Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
MrVycka2015-10-07 21:25:00 Cituoti
bet ar tik graikas pagal kainos ir naudingumo santykį nebus geriausias naujokas? nors ir hanlanas gali tokiu tapti...abu ne itin įvertinti prieš sezoną...
MrVycka2015-10-07 20:58:04 Cituoti
>> antasulc:
nu baudas tai pamėtė:D bet čia juk nėra tendencija, tai gerai, kad išprovokuoja...ir asistų padalino, ir gynyboje nemiegojo, ir metimais nepiktnaudžiavo, kol kas norm, o dėl baudų, tai ir kokį pvz šiškauską kai kurie iki šiol kaltina, kad aukso sidnėjuje neiškovojom:)
antasulc2015-10-07 20:46:38 Cituoti
>> MrVycka:
O Pocių prie faulų linijos pastebėjai?:)
MrVycka2015-10-07 19:30:12 Cituoti
šiaip kiekvienas žaidėjas svarbus, o lipke sf žaidžia daugiausia, kur pereboro neturim...bet aišku, kad ne pati baisiausia netektis...dabar vat žiūriu venes žaidimą bei ulanovo, tai nieko labai baisaus su sf nėra...aišku, dzūkai nėra tie varžovai, kur rimtai vertinti galima, bet vis tiek žiūrisi abu neblogai...
WiX-LT2015-10-05 22:09:05 Cituoti
tai kad lipke out 2 menesiams
agurks2015-10-05 13:25:54 Cituoti
>> antasulc: visiskai achujienas eurolygos back-up centras. jei javtokas duoda gynyba, tai Vagiuka galima naudot, jei nori per prieki puolima lauzt. Puikiai subalansuotas priekis. Silpniausia SF grandis, kur tikras SF yra Ulanovas, nu ziuresim, siaip viskas ok, tik gyneju pereboras ir nesuprasiu Krapo, jeigu Lipke bus Eurolygoj rotacijos zaidejas.
Wolandas2015-10-04 17:04:16 Cituoti
>> MrVycka:

Pasitaisysiu, kadangi tau viskas, kad viešai sakoma ir rašoma yra pezalai, tai ir klausyk insiderių. Primeni vieną žmogų, kuris vos ne visur sąmokslo teorijas mato.
Wolandas2015-10-04 17:00:52 Cituoti
>> MrVycka:

>> MrVycka:

http://www.zalgiris.lt/lt/naujienos/naujienos/ id/7499/. Ten kur skyrius "Derybos užtruko" pasiskaityk paskutinę pastraipą. Tad papildomų išlaidų buvo, nes būtų išvykęs į Trevizą ir nebūtų reikėję pinigų mokėti. Gal, aišku, Bennetonui ir nemokėjo, tas už prašom nutraukė sutartį.

Dėl eurų apsižioplinau. Po tiek komentarų tai turėtų būti akivaizdu. O jei galvoji, kad Žalgirio skolą 20 milijonų litų, tai prašau, tikėk. Galvok, kad Romanovo laikais situacija pablogėjo tik šiek tiek. Netikėk tuo kas rašoma, sakoma, vietoj to klausyk, kai užsimanai, paslaptingojo šaltinio.
MrVycka2015-10-04 16:49:06 Cituoti
belekokių pezalų prisiskaito...tai jankūną tuomet žalgiris dešimtis kartų iš ispanijos, italijos, graikijos ir rusijos klubų "ištraukė"...
MrVycka2015-10-04 16:46:38 Cituoti
oi, nebesinori net kalbėt, kai taip nusišnekama...kalnietį jam romanovas iš kito klubo ištraukė...baigiam kalbas, nes dar ir ne tokių nusikalbėjimų bijau išgirsti...
MrVycka2015-10-04 16:44:03 Cituoti
jau net ir eurų 40 milijonų? tikiuos, kad čia šiaip tau išėjo klaidelė...nieko niekam nemokant visai ir dar negaunant visai nieko nei iš savivaldybės, nei iš kitų rėmėjų, primesk, kiek čia metų reiktų žalgiriui tokias skolas susikaupti...
Wolandas2015-10-04 16:42:48 Cituoti
T.y. paklojo
Wolandas2015-10-04 16:42:10 Cituoti
Dar, beje, Kalnietį Romanovas iš kito klubo ištraukė, berods Italijos. Jaučiu ir padorią sumelę paplojo. Tai va, dar vienos išlaidos.
Wolandas2015-10-04 16:36:15 Cituoti
>> MrVycka:

Žalgiris šūde sėdėjo dar prieš Romanovą - sakė Navikauskas, kad 5 milijonai, bet galiausiai paaiškėjo, kad keturis kartus daugiau. Romanovas kiek Žalgiriui vadovavo? Dabar neprisimenu ar du, ar tris sezonus. Vien jau paskutinį sezoną Žalgirio išlaidos turėjo būti, lyginant su dabartim, labai didžiulės + premijos. Jeigu vien jau Zourosui - ne kokiam komandos lyderiui, o treneriui - įsiskolino daugiau nei vieną milijoną litų, tai įsivaizduok, kokie ten pinigai sukos. Ir net pilnai išmokėtos algos realiai yra skolos dėl tų machinacijų. Seniai jomis domėjaus, bet nešvariai suko ten pinigus Vladimiras. Ir suma sumarum, jei kažkam skolos buvo grąžintos, tai būdavo kiti, dar didesni, įsiskolinimai.O tai, kad Motiejūnas tylėjo, po šnekų apie 40 milijonų eurų, tik stiprina mano argumentaciją, nes paprastai Motiejūno tylėjimas jau ne kartą buvo virtęs tiesa (kalbant apie sudėties formavimą, tad kodėl čia tas negali galiot?)
MrVycka2015-10-04 16:20:51 Cituoti
>> Wolandas:
šiaip tai pirma įvardijo 20, vėliau, kad didesnė, be įvardijimo, tada laikraštis 40, o jis tiesiog nekomentavo, tuomet jau dar po kurio laiko laikraščiui ir iš tų 40 pasidarė 70...su logika tai visai nedraugauji...net jei nė vienam žaidėjui nebūtų nė cento išmokėję, tos sumos taip neišaugtų, net jei žadėjo romka daugiau, bet tai nebuvo oficialu, tai kaip tai galėjo oficialiai atsiliepti žalgirio skoloms?..
Wolandas2015-10-04 16:12:47 Cituoti
>> MrVycka:

Esmė ne tame naudojies tu jai ar ne. Rašai, kad apie Olybet sužinojai ne tik iš gandų. Tad ir rašau, kad jei jau kitus avių banda vadini, tai malonėk pranešti tiksliai ir konkrečiai, iš kur tu toks protingas. Ir aš galiu pasakyti, kad pažįstu žmonių, kurie patvirtina Motiejūno žodžius.

O dėl Zouroso rašė, ką nutarė teismas. Nėra ta suma apvali, tad nėra lygiai tiek, bet ji panaši -261,600 eurų . Ir tos skolos ne tik iš skolų žaidėjams ir treneriams susidaro šiaip jau. Be to, kaip rašiau, Romanovas tikriausiai nešvariai algas mokėjo - kol mokėjo. Dar plius ir premijas. O apie skolų sumos išaugimą aš tau labai aiškiai parašiau, remdamasis logika, o ne girdėtais / skaitytais pasisakymais. Jei labai reikia, tai kitaip suformuluosiu: dėl 20 milijonų Motiejūnas galėjo meluot, juk ir tamsta jo visiškai nuoširdžiu nelaikai. O realiai ta suma iš tiesų galėjo būti apie 40 milijonų. Dvigubai didesnę sumą įvardijo, nes po laikraščio ditirambų apie 70 milijonų, Motiejūnas nenorėjo daugiau viešų žiniasklaidos spekuliacijų. Abu žinom, kaip jis mėgsta Žalgirio vidaus reikalų viešinimą.
MrVycka2015-10-04 15:20:02 Cituoti
ir šiaip pasikskaityk, ką pats rašai: zourosui liko skolingi ketvirtį limono? (šiaip daugiau bent jau pagal jo norus), tai dėl to gal ėmė ir iš 20 limonų skola 40 ar 70 limonų per metus patapo?..
MrVycka2015-10-04 15:15:47 Cituoti
1.nusišneki dėl nervų, net sujuokinai šiek tiek:D 2.nusišneki dėl šaltinių...dabar daug mažiau šaltinių naudojuosi, bet ne turiu, o tiesiog pats išvis (beveik) niekada nelendu su klausimais, o atitinkamai ir man mažiau kas skambina ar rašo, nes nebėra taip įdomu kažką anksčiau sužinoti jau gal 5 metus, bet nereiškia, kad nesužinau vis tiek daugiau, nei iš laikraščių ar po kokius forumus landžiodamas;) bet visada yra žmonių visose srityse, kuriems neaišku, kodėl kažkas gali žinoti daugiau, nei žino jis ar spauda prirašo...aš pvz tai nesistebiu, kad žmonės žino už mane tose srityse, kurios man neįdomios arba įdomios mažai...
Wolandas2015-10-04 15:01:52 Cituoti
>> MrVycka:

Tu man tą patikimą šaltinį įvardink konkrečiai vardu bei pavarde arba nesimėtyk skambiomis frazėmis bei nervų nerodyk. Nuo to tik tau geriau bus. Kiekvienas čia gali kietu vaizduotis, o kitus, iš esmės, mąstymo neturinčiais durniais pavadinti. Dabartiniame kontekste tokiu elgesiu gali pats ne ką protingiau atrodyti.

O kalbant apie tuos milijonus, tai va, pateikiu tau logiką: Motiejūnas pirma sakė, kad 20 milijonų, nes melavo. Lygiai taip pat, kaip savo laiku tą Navikauskas darė, pezėdamas apie 5 milijonus. Jei jis meluoja dėl sudėties sukomplektavimo, tai kodėl negali meluoti dėl mažesnių skolų, kurios realybėje dvigubai didesnės? Ar neįmanomas variantas, kad Romanovas, kurį ir pats, deja, laikiau gelbėtojų, darė machinacijas ir algas mokėjo per naujas skolas? Kada Zourosas atėjo, kuriam Žalgiris buvo ar iki šiol skolingas ketvirtį milijono? Prieš Romanovą? Ne. Taigi tokiu atveju ir biudžeto mažėjimas, algų sumažinimas nieko nerodo.
MrVycka2015-10-04 14:38:58 Cituoti
>> Wolandas:
taip, dėl oly buvau tik girdėjęs, kaip ir kiti, o vėliau sužinojau patikimai, kad jau senokai viskas sutarta buvo...o dėl sumų su skolomis, tai tikėk ir toliau, kas sakoma ir rašoma, sėkmės...bet šiaip siūlyčiau ir pačiam kartais pagalvoti, kaip skola per metus, sumažinus biudžetą gali išaugti, anot vieno dvigubai, anot kitų - 3,5 karto...nebuvo turbūt nė vieno sezono, kad nebūtų pasakyta, jog komplektavimas baigtas (ir čia tikrai ne vien pas žalgirį, pas komjaunuolius tai išvis tradicija konkreti), o paskui žaidėjų neatsirastų dar naujų...
Wolandas2015-10-04 14:30:23 Cituoti
>> MrVycka:

Nusiramink gal. Aiškini čia apie avių bandas ir pan., tarsi koks patikimas insider'is. Nu ir iš kur tu žinai, kad su Olybet'u buvo susitarta dar gerokai iki pareiškimų, kad sudėtis baigta? Papasakok apie savo šaltinius. Nes aš labiau pasitikiu klubo vadovo pasisakymu per viešą konferenciją nei tūlu eb.lt vartotoju, kuris kitus avių banda vadina įsiaudrinęs.

"kaip su tais 40 milijonų skolų, kurios per metus sugebėjo kažkokiu mistiniu būdu dvigubai išaugti, nors biudžetas sumažėjo tuomet, brangių žaidėjų nebuvo perkama, likę algas susimažino, bet pyst ir išaugo dvigubai - labi logiška/ irgi kažkas pasakė, kažkas parašė, o savo galvos turėti nereikia, kad tai tiesiog neįmanoma?".

Čia turi omeny, kad 20 milijonų virto į 40 ar kad 40 į 80. Nes laikraštis rašė apie 70, o Motiejūnas kalbėjo apie 40.

" o kai savivaldybė oficialiai patvirtins padidintą finansavimą, o žalgiris (jei reiks) nusipirks dar kokį žaidėją, tai irgi sakysi, kad va, savivaldybė pridėjo babkių, todėl ir nusipirkome, nes tipo irgi iš anksto nebuvo to žinoję?"

Čia koks padidintas finansavimas - 2 mln. eurų, apie kuriuos pasakė Motiejūnas per antrą spaudos konferenciją? Ar kita - didesnė - paslaptingoji suma, kurią žino tik keli insider'iai, įskaitant tave, o avių banda nenutuokia?
MrVycka2015-10-04 14:16:32 Cituoti
p.s., o kai savivaldybė oficialiai patvirtins padidintą finansavimą, o žalgiris (jei reiks) nusipirks dar kokį žaidėją, tai irgi sakysi, kad va, savivaldybė pridėjo babkių, todėl ir nusipirkome, nes tipo irgi iš anksto nebuvo to žinoję? baikim gal kartą nusišnekėti? kaip su tais 40 milijonų skolų, kurios per metus sugebėjo kažkokiu mistiniu būdu dvigubai išaugti, nors biudžetas sumažėjo tuomet, brangių žaidėjų nebuvo perkama, likę algas susimažino, bet pyst ir išaugo dvigubai - labi logiška/ irgi kažkas pasakė, kažkas parašė, o savo galvos turėti nereikia, kad tai tiesiog neįmanoma?..jei dabar pasakytų motiejūnas, arba laikraštis parašytų, kad skolos jau 80 limonų - irgi būtų: PZDC, jau 80, taigi pasakė...
MrVycka2015-10-04 14:08:22 Cituoti
>> Wolandas:
blyn kas jūs per žmonės su tais teigimais...sutarta su olybet buvo gerokai iki tų pareiškimų, kad sudėtis baigta formuoti bei seibučio ir graiko įsigijimo...nu metai iš metų su jumis tas pats: pasakė, parašė, o kad visa tai nepasitvirtina - suprasčiau, kad vieną kitą kartą, o ne daugelį metų nuolat, nu nepyk, bet kaip avių banda be savo mąstymo...
Wolandas2015-10-04 13:58:03 Cituoti
>> MrVycka:

Motiejūnas vėliau teigė, kad jei ne Olybet, tai nebūtų nei Seibučio nei Iannio. Pastarasis imtas kaip startinis centras, tad jokio skirtumo, ar jis imtas pirmas, ar paskutinis. Su Hanlanu anksčiau sutartis pasirašyta, bet abejoju, kad jo reikšmė bus bent kiek didesnė nei graiko. Abiejų vienoda ir didelė.
MrVycka2015-10-04 13:19:17 Cituoti
p.s.būtent apatiškumo graiko žaidime nepastebėjau, pagal mane tai atvirkščiai - stengiasi...nepritingi nei gynyboje, nei puolime...nenorėk, kad jis tiesiog monstriškai varytų net ir prieš prienus visokius ir dar visada, ne kaip lyderis jis buvo imtas šiaip jau, o kaip paskutinis žaidėjas...čia dar po to, kai nekurie man kartojo ir kartojo, kad nusišneku, jog bus papildymas, nes motiejūnas pasakė ir dar pakartojo, jog jau nieko nebus...po to mano nusišnekėjimo, kad bus, atsirado ir seibutis, ir graikas...
MrVycka2015-10-04 13:11:35 Cituoti
>> antasulc:
unikse du metus graikas buvo prie lyderių, paskui paėmė galatasarajus, kuris nesveikai babkėmis taškėsi, tai ir rusus perspjovė, dabar žalgiris, nepasakyčiau, kad tamposi belekur ir š mala...dėl to slunkiškumo, galima dx ir biški ne tik europos turtingiausiuose klubuose, bet ir nba ne suolo gale sėdinčius centrus slunkiais pavadinti, o tai jiems netrukdo savo darbo atlikti...
Wolandas2015-10-04 12:50:24 Cituoti
Kol kas dar ne tie varžovai, kad reiktų spręsti apie, bent jau legionierių, galimybes šį sezoną. Laiko ir truputį mažokai praėję. Bet kad potencialas didžiulis, tai matosi. Ypač pas Hanlaną. Greitis, staigumas gali būt jo firminė kortelė, visa tai išnaudot jis pajėgus. Ir šiaip tik Plazos laikotarpiu galiu prisiminti komandą, kurioje gerai žaidžiantį legionierių pakeičia ne ką prasčiau žaidžiantis lietuvis. Jei dar Lekavičius rodys žaidimą, kokį pajėgus rodyti, tai pirmasis aštuntukas atrodys kaip visiškai pagrįstas tikslas ne tik kalbant apie sudėtį "ant popieriaus". Pocius, manau, ir taip įsivažiuos, tik trumpo laiko klausimas.

O kalbant apie Kavaliauską, tai jei turi tokius principus - tegul. Kad tik nebūtų per vėlu persigalvoti, ką savo laiku padarė Javtokas. Visgi, Antanui ne 21. Kita vertus, nemanau, kad Žalgiris nuo to kažką prarado tiek sudėties, tiek finansine prasme.
Valdas2015-10-04 12:14:20 Cituoti
„Galiu užtikrinti, niekada nežaisiu Kauno „Žalgiryje“, – visiškai rimtu veidu atsakė šią vasarą iš kauniečių analogiško pasiūlymo sulaukęs, bet gimtajam miestui ištikimybę parodęs ir komandos kapitonu tapęs 31-erių A. Kavaliauskas.P.S.Tad ir niekada netapsi LKL cempionu!
antasulc2015-10-04 11:07:44 Cituoti
O Vagiukas - slunkius. Visiškas flegma ir apatiškas. Turint tokius davinius (ir net įgudžius) niekur nepritampa ir karjeroje nekyla. Gaila...
antasulc2015-10-04 11:05:01 Cituoti
>> MrVycka: apskritai Hanlanas pranoko mano lūkesčius. Prieš sezoną jis buvo menkinamas, kalbama, kad reikės pratintis prie europietiško krepšinio, o aš dabar nematau ko jis nemokėtų. Perspektyvus bičas.
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (478)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Krepšinio torentai (125)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
NBA 2014-2015 (967)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (58)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime