm.

Visas sis nukrypimas tam, kad parodyt, kad nixuja tu to Ednio nemates, zinai tiek, kiek YT klipuku yra ir bociai papasakoje. Kitasyk nerasyk api tai ko nezinai - pasirodysi gudresnis.
jimboo2014-10-14 01:20:59 Cituoti
>> Dell: ne, as ne Lukas :D Ir jau senai miegot turejau. Siaip nenoriu atrodyti kazkoks, bet paminesit mano zodzius dar del Lekaviciaus :D Labanakt, nesirodysiu iki Penktadienio ir jums nekisiu tu nesamoniu, kad ramiau gyventumet :D
Dell2014-10-14 01:16:31 Cituoti
>> jimboo:

Lukai čia tu?
jimboo2014-10-14 01:10:00 Cituoti
>> Toks egzistuoja: blem juokinga, kaip toki laiko save protingais, o kitiems sako tu to nezinai, tu ano nezinai.
Jo zinok, jeigu neideda, tai lievas kasioras ;) Blemba as krepsini ziuriu nuo 10metu ir puikiai atsimenu kaip Edney lipdavo i medzius. O kad rodot jus man graziausius surinktus epizodus, tai cia nieko nuostabaus. As to pacio Cizo galiu surinkti ju ne viena. Lyderis Edney buvo ne tame, kad apsokinedavo visus, tiek metimo metu, tiek atkovotais kamuoliais, tiek dar kakzuo. Isvis jis nieko neapsokinedavo beveik. Pasiziurek pats tame video, kad daugelyje situaciju, jis nes puse to nepasoka mesdamas kiek gali. Ir ne tame esme vpsm.
Jis ne tasku darymo masina buvo, o izaidejas, kuris dalino kamuoliuos ir darkydavo varzovu gynyba savo gebejimu lysti kaip as sakau per tarpkoji ir pazastis. Tasku darymo masinos buvo Bovie, Zidekas, Stomba ir t.t.
Tai ka jus is to Lekaviciaus norit sulipint tai atsiprasant BBS ZN. Gal Michaeli Jordona ?:D
jimboo2014-10-14 01:01:17 Cituoti
jis isnaudoja savo suoli*
jimboo2014-10-14 01:00:12 Cituoti
>> bananas: blet, ok, nebesakysiu nieko. Tik pabaigai. Taip zinau, kad ju ugiai skiriasi ir manes nereikia cia mokinti. As tik daviau orientyra, pagal ka ta suoli matuoti. Ir savotiskas klausimas ten buvo, o ne teiginys. Neaiskiai gal parasiau. Ir ju zaidimo stilius skirasi kaip diena ir naktis.
Dabar ziurek i ta savo video, pasiziurekit i Edney zaidima ir susizymekit varnelemes ar kokiais velniais, tas situacijas kuriose jis isnaudoja savo ugi apart to, kad greitame puolime aukstai pasoka arba tiesiog isnaudojes varzovu ziopluma meta is po kases ir niekas nesugeba uzdengti. Nereikia manyti, jeigu zaidejas pasoka aukstai, kad tai gali isnaudoti varybu metu. Be galo sunku nuolatos isnaudoti maksimalu suoli varzybu metu jeigu tu esu maziukas. Siaip ir Lekavicius ideda. Na nemaciau, bet as budamas 180 (lygiai kaip Lekavicius) viena ranka siaip ne taip idedu.
Tame vaizdo irase aplamai isnaudojamas greitis, bei driblingas. O kad toks zaidejas isibeges persoktu ten visus centrus ar kazka tokio, tai net paciame graziausiame sapne nesapnavau ir butu baisiai juokinga, tai taip, kad as nesuprantu, kur tokiam zaidejui maksimaliai isnaudoti suoli, kuris net pasokes belekaip, gauna nesunkiai bloka nuo centro? O statistika kalba uz save, tarkim kaip ir Tony Parkerio.
Tai jus man pasakykit, kaip Parkeris sugeba dominuoti NBA tarp tokiu arkliu?? Ka gal jis suoli ziauru turi? Nebespankit jau dievazi del to suolio ir ugio, nes ne viskas tuo paremta. As gal irgi per daug tikiuosi is jo, bet jau dabar akivaizdu, kad jis pranoksta daugeli kitu paemus kelis metus atgal.
Zinau kiek zmogus dirbo ir kiek turi noro, todel man tie jusu pasakymai apie jo fizinis duomenis biski juokingi. Zmogus ryte vakare, pries ir po treniruociu eidavo vienasi sale ir prabudavo po 2 valandas tobulindamas metima ir t.t. Aplamai jis gyveno tame treniruociu centre ir turejo viska po ranka. Neidavo kaip kazkoks Cizas i kabakus, o mieliau dirbdavo pries saves.
Buvau nusivyles vienu metu, kaip tiek darbo idejes pradejo rodyt prastus rezultatus, bet dabar sugryzes i savo forma 120% ir dar nemanau, kad cia pabaiga. Todel ir sakau, nelyginkit, nei su Vasiliausku, nei su Cizu, nei su Adu sito vaikino.
Toks egzistuoja2014-10-14 00:36:23 Cituoti
>> jimboo: ai nu viskas aisku, jaunas buvai dar krepsiniu nesidomejai, is kur tu zinosi. Edney turbut turejo viena geriausiu suoliu apskritai is visu laiku zalgirieciu ir cia i virsu, i toli, is vietos, kaip nori. Tas pats buvo NCAA, NBA ir Bennetone. Velesniu etapu Oly, ir kur ten toliau bezaide tokio ispudingo suolio nebeturejo, bet jis vis tiek buvo panasus bent kaip Dentmono. O dejimai vaiki nera suolio rodiklis... zinau, kad tau bus naujiena.
2014-10-14 00:26:51 Cituoti
>> jimboo: Edney 177cm, Dentmon 183 cm, jauti skirtuma ar nelabai?
https://www.youtube.com/watch?v=XDUIrU_d oxE
jimboo2014-10-14 00:05:35 Cituoti
P.S. nesakau, kad Lukas uz ji geriau soka. Edney idedavo viena ranka, bet, kad kazkas super butu nieko panasaus. Ir aplamai tik laisvas isnaudodavo suoli, nes kitom progom nebudavo kaip. Rimtai gal jau vsio sita tema. Galesim kalbet po nauju metu kaip kas atrodys.
2014-10-14 00:05:13 Cituoti
https://www.youtube.com/watch?v=6vzfbeXH_go

cia tai gerai pasprodinom :)
jimboo2014-10-13 23:56:39 Cituoti
>> Toks egzistuoja: nu as 89 gimimo, taip, kad... Parodyk tu man ji dedant i kase taip kaip Dentmonas deliojo praeita sezona, tai nulenksiu galva zemai pries tave :)
Toks egzistuoja2014-10-13 23:55:26 Cituoti
Edney suolio neturejo .... :D :D :D :D :D :D

dar ziuriu jimbas gimes nebuvo 98m... Nes nei vienas GYVAI ziurejes tokios nesamones nesuveltu.
jimboo2014-10-13 23:54:38 Cituoti
>> simasz: nenoriu izeisti varzovu sirgaliu, taciau, jeigu musiskiai los is dusios gynyboje, taip kaip gali, tai Rytui be sansu :) Jeigu nesugebes uzgesint tritaskiu, tai gausim. Jei ne tokiu skirtumu, kiek pernai ziema, bet panasiai.
Wolandas2014-10-13 23:52:40 Cituoti
>> jimboo:

Kalbėdamas apie greičio svarbą, Įžaidėja omeny turėjau.
Wolandas2014-10-13 23:51:32 Cituoti
>> jimboo:

Nu tu čia persistengei. Vienas dalykas: greitis yra vos ne svarbiausia fizinė savybė žaidėjui, taigi nereik sakyt, kad Edney nebuvo ten toks fiziškai galingas - jam ir nereikėjo tos galios ar galų gale šoklumas mažesnę reikšmę turi, kai visus gynėjus už nugaros palieka. O lygint Lekavičiaus ir Edney greičio atveju kolkas nereiktų - juodaodžio fizinių parametrų dovana seniai matoma, Edney juolab.


O antras dalykas, kur jau tikrai sugrybauta, tai dėl lygų pajėgumų: tas pasakymas, kad "jei ne legionieriai iš JAV" tai čia vieni dominuotų, o kiti ne yra nesąmonė. Čia juk ir yra visa šalių pirmenybių esmė - tu čia gali be jokių natūralizacijų nusipirkt kašiorą.
simasz2014-10-13 23:44:52 Cituoti
>> jimboo: sekmadienio labiau laukiu nei penktadienio..:DD
jimboo2014-10-13 23:38:59 Cituoti
Sau atsakiau blin :D Zodziu daugelis vengiant ziureti optimistiskai, nes galvojat po to bus geda, kaip kazkas rodys pirstu ir sakys, jog klydot. Realiai vertinanciu situacija yra tik vienetai, o kiti ziuri optimistiskai, tarp kuriu ir as. Na tik mano optimizmas dar siek tiek pagrystas statistika, tai ne visai jau toks optimistas. Labanakt ir laukiam penktadienio.
jimboo2014-10-13 23:34:44 Cituoti
>> jimboo: P.S. pasakyk Blake'ui Griffin'ui, kad jis fiziskai silpnesnis uz koki Hovarda ir visiskai neturi suoliuo. Kaip turi dideli nora imanoma viskas.
jimboo2014-10-13 23:28:02 Cituoti
>> Kasparov: visi turi savo nuomone ir tai naturalu. As vistik laikausi savo pozicijos. Kariniauskas turi ugi, matyma, bet daugiau nieko, nei varymosi, nei metimo technikos, letas, daznai stabdo greita puolima ir pereina i pozicini. Lekavicius turi viska, tik neturi ugio, bet yra pakankamai greitas, kaip jis aiksteje, zaidimas greitas, nevengiama staigiai uzpult priesininkus, daznai viduryje aikstes ji stabdo prazangomis ir tas yra labai saunu.
Edney tikrai nebuvo fizikai stiprus, nei turejo suoli. Tiesiog buvo greitas, mokejo varyt kamuoli ir pataikyti, tai nematau tikslo nelygint ju.
Kas liecia maziukiu nebuvima, paprasciausia juos iskarto nuraso ir vienetai gauna demesi. Jeigu Lekavicius nebutu matomas kaip perspektyva, tai koks tikslas pastatyti i kazkieno gal but labiau atitinkancio standartus zaidejo vieta ir duodi jam tiek minuciu losti? Ateis laikas pereis blin ir ta Eurolygos lygi. Nustokit manyt, kad ta LKL lyga yra tokia apgailetina. Labiau yra apgailetina Turkijos, Graikijos ir dar tos pacios Rusijos lygos. Jeigu ne legionieriai is JAV, aplamai kogero ispanai, lietuviai, serbai ir dar gal prancuzai dominuotu krepsinyje. O visi turkai, rusai, graikai, italai, vokieciai ir t.t. Eurocupo dugne trintusi.
Siaip nei Cizas, nei Dimsa, nei Jogela, kurie buvo laikomi perspektyviausiais ir turedami gerus duomenis, net tiek neparode tame paciame LKL'e ka dabar rodo Lukas, kaip sakot neturintis visai ateities krepsininkas.
Zodziu pagyvensim pamatysim, vistik dar labai jauni. Ir jeigu kuris nors persoks i zemesni lygi gales kaltinti tik save.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime