Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
Stk1232016-03-02 16:01:15 Cituoti
Kad nebūtų pats blogiausias variantas. Aišku č PG geriau turėti gerai besiginantį, pass first įžaidėją, bet irgi rizika, kad suoliukas nepatemps puolime. Su Randle ir Vougiouku kaip nors atsilaikytų 20 min kol kiti ilsėsis.
MrVycka2016-03-02 15:59:25 Cituoti
>> kadetistas:
jo, varžovų įžaidėjams būtų chana prieš mūsų vieną 175 ir du po 183 :) ne, aišku, kad galima dentmoną leist s, tada išvis aukštaūgių penketas gautųsi:D
kadetistas2016-03-02 15:37:57 Cituoti
>> Stk123:
tu tikrai nori dentmono ir randle vienoj komandoj?
Stk1232016-03-02 15:22:03 Cituoti
O kad imtu ir nukristų žinia, kad Žalgiris jau susitarė su Dentmonu dėl kitų metų :D Aišku nėra jis kažkoks super žaidėjas, bet tokio lyderio, šiek tiek savanaudžio mums reikia. Plius yra snaiperis, atlaisvina vietą po kaše. Antras PG galėtų būti, kad ir Ewing koks. Jau metuose jis būtų, bet 15-20 min atlošt galėtų, o jei pavyktų Randle išsaugoti kaip 2 PG tai būtų super. Sixth man kaip sakoma galėtų būti, biški PG, biški SG. Už kokius 250k sezonui. Normali kaina, juk auga atsakomybė nes gavom 1 iš 11 A licenzijų, aišku gausime daugiau pinigėlių, bet dėl to neturėtume užmigti ir viską skolom nurašyti.
kadetistas2016-03-02 14:45:05 Cituoti
Motiejunas ziuriu pats net kolkas nezino, kas per trauma ir kokio rimtumo vokieciui, ir neaisku kada zais.
MrVycka2016-03-02 12:23:58 Cituoti
tai panašiai, tuomet ta šiandieninė naujiena nieko verta, nes nieko nepakeitė, jei jis nėra to kontrakto įpareigotas būtinai grįžti...
kadetistas2016-03-02 12:16:48 Cituoti
>> Valdas:
tai cia kaip apribotas laisvasis agentas ir tiek :)
Valdas2016-03-02 10:50:53 Cituoti
Vis dėlto žaidėjo agentas Reedas Salwenas „Žalgirio“ klubui teigė, kad apie sutarties pratęsimą su australais nieko nežino.

Pasirodo, sutartyje numatyta sąlyga, kad J.Randle'as galės ir nevykti į Australiją, jei sulauks jį dominančio pasiūlymo. Pavyzdžiui, jei padarys įspūdį „Žalgirio“ vadovams ir šie norės jį matyti Kaune ir kitą sezoną.
MrVycka2016-03-02 10:42:46 Cituoti
na, randle'o nebus, bet nemanau, kad jis būtų bent jau tarp rimčiausiai svarstomų kaip pagrindinis pg kitam sezonui...
Stk1232016-02-29 20:34:53 Cituoti
Bet jeigu pasiūlius pirmiem, dar niekam nesuuodus turtingesniem, būtų dar geriau, negu rinktis iš trupinių. Sakau, labai dideles viltis dedu į tą EL išmoką už dalyvavimą. Tik neaišku ką darys su tais pinigais, ar skolom nurašys, ar stiprinsis smarkiai, nes šiais metais žaidėjam skyrė, vos 3,7 mln eurų, pridėjus 2 mln, būtų daugiau nei 50 proc. daugiau. O beje kaip manai ką turėtų daryti su dubleriais kurie išaugo NKL'ą ir turėtų vietą užleisti jaunesniem? Nieks nenorėtų, kad Žalgirio suolo gale sėdėtų jie. Geras pavyzdys, kaip Ulanovas Neptūne, LKL jau normaliai pradėjo žaisti, tai ir paėmė, o taip tai būtų ir prasėdėjas ant suolo. Galėtų kokiem klubam kurie FIBA taurėje žaidžia, vis pažaistų ir prieš užsienio klubus, patirtis.
MrVycka2016-02-29 20:27:43 Cituoti
>> Stk123:
vasaros galo laukimas būtent dėl biudžeto, kad gaudytų variantus, kas yra pagal biudžetą, o ne pulti iškart siūlyti ir su turtingesniais žymiai varžytis...
Stk1232016-02-29 20:10:14 Cituoti
Na bet supranti, kad reikia tų rezultatu čia ir dabar. Na vistiek reikėtų manau 2 SF. Nes dabar tik vienas Ulė SF tikras. Reikėtų tada kokio snaiperio ar scorerio. Bet kas čia sutiktų būti antru SF iš užsieniečių. Bet tada atliktų daugiau šaibų kam nors iš kitos pozicijos. Gal vietoj Seibo kokį rimtesnį SG surast tada, nors esu ganėtinai patenkintas jo žaidimu, emocinis žaidėjas, kuris kovoja :) Gerai tokį turėti. Šeip Randle galėtų pasilikti kitam sezonui kaip antras PG, bet kaip pirmas tikrai ne. Per žemas, bet kaip sixst man sueitų, kaip mum. Tik reikės pradėti skaičiuoti legionierius, nes taip ir limitą pasieksime. Jeigu PG bus 2 legionieriai, SG tarkim nebus (nors abejočiau), SF turėtų būti 1, PF vokietis ir C 2 legionieriai, tai gaunasi 6, kaip tik limitas. Mums geras pavyzdys turėtų būti Crevena Zvezda, kaip su mažesniu biudžetu laviruoti žaidėjų rinkoje. Aišku gavo limono išpirką iš Fenerbacės už Kaliničių, o už Marjanovičių iš SPURS'ų 400k gavo lygtais, bet visviena mažas tas jų biudžetas. Daug vietinių žaidėjų ir keturi legionieriai. Tiesa 3 legionieriai starte lošia, o Štimac nuo suolo kyla, ir laba padoriai atlošia dar. Tikiuosi gerai Motiejūnas su Rutkausku pasiruoš, ir nelauks vasaros galo kaip visad.
MrVycka2016-02-29 19:29:05 Cituoti
>> Stk123:
tai pala pala, jei su mačiuliu lygini, tai tu tuomet ir lygink ne su tuo mačiuliu, kuris žalgiryje užaugo jau ir paskutiniais metais žaidė, tarp jų šiaip jau 7 metų skirtumas, mačiulis irgi ne iš karto ušžaidė žalgiryje, teko ir nevėžyje būti komandiruotam, ir žalgirio suolo gale pasėdėti...o ulanovas tik dabar aukščiausiu lygiu varyti pradeda, kas dėl pataikymo, tai galėtum prisiminti, kada mačiulis išvis trajakus pradėjo bent pusėtinai mėtyti...kai jis jau žalgiryje pradėjo daugiau žaisti ir nemažai taškų pelnyti, tai jo metimą iš toli visi žalgiriniai keikė, tragedija buvo...
MrVycka2016-02-29 19:21:16 Cituoti
>> kadetistas:
nereikia pamiršti, kad tie klubai, kurie gaus didesnes, kaip ir žalgiris, jas visada ir turėjo kelis kartus didesnes, manau, kad 5 ar 6 kartus didesnės jiems reiškia mažiau, kai jų buvusio biudžeto dešimtąją ar penkioliktąją dalį papildomai sudarys, o vat kai žalgiriui bent jau penktąją - čia jau rimtesnis indėlis...sutinki?..
kadetistas2016-02-29 19:07:45 Cituoti
reikia nepamirsti, kad visi kiti klubai (net ir salia zalgirio esantys silpniausi naujoj el) gaus daugiau pinigų ir sudėtis turės stipresnes. Na taip, gal realas prames Maciuli, bet vietoj jo pasiims kokį is NBA su 8 tasku vidurkiu (kad ir ta pati Andersona) ir t.t. Visa tai les tik dar labiau itvirtinti savo dominavima Lietuvoj, bet jau pries prasidedant eurolygai, zalgiris bus bottom 3 komanda, ir tu pergaliu bus zymiai maziau nei dabar, maziau ziurovu ir t.t.
Stk1232016-02-29 19:01:00 Cituoti
Na SF pozicija tai silpnoka pas mus... Pažiurėk kiek naudos duoda SF Crevena Zvezdoj Milleris. Puikus snaiperis, ginasi super, kovoja dėl kamuolių irgi pagirtinai. Tiesiog pernykštis Andersonas, gal kiek prastesnis , bet visviena geras, pigus. Ulanovui trūksta driblingo, juodadarbis toks. Nemanau, kad pakils jis iki EL komandos starterio rolės, bet pakeitimas jis geras. Toks blogesnis Mačiulio variantas, silpnesnis, ne toks taiklus, Mačiulis šiek tiek geriau ginasi. Aišku turėti du tokio pačio tipo žaidėjus nebūtų geriausias variantas, bet visviena geras. Nors asmeniškai manau, kad Mačiulis pratęs sutartį su REAL'u. Gana naudingai pastaruoju metu žaidžia. Labiau norėčiau, kad Milaknį skolintų kitais metais, nes labai reikalingas žaidėjas mums. Snaiperio kitais metais verkiant reikia, kuris beje ir taspats SF galėtų būti. Kleiza realu, kad ateis, nors nenorėčiau dar vieno neaiškaus žaidėjo. Metus nelošias. Nebent užsiprašytu iki 300k, gal pataptų lyderiu, kurio mum reikėtų, juk ir snaiperis yra. Vietoj Mačiulio. Jeigu vokietis nepatemtų, tai į PF slinktis galėtų kartais, užleidžiant vietą Ulanovui. Didžiausias klaustukas, ar vadovai antrą įžaidėją rimtą ims, ar vėl paliks kokį Lekavičių ar Vecvagarą. Tikiuosi pagrindiniu centru nepaliks Vougiouku, nes mums reikia ginybos bokšto, atletiškesnio veikėjo. Labai tiktų Vougiouką pasilikt ant suolo, sumestų savo puskablius ir ramu būtų.
MrVycka2016-02-29 18:05:59 Cituoti
oi kaip per anksti spėlioti, bet šiaip esmė, jog su pinigais kaip reikiant reikalai gerėja...nepakilsim iki turtingiausiųjų lygio, bet niekada ir nebuvome, nei kai el laimėjome, nei kai per fuksą į final4 nepatekome...dėl sf, manau, kad ulanovas gali būti pagrindinis, tiesiog tiek jam šansas, tiek su juo tai nėra ta pozicija, į kurią reiktų daugiausia babkių mesti...beje,, visai nepaminėjai kleizos...
Stk1232016-02-29 16:58:17 Cituoti
Kaip manote, kokios sudėties galime tikėtis kitą sezoną? Biudžetas kaip ir anais metais turėtų išaukti, plius prisidės iš EL 1,8 mln eurų ir dar didės išmokos iš tos pačios EL už sužaistas rungtynes, už laimėtas rungtynes, už patekimą į kitą etapą. Biudžetas manau išaugs apie 2-2,1 mln eurų. Tikiuosi nebus skolom atsidėta nei biški iš šių pinigų, nes turime drastiškai stiprinti sudėtį individualiais žaidėjais, įtraukti talentingus jaunuolius į sudėtį, arba skolinti LKL klubui, kuris žaistų FIBA taurėje. Atrodytu viskas maždaug taip:
PG (įžaidėjas) Legionierius, Randle(nežinia ar pasiliktų kaip antras) , Valinskas(arba skolinti)
SG (atakuojantis gynėjas) Seibutis/Milaknis, Hanlan/Pocius/Milaknis, Varnas(arba skolint)
SF (lengvasis kraštas) Mačiulis/Legionierius, Ulanovas
PF (sunkusis kraštas) Jankūnas, Hartestein, galbūt koks legionierius neprošal, jei vokietis nepatems
C (centras) Legionierius, Vougioukas/Legionierius, Javtokas

Yra daug klaustukų dėl kitų metų, nes sutartis turi tik 4 žaidėjai kitiems metams (Jankūnas, Lekavičius, Lipkevičius ir Hartestein), kai mano manymu 2 iš jų mesti reikėtų, bet manau pasiliks Lekavičių antru PG. Nežinia ar REAL pratęs bendradarbiavimą su Mačiuliu, ar UNIKS pateks į EL ir atleis Milaknį, kuris nedemonstruoja norimų rezultatų. Ar pasiliks Ulanovas, Seibutis ir Vougioukas, kurių algos išauks iki 250-300k (Seibučiui mokame tik 100k). Ar Javtokas sutiks susimažint algą ir būti 5 aukštaūgiu. Ar vokietis patemps EL lygi. Realiai atmetant Motumo, Kalno, Pociaus arba Hanlano, Vecvagaro arba Lekavičiaus, Venes, Lipkevičiaus ir Javtoko algas, sutaupome 1,4 mln. euro. Seibučiui, Vougioukui ir Ulanovui prie algos pridejus po 200k ir dar žiūrint į Randle alga kuri sieke 200k sezonui tai lieka 600 tūkst. eurų. Pridėjus juos prie 2,1 mln eurų, gauname 2,7mln. Šių pinigų reikėtų :
Pagrindiniam PG
Antram SG
Pagrindiniam SF
PF nereikia, nes abu kontraktus turi.
C Pagrindiniam ir galbūt dar 5 aukšaūgiui (iki 150k)

Būtų nuostabu tokią sudėtį turėti :
Dentmon(700k), Randle(250k), Lekavičius(80k)
Seibutis(400k), Milaknis(300k)
Mačiulis(600k), Ulanovas(250k), Varnas(50k)
Jankūnas(460k), Hartestein(?)
Singleton(700k), Vougioukas(300k), Javtokas(125k).

Svajonės...
MrVycka2016-02-25 23:42:11 Cituoti
šiandien sugadino šiek tiek nuotaiką, bet tik dėl to, kad ilgesnį laiką pirmavome, o galutinis rezultatas nuotaikos nesugadino galutinai...būtų nervai, jei arba gautume virš 30 be žaidimo, arba kokį lemiamą praleistumėm ir dar kvailai...
MrVycka2016-02-22 22:07:24 Cituoti
>> antasulc:
tiesiog apsiverkiau...nors ir nesitikėjau, kad sugebėsi kažką normalaus atsakyti be tų jau tik žiovauti seniai verčiančių "pats protingiausias" ir t.t. ir pan.
antasulc2016-02-22 20:47:00 Cituoti
>> MrVycka: aš ne mokslininkas, kalbu ką matau dabar, o ne kozyriuoju pasenusia statistika. Taškas. Su tavimi diskutuoti, kaip į vandenį persti, vistiek tavo žodis paskutinis nes tu protingiausias. Stebinantis portalo vedėjas nesugebantis vesti pokalbių ir skatinti diskusijų. Dabar suprantu tuos psichus, kurie nebeiškęsdami teršia iškrypėliškais įrašais.
Šiap, aš pakankamai kantrus, bet jau per sunku.
MrVycka2016-02-22 18:09:16 Cituoti
>> antasulc:
tai nepateiksi bent kokio argumento, kuom alijevas išvis geresnis, nekalbant, kuom taip ryškiai, kad net dviem aukštais?..
antasulc2016-02-22 14:42:54 Cituoti
>> kadetistas: "Aisku, uz zydriuku mankurteliu visus 3 pg kartu sudejus geresnis. " Tai dar reikės įrodyti. Aš didelių vlčių neturiu, jeigu būtų geras tai ne Australijoje žaistų.
Valdas2016-02-22 12:51:53 Cituoti
Jeigu „Žalgiris“ nori rimto finalo, tai jie turi kažką daryti su vidurio puolėjais. Turi atsirasti priešprieša vilniečiams, nes jų dominavimas šioje pozicijoje – nepadoriai per didelis. Tai mažina visos komandos pasitikėjimą.P.S.Tai S.Jovaisos nuomone.Bet,aisku.kad tai tik balsas tyruose...Motiejunui ir Rutkauskui pilnai viskas tinka...
kadetistas2016-02-22 12:24:05 Cituoti
>> antasulc:
kad ir kaip bebutu, ne be priezasties tas randlas niekad eurolygoj ar net eurocupe nera loses. kad tokie maziukai gautu sansa aukstesniam lygy, tai turi tureti kazkokiu puikiu savybiu, o sitas nei snaiperis didelis, nei gynybos specas, klaidu daug padaro. Aisku, uz zydriuku mankurteliu visus 3 pg kartu sudejus geresnis.
antasulc2016-02-22 11:17:05 Cituoti
R. Paulauskas: "Kalbos apie Randle'ą kol kas geros, bet mes jau tokių turėjome ir apie Motumą bei Hanlaną. Tas pats buvo kalbama ir apie Vougiouką, kuris šiandien buvo absoliučiai šešėlyje ir beveik niekuo nepadėjo komandai."
antasulc2016-02-22 11:11:29 Cituoti
>> Valdas: galėjai jau ir priprasti.:) Nebesijaudink, o tavo padėkos jie neklausys -jie protingi. Jei netiki, paklausk Vyckos.
Valdas2016-02-22 10:27:13 Cituoti
Galvojau,kad savaite be Eurolygos bus ir savaite be patyciu,bet...Belieka tik nuosirdziai padekot Zalgirio vadovybei uz "nuostabu"darba...:D
antasulc2016-02-22 10:15:01 Cituoti
>> MrVycka: čia tas, apie kurį Gomelskis pasakė "ir tai atakuojantis gynėjas?". :) Nebūk statistikos vergas, žiūrėk, kada gali, kaip žaidžia., kiek minučių, ir t.t.
Stk1232016-02-21 20:49:07 Cituoti
Gal yra ziniu apie centro paieskas?
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime