Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
manutd2015-04-06 23:26:30 Cituoti
P.S. Kas liecia kainos-kokybes santyki, tai as nieko ir nesakau Milaknis atidirba piniga su kaupu. Bet noretusi, kad kitamet komandos ribotumas kuriant butu sumazintas.

>> MrVycka: Stabiliu procentu reiskiasi stabiliu procentu. As nesakau, kad belekaip jis tenais kazka pagerino, tiesiog zaidzia daugiau, atitinkamai ir stats pakilo. Minimaliai net pagerejo. Griztant prie "stabilaus procento", tai nera tu amerikietisku kalneliu, kurie buvo praejusiais metais, kad vienas rungtynes sumeta 4/4, kitas 0/7, vienas 2/7, kitas 4/5. Siemet daugmaz stabiliai geru procentu visuomet meta, t.y. maziau kontrastu.

Armored2015-04-06 23:02:01 Cituoti
Skirtumas nuo Milaknio iki sekančio "universalo" Gailiaus yra 60k eurų. Norint aukščiau - Pociaus alga yra apie 300k eurų. Už jį išeina 3 Milakniai. Neturim ir dar ilgai neturėsim tokių pinigų.
Beje, kuo Milaknis lenkia abu šituos šį sezoną - stabilumu. Neprimeta jis daug taškų, bet su 0 neatsimenu kad būtų išėjęs. Praktiškai kaip pradėjo taip ir toliau sėkmingai važiuoja. Jis daro vieną dalyką labai gerai ir tuo komandai yra naudingas. Ir varžovams nuo to nėra lengviau, nes negalima atsipalaiduoti, o tai tritaškis garantuotas.
Kiek kartų pernai Pocius tiesiog iki pasiutimo erzindavo nestabilumu. Gailius šiemet irgi turėjo ne vienas rungtynes kur tiesiog dingdavo (ypač išvykose). Problema tik ta, kad jo dingimas pasireikšdavo plytų į langus gausa. Ir ne todėl, kad tiesiog nepataikydavo po derinio, o tiesiog dėl noro pramušti.
Reziumuojant. Turėti 2 universalius sg/sf žaidėjus - svajuko dramblionė. Teks pasitenkinti vienu. Šiemet buvo Andersonas, kitąmet bus kitas, kuriam bus numatyta komandos vedlio vaidmuo. Tikėkimės nebus smarkiai prastesnis...


Kalbant apie rinktinę. Kodėl Milaknis turi šansų? Todėl, kad jis daro viena dalyką gerai - meta tritaškius. Ko rinktinei trūko paskutinius 2 metus? Žmogaus galinčio pataikyti kelis tritaškius ir sėsti ant suolo.
Kodėl Gecevičius netinka: už LKL ribų tie jo traukuliai įspūdžio nedaro; jam reikia žaisti daug ir turėti kamuolį, kitaip jo žaidimas sėda; jeigu jo žaidimas sėda - sėda ne 1 rungtynėms; jo gynyba yra apgailėtina.
Ar Gailius gali praeiti į EČ. Aišku, tik tokio stiliaus žaidėjas jau yra - Pocius.
Ar įmanomas toks variantas, kad važiuos 3 pg - sakyčiau įmanoma. Kalnietis tada gali slinktis į sg kai eina jam metimai, o pvz Juškevičiui palikti įžaidinėjimą.
GodLess2015-04-06 20:26:00 Cituoti
Nu, o mane kiek nervina tie nusistoveje stereotipai. Nu buvo Milaknis ilga laika labai ribotas zaidejas, tai reiskia, dabar visa karjera jis toks turi buti? Man idomu, kaip tokio vienpusio zaidejo visa sezona padoriai niekas taip ir neuzdenge. Nera jis kazkoks superinis scoreris, taciau isejes vistiek imeta bent 2-3 tritaskius, ta darydamas labai aukstu procentu, o kai kuriose varzybose ypac reguliaram, kai dar gynyba nebuvo ypac intensyvi ir pries ji labai akcentuojama tai ne vienas ir istrauke savo serijom. O pastaruoju metu ir kartais bando verztis i baudos aikstele, ka gan sekmingai isnaudoja. Su zvezda bent pora kart mete is baudos aiksteles ir pataike. Zinoma noretusi ivairiapusiskesnio zaidejo, taciau uz tokia alga, kuria gauna Milaknis man rodos nelabai ka geresnio ir rastum. Visokie Gailiai dvigubai daugiau gauna, o kai zaidimas butu ne ant jo pastatytas abejoju ar ir tuos taskus surinktu, kur Milaknis susirenka dabar.
MrVycka2015-04-06 20:23:02 Cituoti
nu pareiškei, kad pagaliau stabiliu procentu mėto, o gaunasi, kad tritaškius tik šiek tiek geriau, o dvitaškius net ir prasčiau...
MrVycka2015-04-06 20:21:31 Cituoti
>> manutd:
o statistikos pasižiūrėt nenori? šį sezoną žalgiryje tritaškiai 46,4, per visus sezonus žalgiryje - 43,8 - žiaurus skirtumas?.. dvitaškių - atitinkamai 46,3 ir 51,7...
manutd2015-04-06 19:04:52 Cituoti
Mane tai vis tiek nervina tas Milkanio iskelimas. Taip sezona jis isties gera turi, pagaliau meto stabiliu procentu. Bet kaip buvo vienapusiskas taip ir yra. Ir tai kad eidamas i rungtynes sakai: "na, jeigu Milakniui pakris" skamba kaip maindfakas, nes normaliomis salygomis toks ribotas zaidejas turetu buti antrame penketuke normalioje EL komandoje(Zalgiris siemet ribotas su kuryba, tad "In Milaknis we trust" tarsi vienas is zaidimo planu yra). Milaknis nuo kito sezono turetu ieiti 10-20min. ismesti kelis tritaskius, galbut truktelti komanda, bet starto penketuko vieta vis tiek turi uzleisti all-round zaidejui.
rytisss2015-04-06 11:25:02 Cituoti
Imp,jei tie stumimaii ant žaidėjų būtų esamuoju laiku tai dar būtų nieko...sužaidė į blogas rungtynes,gavai pizduliai,bet dažniausiai "ekspertai" mano kad jie labai įžvalgus ir gali daryti toli siekiancias išvadas ...Tas pats buvo ir su Milakniu,jei jis sužaisdavo geresnis rungtynes ,vis tiek varydavo ,kad tai atsitiktinumas ir nieko iš jo nebus,( ir Motiejunuii kliudavo,kaip jis to nemato) o Motiejūnas pasirašė ilgalaikę sutartį ir buvo teisus..o Stūmikai ir liko stumikais......ir vietoj ,kad jie pasimokytu ir neskubėtu su savo kategoriskom isvadom(nebūtinai kad kažko nesupranta,bet ir dėl to ,kad neturi pilnos info.Nemato žaidėjų treniruotėse ir panašiai....ieškoma kažkokiu kvailų pasiteisinu
P.s su Krapiku ir vėl panaši situacija....
agurks2015-04-04 16:36:38 Cituoti
o zdarof, tarpukoju eksperte. Tai sakei teisus buvai anuoju laiku, kai aiskinai, kad Lipke zalgiriui reikalingesnis uz Milakni ir kad Milas tik uzima jaunimo vieta. Beje, tai buvo si sezona dar. taip kad gal tepk tu slides is cia, jei nesugebi prisipazinti klydes. arba davai dar kita account'a susikurk ir tada pats su savim susimetes galesi visus cia uzvartyt.
imp2015-04-04 15:26:10 Cituoti
Na kaip čia pasakius. Iš dalies tau pritariu dėl juokingumo. Esu įpratęs žmogui paaiškint, išaiškinti, bet šiuo atveju nereikėjo to daryt.
MrVycka2015-04-04 15:16:57 Cituoti
>> imp:
o ko pats rašai su tais capsais, jei tau neįdomu, o jau prieš tai parašei, kad galiu neatrašyt, vat dabar tavo žodžiais: pats sau neatrodai juokingas?:))))))))
imp2015-04-04 15:09:58 Cituoti
>> MrVycka: pezi tu čia vienas, nepastebėjai? nafik man šitą šūdą parašei? galvoji man įdomu ką rašei? tau eNtajį kartą pasikartosiu caps lock įjungsiu šįkart. VISI IKI VIENO KURIE STŪMĖ ANT VANAGO (jau pagarbiau apie jį atsiliepiu, uvazuxa užsitarnavo SAVO ŽAIDIMU) BUVO TEISŪS, NES BŪTUOJU LAIKU BUVO TRAGIŠKAS.
O tau sėkmės toliau pezant post factum.
MrVycka2015-04-04 15:08:16 Cituoti
esu milaknį ir kritikavęs, po to, kai priešsezoninėse būdavo arba rezultatyviausias, arba bent jau rezultatyviausių trejete, o po to sezono metu nuvildavo, bet jo nurašęs nebuvau NIEKADA, dar ir praeitame sezone dx kartų buvau su jo nurašytojais susikibęs, taip kad nenusišnekėk...prisimink vien mano heiterių nuolatinius priminimus, kaip vycka nusišnekėjo senais dar laikais supergecą su milakniu sulygindamas...
MrVycka2015-04-04 15:00:57 Cituoti
>> imp:
ką čia nusipezi?..nnnn kartų ginčyjausi ne vienus metus su tais, kurie lojo, kad milaknis žalgiriui nereikalingas....
imp2015-04-04 14:51:30 Cituoti
nesakei, tai nafik esamu laiku prikaišioji? visi sakę buvo teisūs tuo metu ESAMU, o ne post factum islyst ir kartot kaip varna ant medžio. Dėl Plazos aš tau dar kartą pasikartosiu. Komandų pajėgumai visų lyginant su šia diena buvo aukštesni. Grupių suskirstymai ir visi kiti lemiami faktoriai susidėjo į galutinį scenarijų.
Taip. Nepanaši. Silpnesnė visom prasmėm. O tau komandų pajėgumai tokie patys kaip dabar? Tai apie ką kalba eina...
MrVycka2015-04-04 14:32:17 Cituoti
>> imp:
ne, nejuokinga, nes nė karto nesu sakęs, kad milaknis žalgiriui nereikalingas, skirtingai nuo kitų...o gal tau šių metų sudėtis pagal žaidėjus ir juo labiau jų algas bent iš tolo panaši į plazos turėtą?..
imp2015-04-04 14:15:14 Cituoti
>> MrVycka: kai tu fruktas pagerintas. Gal pakeisk tą plokštelę užstrigusią, jau nebeprikolas. Tai jis po laiko apie Milaknį rašo, tai dar apie kažką ir visad po laiko post factum, neatsižvelgiant į tai, kad anuomet tie visi šūdai drabstomi buvo verti jų. Krv užžaidė tas Milaknis pirmą kartą nuo savo egzistavimo Žalgiryje, o kad iki tol buvo tiesiog nosis, tai pochui, svarbu pašnekėt esamu laiku. Dabar Plazą prikaišioja. Nejuokinga pačiam? ar čia tokią dūrą įmetęs, kad lyšnų porą komentarų pramuštum merdėjančiam portale?
Plaza buvo Plaza. Kaip ir minėjo komentatoriai. Buvo eN pašalinių aplinkybių galutiniam scenarijui (dle asobėna - traumos, žaidėjų pagr. išvykimai). Galop grupių pajėgumai skyrėsi. O gal tau šių metų sezono komandos su anų metų yra stipresnės, kai daugelis pripažysta smigimą?
Ir tavo tas minimas supradupraPlaza pramušė mūsų amžiną lūzerių mentalitetą išvykoj žaidžiant.
Neatrašinėk, neįdomu.
simasz2015-04-04 13:12:49 Cituoti
plaza inese kitoki dalyka i komanda,tai yra ta kova ir panasius dalykus. anksciau tokias sudetis turedavom ir gaudavosi snipstas,nes i isvykas vaziuodavo pralost, namie prasileidinedavo dafiga tasku.o db net pernai su dar prastesne sudeti kovojo su visais. o del treniravimu tai nieks nezino kaip cia viskas butu,kiekviena komanda vis kitaip viskas. be keliu krapiko minusu ,viskas kaip ir neblogai . :)
2015-04-04 10:50:31 Cituoti
Netrizniokit del plazos, matomai pamirsot, kad jei ne musulmono sventas karas pries sokejas, jankuno trauma, tai greiciausiai butumem mes ta sezona top 8. Krapikas, nors ir pasieke tikslus kolkas, reikia dar laimet lkl. O siaip ne karta vare i nevilti si sezona su savo prikolais, kai geriau suzaidusi zaideja sodindavo ir leisdavo koki nevykeli. Vakar 3 kelini isleido nevykeli vycka, rezultata matem. Bet siaip, eurolygoj sezonas geras, as daugiau ir nesitikejau.
minlt2015-04-04 03:35:03 Cituoti
>> simasz: nu dabar tai taip, bet kalbu, jeigu butu pavyke islaikyti dar bent dviems sezonams.

O vasara tai gal ir idomi, intrigele nebloga islieka. As labiau jau laukiu naujo EL sezono ir galbut Zalgirio palipusio dar laipteliu aukstyn, negu tu LKL finalu.
MrVycka2015-04-04 01:47:32 Cituoti
>> simasz:
nu jo, kas ten kažkokie krapikai, kai superplaza su keliskart didesniu biudžetu turi tik 3 pergalėmis mažiau eurolygoje...
simasz2015-04-04 01:34:53 Cituoti
>> minlt: nu Kuze cia ne prie ko,gris i Zalgiri kai jam bus virs 30,ant karjeros galo su tokia formyte :D
>> agurks: antras geriausias kaip ir, prie Plazos buvo 6 pergales, siemet 5. lyg taip :)
MrVycka2015-04-04 00:07:20 Cituoti
dėl kleizos įdomu, dabar, kol reikalų turėjau, tai sužinojau, kad kalnas laisvas, čia irgi kaip ir įmanomas variantas...įdomi vasara nusimato...
minlt2015-04-03 23:57:58 Cituoti
Visu pirma uztektu ir perspektyviausius lietuvius islaikyt ilgiau nei vienas, du sezonai ir tada jau kitas lygis butu. Tarkim Kuze, Gudaitis, Lekavicius, Ulanovas. Prijungus dar kad ir ta Kleiza(gal pramustu ledus) su kokiu Kalnu ziauri komandele gautusi. Vien legionieriai ne iseitis, bet ir ten ir ten pinigai.
MrVycka2015-04-03 19:45:24 Cituoti
>> Valdas:
arba bent unicajos ar galatasaray? arba dar bent ko, kas turi kelis kartus didesnį biudžetą, bet pasiekimais mažiau pasigirti gali?..
Valdas2015-04-03 18:35:00 Cituoti
>>agurks Del tu skolu tai nesuprasi,tai 70mln,,tai 40mln,tai 25mln...Betkokiu atveju,kaip sakoma,ilgai laukus dar palauk,kol Zalgiris taps bent Laboralo lygio...
agurks2015-04-03 17:28:14 Cituoti
>> Valdas: gal tada, kai 40 limonciku skola nekabes po kaklu. Juokingiausia, kad sitas zalgirio sezonas turbut bus geriausias nuo top16 formato ivedimo. pataisykit jei klystu. Siaip nematau dideliu problemu - komandoje daug perspektyvaus jaunimo, puiki struktura. Kai susitvarkys finansai, manau zalgiris turi visus sansus buti Laboral lygyje.
2015-04-03 14:16:27 Cituoti
Koks pisalas kiek komandoje vietinių, baltų, juodų, čiučmekų? čia ne rinktinė, kad kasytų jų skaičius, o klubas, klubinis sezonas. Maccabi, visos likusios su entuoju skč. legiono daro rezultatus ir fanams tas tinka, tiktų ir man. Pagal ne kuriuos Asseco pasiektas ketvirtfinalis su krūva legiono šūdo vertės, kadangi vietinių buvo mažesnė dalis nei pusė, o vaidinančių vaidmenį išvis tik pora.
Tūpas požiūris kurį kadais išgyveno Šiaulių Klimavičius, išgyvena Prienai šiknoj sėdėdami.
simasz2015-04-03 13:42:11 Cituoti
>> Valdas: kai komanda bus konkurencinga ir ne su keliais zaidejais galinciais patempti. sezonas tikrai nebuvo toks blogas, daug konkurencingu kovu, bet pries stipresnes komandas tikrai nepasokinesi tik su trim zaidejais galinciais mesti. kiek pastebejau tai visas dvikovas laimedavom kai komandoj pelno 4 zaidejai dvizenklius taskus,ar bent i ta puse.. zodziu stiprinti reikia sudeti is visu pusiu.
irgi toks pavydas paeme perskaicius naujienas apie alba ,kutxa..siaip ta pati pao siemet tikrai nera tokia jau galinga, bet irgi kovoja del top8. bet matot kiek ten legionieriu,as uz tai kad butu komandoj bent jau 3 legionieriai, neisiversim be ju,eurolyga valdo amerikonai,tai jei nepastatyti pries jo tokio pat nieko nebus.
antasulc2015-04-03 10:33:24 Cituoti
>> imunitetas:
Tai, kad visose komandose taip pat. Žaidžia pinigai ir kitaip jau nebus.
imunitetas2015-04-03 10:00:25 Cituoti
>> Valdas:
Valdai, tu pasidomek kiek Alba komandoje zaidzia vokieciu, tad nera ko didziuotis jiems ten ;)
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos (7750)
Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Krepšinio torentai (128)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime