Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
Stk1232016-05-04 14:16:31 Cituoti
Nereikia taip toli eiti, pažiūrėkite į praeitą tarpsezonį, kai Darrusafaka paskolino Seibutį, rinkusį po 10 tšk lyg ir gavusį 400 000. Gauti Milaknį už 100k būtų puiku, bet kitas klausimas ar vadovai patenkinti Milakniu. Ar Milaknis patenkintas tuo, kad vienose varžybose žaidžia 5 min, o kitose jau 30 min? Galbūt pavyktų abipusiu susitarimu nutraukti sutartį ir už kokius 200k į Žalgirį varyti vietoj Seibučiu. Žinoma nemaži pinigai už tritaškių metiką, bet nuo suolo turėti atakuojantį gynėją galintį sumesti ir 5 tritaškius ir po to atsisėsti, būtų neprošal. Man įdomiau, kokiom pozicijom Žalgiris skirs didžiąją dalį pinigų. Jeigu pasikliauti LNK žiniomis tai Ulanovas gaus 150 000. Kaip už startinį eurolygos SF super pigiai, nes 3 numerių paklausa didelė. Jankūnas gaus savo 460 000, kas mano manymu yra normalu. Pajamos turėtų padidėti, o atsisakius visų išskyrus Vecavgarą ir tarkim Venes (nors nemanau kad Vene yra geras pasirinkimas) atliktų apie 1 510 000 eurų, bet dar mokesčių atsiskaičiuotų, nes didelė dalis lietuvių komandoje, kurie mums kainuoja papildomus 42%, o užsieniečiai tik 15%. Didžiąją dalį suvalgys legionieriai, tai vėlgi daugiau pinigų jiems mokėti galėsime nei lietuviams. Iš tų atlikusio pus antro milijono eurų reikėtų supirkti Pagrindinius PG, SG ir C, atsarginius SG, PF ir C. 6 žaidėjai. Jeigu į PF pozicija galima Kleizą įkišti už kokius 150 000, o į SG lietuvį už 200-150 000 (Seibutis, Milaknis, Gecevičius, Grigonis) ir galbūt C pozicijoje nukaršusį Javtoką už 70 000, kuriuos šį sezoną gavo Ulanovas, lieka 3 starto penketo nariai. 1,1 mln eurų lieka jiems. Dar žiūrėkime, kiek nuo Kalniečio pinigų lieka, apie 300k kuriuos turbūt atidėjo skolų gražinimui ir naujo formato bapkės. Praktiškai po 400k laisvai galėtume mokėti jiems.
MrVycka2016-05-04 11:37:28 Cituoti
jei gautųsi toks variantas kaip su žukiu buvo, kai komjaunuoliai didžiąją dalį sumokėjo kontrakto, o jis į žalgirį už kapeikas atėjo, tuomet valio, bet abejoju, kad taip bus...visgi jei būtų, aš tai nieko prieš, tik nematau reikalo jam sumokėti babkių tikrai daug, o paslaugų atsisakyti...
MrVycka2016-05-04 11:30:59 Cituoti
žinau, ir ką tuo norėjai pasakyt? ne kad traumuotas, o kad pvz už epizodiškai pasirodantį, o taip pat paskutinėse dvejose nežaidusį, bet registruotą jo pozicijos chabirovą prastesnis?..
antasulc2016-05-04 10:38:52 Cituoti
>> MrVycka: per paskutines 2 rungtynes Milaknio nesimatė ne tik aikštelėje, bet ir ant suoliuko.(?!)
MrVycka2016-05-03 21:26:58 Cituoti
>> Stk123:
sakai, visus žaidėjus mėto ir jiems algas moka nežaidžiant rusai, kaip kurčiui kokiam? jie jį ėmė kaip role playerį gryną, kas ir pasitvirtino, o kad tiko treneriui, patvirtina tai, jog dažnai starte žaisdavo ir 30+ min ne kartą aikštėje praleidęs...ir ką čia apie visiškai nepateisintas vilktis kalnbi, kai vtb reguliariajam už nugaros himki ir lokomotiv paliko?..taip kad kol kas neaišku dėl pateisinimo, jei patektų į vtb finalą, tai tas pateisinimas dar ir koks...
Stk1232016-05-03 21:19:44 Cituoti
Na aš ir sakau, kad čia būtų nuostabu turėti Vougiouką ir naują legionierių centro pozicijoje, kaip straipsnio autorius piešia. Milaknį kišu, nes reikia snaiperio. UNIKSE išviso nežinia kas ten darosi. Trenerį Bagatskį greičiausiai atleis, nes visiškai nepateisino vilčių. Milaknį už 400k laikyti, kur VTB po 6 taškus pelno per 30 min. nepilnų tai nekažką. Plius žaidėjas nuo suolo. Jis reikalingas sumesti taškų per trumpą laiką. Kuris geresnis tam padaryti? Milaknis su 3 trioškėm, ar Seibutis su 1 iš 4 dvitaškių ir 2 turnouversais? Žinoma nebus taip, kad visada pataikys, bet tikrai stabilus yra metikas. Tikiuosi Motumas out ir su visam. Kas jį pakeis jau sakiau. Tik nerimo prideda, kad straipsnyje rašoma, jog treneriai ir vadovai patenkinti juo. Kaip galima būti patenkintais jeigu žaidėjas gaunantis 240k žaidžia į minusą?! Tikėkimės, kad autorius dakūrė savo.
Armored2016-05-03 19:59:40 Cituoti
Vougioukas kaip atsarginis centras... Gal baikit sapnuot. Jo kaina būtų apie 300-400k dabar.
Motumo nebenoriu matyt apskritai. Vėl bus LKL dievas, Eurolygoje vėpla. Nematau aš jokio progreso pas jį gynyboje, toks pats skystas yra jis žaidėjas. Jeigu puolime neina tai naudos iš jo 0.
Hanlanas irgi akivaizdu out, vietą jis sėkmingai prarado Vecvagarui.
Manau, su Lipkevičium įmanoma susitarti ir nutraukti sutartį. Realiai jo vienintelis pliusas buvo gynyba. Atsižvelgiant, kad Ulanovas ginasi dar geriau, Lipke kaip ir neturi prasmės.
Pocius out. Pernelyg trapus. Turi būti puolimo ašimi, kad būtų naudingas, bet negali ja būti, nes yra pernelyg nestabilus. Nueis į kokius Turkijos vidutiniokus ir galės sėkmingai toliau nieko neveikt.
Jei Javtokas norės dar žaisti - galės. Jei ne, kažkaip turiu nuojautą bus Lavrinovičius.
Seibutis lieka, tik ne už 300k...
Vene liks vien dėl to, kad pagrindinis rėmėjas estai.
Sajus gali likt, nors nematau iš jo žaidėjo aukštam lygyje.

Kas ateina:
Pagrindiniai pg, sg ir centras - esminė žaidimo ašis.
Vokietis, nes spėju į kontraktą kažkas buvo įpilta dėl to...
Varnas/Valinskas prieš sezoną išsiaiškinam kuris labiau tinka - tas lieka. O jei norint dar truputį pasigardinti - pridėčiau iš Veličką, nes įdomu kaip jis atrodytų žaidžiant su centrais, kurie kamuolius sugraibo.
Už Ulanovo žiauriai norėčiau Butkevičiaus. Panašiai besiginantis, truputį daugiau besiveržiantis žaidėjas, problema, kad abu plytas nuo tritaškio mėto (nors dabar Ulanovas regis prisitaiko). Kitas variantas, aišku, Kisielius.
Dėl Kleizos sutinku su Stk123.
Galutinis:
pg: naujas, Lekavičius, Vecvagars/Valinskas
sg: naujas, Seibutis, Vecvagars/Varnas
sf: Ulanovas, Butkevičius, Vene
pf: Jankūnas, Kleiza, vokietis,
c: naujas, Javtokas/Lavrinovičius, Sajus
MrVycka2016-05-03 18:58:30 Cituoti
aišku, treneriai išbandys jauniklius, bet aš pritariu masiulio nuomonei, kad dabar jo komandoje nėra tokių žaideėjų, kurie iškart galėtų būti bent kiek naudingi eurolygoje, manau, kad ir varnui, ir valinskui reikia startuoti nuo kokio nors lkl klubo...mačiulis juk gražiai apšilo nevėžyje, ulanovas - 3 metus lkl kituose klubuose po nkl...vat rašai, kad lekavičių mest, vietoj jo imt valinską, ir esi tikras, kad valinskas dabar už luką geresnis? aš tai labai labai abejočiau..ko tą milaknį nuolat kiši, šiaip jau jis su uniks 2 metų pasirašė...ir eurocup, ir vtb apie pusė rungtynių starte, tai nežinau, kokia proga jį paleist turėtų...
Stk1232016-05-03 18:29:32 Cituoti
Na šiaip nesutikčiau su straipsnio autoriumi. Aišku labai tikiuosi, kad bus taip, kad centrais bus naujokas ir Vougioukas. Pasaka butu. O PF noreciau, kad vietoj Motumo butu kazkas lietuviškesnio. Kad ir ką Jūs sakote, bet aš manau, kad Kleiza žais Žalgiryje. Tikrai ne dėl to, kad labai jo norėčiau ar ką. Tiesiog yra keli nenuginčijami argumentai. Po sunkios traumos atsigaunantis, buvęs Europos žvaigždė, dar ne per senas, pigus, lietuvis. PMO tiesiog kaip magnetas trauke tokie. Gynėjų grandyje pakeisčiau du dalykus, tai Seibutį į Milaknį, nes nuo suolo kylantis žaidėjas yra be abejo geresnis Milaknis, ir Lekavičių į Vecvagarą. Vecvagars įrodė, kad gali žaisti. Sudėtis tikrai turinti potencialo.
PG naujokas, Vecvagars, Valinskas
SG naujokas SG/SF, Milaknis, Varnas
SF Ulanovas, Lipkevičius
PF Jankūnas, Kleiza, Hartestein
C naujokas, Vougioukas, Sajus
MrVycka2016-05-03 17:49:37 Cituoti
taigi ne bet kur, komanda, kibiro taurėje ir dar net ne su 100-procentinėmis garntijomis dėl lkl tai gali sau leisti prabanga rinktis bet kokius žaidėjus...
112016-05-03 16:20:12 Cituoti
Pulkovskis turbūt su Seibučio agentu kambariokai, kad bando Reinaldą už 300k prastuminėt kitam sezonui. Pagal tokį žaidimą max 250k vertas, na nebet į playoffų pabaigą užsiaustų.

Dėl Ulės, tai gera naujiena.
antasulc2016-05-02 21:26:19 Cituoti
>> Stk123: va čia panašu į tiesą, juk Matijošaičiui ne nauja tapti savininku, juk turėjo moterų komandą. Pagalvojau, kad naudodamasis meryste, komandą atiduotų VIČI.
trumpai2016-05-02 16:35:50 Cituoti
jeigu matijosaitis ar savivaldybe nori tapti savininkais tai manau tikrai jokiu kliuciu jiems nebus perimti visa struktura su visom sklolom ir .t.t , apie tai ne karta PM minejo dar prie kupcinsko. Ir be to dar ne viena karta savivaldybei toks varjantas buvo siulomas. PM stato klubo interesus auksciau savo, bet kadangi yra kai kuriuose momentuose uzsispyres tai ne visiems ir patinka, naturalu. Mano nuomone nieko gersenio siuo metu zalgiriui nera,
Stk1232016-05-02 15:33:06 Cituoti
Didelio skirtumo nėra kas dirbs prie klubo finansų. Nemanau, kad yra kažkokie pinigų plovimai ar per mažai dirbama ties naujų rėmėjų atsiradimu. Kažkada šmėštelėjo spaudoje, kad ieškoma netgi PAR tų rėmėjų, kas yra manau pagirtina, kadangi Lietuvoje be šansų surasti kažką padoresnio. Aišku buvo rašoma, kad vietinėms įmonėms nėra siūloma a.k.a. Maxima, Tet a tet Casino, bet kiek čia tiesos, nežinia. Galbūt matoma, kad esami pinigai yra neefektyviai naudojami. Realiai žaidėjams skiriamas biudžetas yra 3,3 mln. eurų. Bet kaži ar tiek išeina sudėjus visų atlyginimus ir pridėjus mokesčius. Galbūt dubleriam kažkiek nubyra. Arba yra netgi toks šansas, kad Matijošaitis nori tapti savininku ir Motiejūnas jam tiesiog nereikalingas.
MrVycka2016-05-02 14:02:41 Cituoti
>> kadetistas:
čia kas be ko, aišku, kad tai nestebina, tiek kad manau, jog tam nebūtina jį kažkam kitam pakeisti poste, galima kitais būdais savą žmogų priartinti prie klubo finansinių reikalų, kad būtų aiškumas...
antasulc2016-05-02 13:55:06 Cituoti
>> MrVycka: ne, mano šaltinis ne tiek artimas merui.
kadetistas2016-05-02 13:32:33 Cituoti
>> MrVycka:
man tai neskamba labai neitiketinai. Motiejunas dabar sutelkes per daug galios, ne tik kluba, bet ir arena valdo vienas zmogus, kuris niekaam kaip ir nera atskaitingas. Jei matjosaitis isties turi minciu stipriai didinti parama, tai jis gali ir reiksti pretenzijas pastatyti savo zmogu tam poste, kuri galetu lengviau valdyti. Visgi verslininkas jis, tikriausiai nori visisko aiskumo del finansu panaudojimo.
MrVycka2016-05-02 11:15:15 Cituoti
jei pritari, tai gal ir žinai, kokį savo žmogų matijošaitis pastatyti norėtų ir kuom jis už motiejūną geresnis?
antasulc2016-05-02 10:19:56 Cituoti
Iš patikimo šaltinio sužinojau, kad Matijošaičiui nepatinka Motiejūnas, t.y. jo darbas, ir ieško galimybių jį išstumti.
Jei manęs klaustų patarimo, aš pritarčiau.:)
MrVycka2016-04-29 20:51:17 Cituoti
>> antasulc:
o kodėl tau dėl kleizos viskas aišku? man tai kol kas nieko neaišku, gal po kokio pusantro mėnesio tik kažkas konkrečiau paaiškės...nes dabar dėl gandų - per daug didelė įvairovė...vieni sako, kad be šansų, kiti sako, kad labai realu, treti aiškina, kad dar ne laikas konkretumui kol kas...
antasulc2016-04-29 20:39:15 Cituoti
>> Stk123: baik su tuo Kleiza, o dėl vokietuko tai iš viso niekas neaišku.
Stk1232016-04-29 15:46:23 Cituoti
Realiai, du starto penketo žaidėjus jau turime- Jankūnas PF ir Ulanovas SF. Nemanau, kad Ulanovas pasuks kur nors kitur. Tada turime Lekavičių, Hartesteiną ir Lipkevičių. Mano manymu, nei vienam nebūtų galima patikėti atsarginio žaidėjo pareigų, turiu omeny role player'io, kuris būtų antras pasirinkimas po starto žaidėjo. Trūksta 2 PG, 2 SG, 1 SF, 1PF ir 2 C. Jeigu į atsarginį PG įmetame Vecvagarą, į atsarginį SG Seibutį, o į atsarginio C Javtoką, tai lieka 5 žaidėjai, iš kurių 3 turėtų būti starto penkete. SF ir PF lieka atsarginiai, ten taikyčiau Kleizą ir tarkime kažką panašaus į Milaknį, kad būtų kontrastas tarp startinio ir atsarginio žaidėjų. Trūktų PG, SG ir C. Kaip manote, iš kokių lygio lygų būtų galima tikėtis žaidėjų, arba iš kokių būtų geriausia. Optimistiški variantai: NBA, CBA(Dentmon), Ecup(lygos lyderiai). Ne tokie optimistiniai variantai: NBDL, tiesiog Ecup, ACB, Turkijos lyga. Svarbiausia pozicija yra PG, todėl manau jam ir turėtų skirti didžiąją dalį pinigų. Tada C pozicijoje manau turėsime pasirinkimą išlaikyti Vougiouką už kokius 250k, arba už panašią algą kokį juodį. SG pozicija būtų mažiausiai opiausia ir pinugų mačiausiai surysianti pozicija, su sąlyga, kad Seibutis sutiks būti šeštu žaidėjų (sixth man), SF pozicijoje turėsime Milaknį ir Varną tarkime. Tada startinis žaidėjas galėtų ir mažiau gauti, nebūti kažkoks lyderis komandos, o tiesiog neblogas scoreris/metikas. Man visai patiktų Dairis Bertans iš ACB lygos, dar vienas latvis komandoje, gerą mikroklimatą palaikytų.
MrVycka2016-04-27 17:16:24 Cituoti
kad kontraktas su ulanovu yra pirmas klausimas, čia tiesiog savaime aišku, nes kiti dalykai bus dėliojami neskubant, o būtent su juo jau reikia išspręsti anksčiau ir rikiuoti gretas pradėti žinant, kad jis jau pasirašytas...o jei rimtai tokia suma, tai 3 metai būtų super, dėl tų garantijų starte tai patys suprantatm, kad tai nėra jokia sąlyga, kuri nėra apeinama, juo labiau nu kas iš to starto formaliai? kai lavrikas mdp žaisdavo, tai keisdavo tiek pf, tiek c, žaisdavo ilgiau ir naudingiau už abu kartu sudėjus...taip kad ta starto sąlyga realiai nieko nereiškia...kaip ir kad nebūtinai leis į startą visada net jei ir taip būtų sutarta...
Stk1232016-04-27 17:06:54 Cituoti
Šita naujiena atsakė į kelis klausimus. Bent jau aš tikiuosi, kad informacija straipsnyje yra ne iš piršto laužta. Jeigu tiesa, kad kontraktas bus dviejų metų ir į metus gaus po -150-200k tai neišaugo jo ta kaina baisiai. Kitas dalykas, kad jis bus startinis SF kaip rašo. Nežinau, nežinau. Ant klaustuko jis toks. Jis man toks dar atrodo, kad nėra pribrendęs tokiai rolei naujoje EL. Bet salyginai pigus startinis SF su perspektyva ir dar dviejų metų. Belieka tikėtis, kad SG irgi bus amerikietis, nes reikia nors kelių gerų individualistų, kadangi PG irgi bus amerikonas. Centras labiau gynyboje mums turės padėti, o puolime SG ir PG legionierių duetas labai smagiai suetitų.
MrVycka2016-04-26 22:36:07 Cituoti
zjbs būtų, tik tu tą informacinį rėmėją be reikalo ne pirmą kartą pabrėži, nes tai neturi įtakos informacijos gavimui;) ulanovas vertas startinio, o legionieriams - kitos pozicijos, reiks ir c, ir pg, ir sg-sf...išvis per anksti dar rikiuoti kažką...
kadetistas2016-04-26 22:09:51 Cituoti
raso informacinis remejas, kad baigia sutarti su ulanovu del 2 metu sutarties. Galima spetu, kad bus 150k euru atlyginimas ir kaip aiskiai parase - vieta startiniam.
MrVycka2016-04-26 20:44:38 Cituoti
nu tai ką, neblogai mažas šiandien pavarė: 14 taškų 2-6/7 3-0/1 2 reb 6 as 2 st 2 to ir tik per 16 minučių...perdavimų labai gražių iškišo porą...tikėkimės, kad įgavęs formą ir garbingai užbaigs sezoną...
MrVycka2016-04-23 16:04:17 Cituoti
žiūriu jaunima, normaliai atrodo tas varnas, bent jau lkl tai konkrečiai užaugęs, nežinau, kaip dėl žalgirio pagrindinės...įdomu, kas iš biručio gausis, teisingai komentatorius pasakė, kad 215, bet gal jau ir daugiau, nes dar auga ir po kiekvieno sezono matuoti reikia: aišku, raumenų pasiauginti tai būtina...
MrVycka2016-04-20 20:59:20 Cituoti
o gal tu už jankį geresnį žalgirio žaidėją žinai? tai ką aš žinau...
antasulc2016-04-20 20:44:14 Cituoti
>> MrVycka: kas tau yra? Ko karščiuojies?
Uždirbtų ne BBŽ kam, o skolom mažinti, o jei tu tiki, kad Jankis ir Šaras yra pergalių garantai, tai ką aš žinau...
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime