Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
2014-10-22 16:24:52 Cituoti
>> vilius015: trolina rajanas su tuo Gibsonu. Nei jis pats nori kase zaist, nei jis keliautu i kita pasaulio svieta, kai litu jau pasidares, draugauja su zvaigzdem ir vedes Keyshia Cole.
TiMac2014-10-22 16:23:15 Cituoti
>> Rajanas4: o kur Booby isvis dabar zaidzia? :) zaidejas su vardu, bet net neisivaizduoju kokio lygio jis dabar
2014-10-22 16:22:33 Cituoti
+ paziurejau dabar su meskom treniruojas, bet ten tu PG 3+ yra, tai greitu laiku bus paliosuotas. Reik pakalbet su zmogum, kuris ir pats turbut nenores antrus metus D lygoj trintis uz 3 stukas. Pasikeltu verte baxuras, o ir Zalgiriukui nieko geriau rinkoj prieinamo nera + labai svarbu, kad ragaves EL, EC, Esakes, pazista komandas, zino zaidejus ir stilius.
vilius0152014-10-22 16:22:06 Cituoti
>> Rajanas4: Kad tas Gibson berods niekur nezaide praita sezona
2014-10-22 16:13:00 Cituoti
Jei laisvas - reik pasikalbet su Kalin`iu Lucasu - juockis jau pasitrynes Europoj, mates visko (ir klubo nemokamu pinigu tame tarpe), nera brangus, gali gintis(jei reikia), astrus atakeris puolime. Overall zenkliai geresnis uz ta beausi vaiki kur buvo P-Mo nupirkes jau net nepamenu pavardes.
2014-10-22 15:46:33 Cituoti
visi sutinka kad reikia naujo pg tik kazkaip man atrodo ne visi realiai supranta kiek nedaug truksta kad jo gali ir nebut :) traumos atveju galima butu paieskot no namerio juodzkio 2men kontraktuj..europoj paplitus praktika
2014-10-22 15:43:25 Cituoti
as aisku mazas insaideris, bet teko kalbetis si vienu zmogum tai sake, kad Zalgiri domina ir lyg ir vedamos derybos su ex cavaliers zaideju Daniel Gibson :) va cia butu tikrai rimta paspirtis :)
red_devil2014-10-22 15:42:11 Cituoti
Sutinku su Dell zaidejas butinas, tik nepatinka, kad paulius tiek ilgai jo iesko, reik visada zingsni i prieki dirbt, matai, kad su waynsu ragas ieskai kito is anksto, na nebent jis priessezoniniu pabaigos laukia nba...
Wolandas2014-10-22 15:40:59 Cituoti
Lietuvos kariuomenė bendradarbiaus su „Žalgirio“ krepšinio klubu


Lietuvos Krašto apsaugos ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos kariuomenės ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo, kuria bus siekiama ugdyti pilietinę visuomenę, kelti jos sąmoningumą, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija.
Sutarties pasirašymą, išreikšdamas solidarumą ir pasitikėjimą Lietuvos kariuomene inicijavo Kauno „Žalgiris“, atstovaujamas direktoriaus Pauliaus Motiejūno. Ja numatoma kartu vykdyti bendrus švietėjiškus projektus ir dalyvauti bendruose renginiuose.

„Tai, kad ateityje dar glaudžiau bendradarbiausime yra ir simboliška, ir džiugu. Lietuvos kariuomenę su „Žalgiriu“ sieja ne tik istorinis Žalgirio mūšis, kovos dvasia ir garbinga istorija, bet ir atsakomybė už savo šalį, siekis vienyti Lietuvos piliečius ir skatinti jų pilietiškumą, meilę savo Tėvynei“, – sakė Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, Lietuvos kariams bus sudaromos galimybės nemokamai stebėti Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Lietuvos krepšinio lygos ir Eurolygos namų rungtynes. Tokią pat galimybę planuojama sudaryti ir šalyje dislokuotiems sąjungininkų kariams.

„Žalgiriečiai, kaip ir Lietuvos kariuomenė, visada kaunasi už savo šalį, todėl mūsų bendradarbiavimas turi daugiau bendrų taškų nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiek krepšinyje, tiek kariuomenėje gynyba yra vienas svarbiausių elementų. Tikiu, kad ši sutartis bus abipusiai naudinga ir padės dar labiau skleisti patriotiškumo dvasią“, – teigė Motiejūnas.

Savo ruožtu Lietuvos kariuomenė sudarys sąlygas Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo narių pažintiniams vizitams į karinius dalinius, supažindins juos su Lietuvos kariuomenės veikla, siekdama bendrų tikslų prisidės prie svarbiausių klubo renginių organizavimo.

Šauniai Motiejūnas pasielgė. Ir pilietinė akcija, ir naujas būdas priviliot rėmėjus (manau, jiems svarbu, jei remiama komanda tarptautiniu mastu bendradarbiauja su tokia valstybinės reikšmės institucija. Gal, aišku, ir klystu).
Dell2014-10-22 15:38:25 Cituoti
>> nesuprantu: Jei nepamiršai tikslas kaip visad TOP-16, kad jį pasiekt būkim biedni, bet teisingi reik patyrusio PG, jei pradėt kalbėt apie kažkokius "va-bank", tai nereik ir Andersono ir Jankūno, galima jauniklių paimt, "sutaupyt" ir eit va-bank, planai buvo sudėlioti, pinigai irgi , ant Wayns buvo pinigų atidėta ir Žali tikrai pirks naują įžaidėją.
2014-10-22 15:22:50 Cituoti
>> Dell: kiek dienu domiesi zalgirio reikalais? neklausiu menesiu ar metu nes matau nesupranti kad pagrindinis prioritetas yra taupyt babkes..galvoji kad jei bus galimybe ju sutaupyt pmo taip nepadarys o nupirks belenkoki negra? vencvagaras atsigaudineja, ir kas cia juokingo? galvoji prie esamos situacijos jis negaus savo sanso? is kur gali zinot kaip jis atrodys? gudaitis po panasios jei neklystu traumos pernai chujovai atrode? tai chujovai kad vos i rinktine ant galo neprasimuse
2014-10-22 15:17:30 Cituoti
Tai pasiskolins izaideja is kur nors. Budavo laikai kai LT komandos losdavo Europos turnyruose su kitu komandu zaidejais :), zalgiris net Europos taure laimejo tada ;). Ka dabar jau nebegalima tokiu principu vartyt?
Dell2014-10-22 15:15:39 Cituoti
>> nesuprantu: "Vecvagaras atsigaudinėja" :D O jis kas pagrindinis komandos PG? Ir ar jis tikrai sugebės šiemet įsiliet į komandą aplamai klausimas, trys jaunikliai ir vienas po sunkios traumos, ir neaišku net kada žengs jis žaist aplamai. O ta plyta prieš lietrytį vos neužkrito...
2014-10-22 15:09:10 Cituoti
>> Dell: o kas bus jei tau plyta nuo 9to auksto uzkris ant galvos kai eisi 0.7 pasiimt? siki i kelnes del to ko nera..vencvagaras atsigaudineja, va kas bus..bus va bank ir vsio
Dell2014-10-22 15:03:46 Cituoti
>> nesuprantu: Aš matau tu vistiek nepagauni esmės... Dar kartą klausiu kas bus jeigu viens iš dviejų jauniklių gaus trauma...??? Tai kam čia tie nesamoningi pasvarstymai ir pamastymai, kad - gal nepirks jeigu jie žais gerai...
2014-10-22 15:00:48 Cituoti
>> Dell: parodyk nors viena kuris sake kad nereikia naujo? kaip sake wolandas situacija kitokia nei dazniausiai buna iprastai..belieka pasidziaugt tuom kad tokias diskusijas ipucia ne koks nors netikes pirkinys o geras jaunikliu zaidimas..tik manes asmeniskai nenustebintu jei po dar 1-2 sekmingu varzybu isviso niekas nebutu perkamas..jei patenkam i top16 sezona galima uzskaityt..lkl nemanau kad ir su sita sudetim kil dideliu problemu..rytas speciau prades byret dar iki nauju o neptunas tikrai netraukia net iki ryto lygio
agurks2014-10-22 14:55:03 Cituoti
As tai galvoju, kad P-Mo irgi laukia daugiau varzybu, kad galutines isvadas padarytu del pirkimo. Matyt jeigu butu buve taip paprasta sudereti uz prieinama kaina, butu jau sudereta. O dabar jeigu jaunuoliai atlaikys kaip dabar atlaike (o atlaike beje, ne tik Real'a, bet ir Rita bei pasiruosimo macus), tai nieko ir nebeims. Siaip jeigu kalbeti apie grynai siai dienai esancia situacija, as tik dar karta pasikartosiu: paradoksalu, bet priekine linija atrodo silpnoji grandis. Sorry, Milo heiteriukai.
2014-10-22 14:52:10 Cituoti
dar kalbant apie treniruotes tai sutapimas ar ne, bet kai toks jasikeviciu sarunas nusirenge treningus ir uzsidejo kostiuma musu niekam nezinomi ir niekeno nevertinti izaidejai pradejo rodyt rezultatus..jis ten man rodos daug daugiau naudos atnesa nei atnestu geras (?) naujas juodis
Dell2014-10-22 14:50:38 Cituoti
Kokios dar kalbos gali būt dėl legion nepirkimo... Vecvagaras po traumos neaišku aplamai kaip atrodys, nebuvo jis ir pernai gi žvaigždė kuris po 30min lose, gal dabar tragiškai atrodys išvis... Antras dalykas prastai atrodant (tarkim daugiau šansų nei gerai) Vecvagarui, ir dar neduok dieve gautų kažkuris trauma ar tai Lekavičius ar tai Kariniauskas , kad ir nerimtą 2sav, (2 eurolygos varžybos)... Nežinau dar kažkam kyla klausimų dėl naujo žaidėjo pirkimo?
2014-10-22 14:42:36 Cituoti
>> KGarnett: o turi pasiukyt ka nors geresnio nei 200min eurolygoj? ka galim zaidejui duot ta ir reikia duot..lipke savo minutes tiesiogine to zodzio prasme uzsidirbdavo per treniruotes, talento jokio jis neturi, tiesiog yra darbingas arklys ir viskas..o vidutis visa savo karjera turejo tokius partnerius treniruotese kaip packas, cota ir t.t..lb jam padejo? :) zodziu irgi ne tas pvz..lekaviciukas gali kabintis ir reikia jam tas minutes duot..blogiausiu atveju kaip antram pg..kariniauskas kolkas manes taip dar neitikino
Wolandas2014-10-22 14:37:31 Cituoti
Na jo, situacija paradoksali. Tarsi norėtųs abiejų dalykų: ir gero, ilgo jaunųjų žaidimo, ir naujo PG. Bet skolos pakankamai didelės, kad kuo geriau Lekavičius su Kariniausku loš, tuo Motiejūno siekis imti legionierių mažės. O jei PG atvarys, tai faktas, kad Lekavičiaus, Kariniausko indėlis sumažės, o Vecvagars išvis neaišku ar turės realių šansų tapti trečiuoju įžaidėju. Čia tos rungtynės su Real'u, manau, kortas dar labiau sumaišė. Daugelis galvojo, kad į miltus Žalgiris buvo sutrintas, o kaip gavos - matėm. Ir tarsi noris džiaugtis, bet čia tik vienos varžybos. Nujaučiu kad anksčiau pirmo reguliauraus EL sez. rato taip ir nepaaiškės bus paimtas legionierius ar ne. Nebent tas ratas eisi arba labai gerai, arba labai blogai, atitinkamai tikriausiai ir Lukas su Kariniausku atrodys.
2014-10-22 14:05:37 Cituoti
2 nesuprantu:

Tu teisus, kad keisti EL klubų reguliariam negalima. Bet jau iki šiol būdavo būtent taip.
2014-10-22 14:04:17 Cituoti
2 TiMac:

Jei prieš kokiu metus gerai nuklausiau tai Žalgiris 2013 m vasarą kiek Nolan Smith domėjosi (jei toks sąrašas ne iš 15 pavardžių tai šį tą reiškia), bet tas į Cedevita nuėjo.

Latvio perspektyvos visuotinai (ir man tai tiko) buvo šviesiau piešiamos nei Lekavičiaus ar Kariniausko. Bet trauma labai rimta, forma nekalbant apie sveikatą velnias žino kaip.
Tad pajėgaus įžaidėjo reikia dabar. Bet iš kitos pusės, vienerios iš dviejų maksimum trijų svarbiausių kovų dėl top16 jau šią savaitę ir lošim tikrai be naujoko (teoriškai su apranga apvilkti spėti galima, bet tik tiek).
basketmenas2014-10-22 13:38:30 Cituoti
Reikia įžaidėjo, duok Die, kad šį penktadienį būtų viskas gerai, visgi po 5 sezonų Top16 etape, tikrai nesinorėtų žaisti Eurocupe.
KGarnett2014-10-22 13:29:36 Cituoti
>> nesuprantu: o kodel tu galvoji, kad tobulejama tik zaidziant? Galvoji, kad atlosti 200zaidimo minuciu eurolygoje, tai labai patobulesi... Ar Lipkevicius tikrai taip jau patobulejo ar koks jeigu izaideja imant Ginevicius? Tobuleti reikia per treniruotes, o kai per jas turi ir rimta oponenta is kurio gali mokytis, tai manau labai daug naudos duoda.
2014-10-22 12:32:46 Cituoti
o kartais nera taip, kad el reg sezone uz viena komanda jau zaides zaidejas prie kito el klubo gali prisijungt tik nuo top16? tokiu atveju neverta galvot nei apie pociu (ant prikolo) nei apie n.smitha

del musu apsplunksnavusiu izaideju...nenustebciau jei vadovybe sugalvotu dabartiniu dvieju jaunikliu sekmes apakinta pabandyt apsaudyt ir latviuka..sitoj situacijoj matau ir pliusu 1. butu sutaupyta kazkiek saibu tom supistom skolom grazint 2. tiek metu verkslenam apie lietuvos jaunima apsaudoma eurolygoj ir dabar vuole - du zaidejai, jautraisuioj lietuvos krepsinio pozicijoj zaidzia visas 40min..

aisku rizikuojam top16 etapu, bet is esmes daugiau neturim ka daugiau prarast..nepatekus ten lauktu dar sezonas kibiro taurej..menka bet vis del to paguoda

sitoj stadijoj kazkaip nenustebins manes jauciu nei vienas p-mo sprendimas..visi variantai turi pliusu ir minusu..pasilikdami maziukus vaikstom plonu ledu, bet kodel nesurizikavus :)
GodLess2014-10-22 12:10:50 Cituoti
>> TiMac:

Tai butent. Pats Lekavicius stebejosi, kad jo vaikystes dievukas Rodrigez ne nebande spausti. Siaip manau Real butu bandes spausti, vaizdelis galejo buti ir kur kas blogesnis..
TiMac2014-10-22 12:03:46 Cituoti
Izaidejo ne TOP 16, o dabar reikia, gal baikim svaigti, akd su 20 meciais iki antro etapo nukelaiusim, talentingi vaikai, bet apie patirti ir kazkoki stabiluma anksti kalbeti, reikia, kad kas ramiai kamuoli sugebetu persivaryti esan itampai, o su ja musu jaunuoliai dar sunkiai tvarkosi
2014-10-22 12:01:35 Cituoti
>> ferre12: o man atrodo, kad Kinijoj reguliarusis baigiasi gruodzio menesi, bet zaidejams alga sumoka uz sausi ir uz vasari pagal kontrakto incoterms, tai Justinas tikrai turetu buti uzsidirbes pakankamai daug, kad zaistu uz minimalia alga Zalgiryje :)))))
KGarnett2014-10-22 11:51:47 Cituoti
Jus snekat apie TOP16 taip uztikrintai, bet kad net pries Nyzna nezinia kaip cia mums namie pasiseks. O jeigu situ taip imtumem ir nelaimetumem, tai situacija pasidarytu pakankamai sudetinga. Labai jau daug ant kortos pastatyta. Nepatekimas i TOP16 bilietu atzvilgiu po to gali brangiai kainuoti. Apie Vecvagara isvis nematau, kad cia daug diskutuot, jis vos vos daugiau patirties turi uz dabartinius jaunuolius ir dar po traumos. Tikrai stebuklu nedemonstruos, prireiks dar keliu menesiu isivaziuot.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Krepšinio torentai (154)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime