Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
MrVycka2015-01-30 14:35:04 Cituoti
nebent į kauną ir sugalvotų už 300 eiti, šiaip jis vertas kur kas daugiau ir kur kas daugiau gauna bei kol kas gaus dar...pažiūrėsim, kaip su rinktine bus ž žais ar ne, jei žais, tai kaip, rinktinėje tai jau nebūtų padėjęs, tai ir parodytų vertę, jei iki tol nebūtų kontrakto, tai po to jau vėl būtų negalima ir svajoti, nors ir dabar kaip svajonė atrodo, o kai kam dar ir nereikalingas:)))))
Zergas2015-01-30 14:30:16 Cituoti
>> Liuosiai:

na tai pagal tendencijas dabar jam galetu pasiulyt ~300k eur,uz tiek manau visai reasonable butu ji imt
Liuosiai2015-01-30 13:48:42 Cituoti
gerai vakar pastebėjo VSB komentatorius dėl Bianchi vadovavimo.Visą sezoną ardosi per minutines kone veltui,komandos maži apart Hacketto neturi įžaidėjams būtinų savybių,gynyba daugiau bandymas periminėt kamuolius rizikuojant.Raglandas su Brooks'u renkasi statistiką,metimai per rankas,ypač Brooks'o,bičas nesuprantu mačų svarbos absoliučiai.Žodžiu kitą sezoną į turkiją arba pas kitaicus.Linas vakar gynyboje nebuvo visiškai kiauras,gerai ant lentos pastovėjo,puolime tikrai buvo iniciatyvus.Vienas geresnių pasirodymų vakar svečių komandoje buvo.Jei nepermokėtų žali,tegu tik atvaro pabaigt karjeros.
minlt2015-01-30 13:45:54 Cituoti
>> GodLess: "Babkiu uzkales, visai bb padejes, nelabai ir stengias" - vat čia mano tokia nuomonė apie Kleizą, nes jis tikrai uždirbęs tiek, kad gali ilsėtis.
Iš visų šitų diskusijų, aš matau tik gerbėjus. Vieni Lino gerbėjai, kiti kito. Niekam dabar pvz neįdomu, ka veikia Kaukėnas. Lošia blogai - ai tegul lošia, vistiek jis toks ir anoks, o kitas už jį piestu stoja :) O vat Kleiza lošti juk blogai negali (?), tai tada būna kalta aplinka :)) Žinot, geriau nesiveliam į beprasmes diskusijas, kaip bus, tai pamatysim.
GodLess2015-01-30 13:36:33 Cituoti
Kleiza nereikalingas butu... Gal jus baikit juokus. Yra vienas dalykas, kai tau suteikiama role komandoje ir kitas, kai stovi kampe ir gauni viena kita pasa. Tokiam Zalgiriuky, kur be keliu zaideju, nera kam mest, ar iniciatyvos imtis, tai jis butu sviesulys. Dar lygina su visokiais Pociais. Anas ne puses tiek gerai nelosia savo geriausiais metais, kaip kad L.K. dominuodavo savo laiku. Babkiu uzkales, visai bb padejes, nelabai ir stengias. Pries savus nemanau, kad nosi krapstytu ir nieko nedarytu,
///M2015-01-30 13:29:09 Cituoti
>> minlt: prie progos kada paziurek armani rungtynes pamatysi kas ten per savanaudziu komanda
simasz2015-01-30 13:28:59 Cituoti
>> Liuosiai: ir idomu pagal ka cia skirs ta vieta, milasius juk su vainausku gerai sueina tai noretu jiem silta vieta parupint ,o ne neptunui. :)
MrVycka2015-01-30 13:26:28 Cituoti
>> minlt:
obradovičius tai visus išnaudoja žaidėjus, jo?..kaip javtoką išnaudojo?..
minlt2015-01-30 13:24:54 Cituoti
>> ///M: bet, tai ne pirma komanda juk, korioje taip žaidžia. FBU pernai metais irgi, nebuvo labai komandiška, bet kad Obradovičius nesugebėtų išnaudoti Kleizos, tai man net keista. Plius, jo net gynyba labai prasta, kas jau čia manau nuo pačio daug priklauso, su klaidomis irgi mėgsta padraugauti. Be to, juk ir pats sakęs, kad turėjo psichologinių problemų ir tikrai labiau tikiu šiuo variantu, nei tuo, kad jo neišnaudoja. Mano manymu, tie pasisakymai apie neišnaudojimą, čia labiau "reklaminis triukas", jog nepakenktų jam tolimesnei karjerai.
Čia tik mano nuomonė ir jos nereikia priimti, kaip tiesos.
Liuosiai2015-01-30 13:24:43 Cituoti
Matant kaip atrodo 2/3 LT klubai,kolkas vienintelis Žalgiris yra vertas atstovaut Lietuvai EL lygyje.Neptūnas porą mačų namie pasidrąskė,išvykoje eurochallengo lygis.Lrytas iš esmės susirinkęs LKL'o rinktinę,kuriai vadovauja emocingas ūkininkas,čia taipogi ne EL lygis.
MrVycka2015-01-30 13:23:38 Cituoti
http://www.zalgiris.lt/lt/naujienos/naujienos/id/9 352/
Rekordinis populiarumas vainikavo „Žalgirio“ arenos metus

o kiek skeptikų buvo ir tarp žalgirinių, kad nieko gero nebus su renginiais...
simasz2015-01-30 13:18:26 Cituoti
R. Milašiaus teigimu, kitame sezone lietuviams numatytos dvi vietos tarp 24-ių Eurolygos komandų. Esą Lietuvai ketinama skirti vieną iš keturių vardinių kvietimų, kurie bus pervadinti į metines A licencijas.

oho kaip milasius dirba :))
minlt2015-01-30 13:16:46 Cituoti
>> imp: Nezinau, kas čia per konfliktai, bet aš šį nick'ą jau seniai naudoju basketnews. Gal dar įrodyti reikės ? :)))
Baikit teršti temas. Eikit geriau į krepšinis taškas net, nes pagal žargoną, ten tiktumėt :)
///M2015-01-30 13:16:00 Cituoti
>> minlt: kad Kleiza nulinis tai per drasu taip sakyt ;) pats Kazlauskas sake kad ne i ta komanda papuole.. + top16 per rungtynes meta po 6 kartus is zaidimo vidutiniskai, metant tiek sunku turet ispudinga statistika
imp2015-01-30 13:15:59 Cituoti
dar jimbolinamoonminlt, o ko savam dvoke LT rasyba prajunges komentuoji ir jimbuko stilium komentarus piesi? ;)))

¬¬

visu likusiu persiprasau, flood baigtas.

minlt2015-01-30 13:06:17 Cituoti
*Kas pasikeis jo žaidime jeigu ateis, aš net neįsivaizduoju.
minlt2015-01-30 13:04:23 Cituoti
>> makabibas: nieko nesuprantu (?).
Dėl Kleizos bombos nebuvimo, taip - pasikarščiavau. Bet Oly buvo jam turbūt geriausi karjeros metai.
Tiesiog aš prie tokios nuomonės, kad laukėm Pociaus, Šaro, Songailos, bet visi realiai nepateisino mūsų lūkesčių. Šiuo metu laukiam, dabar aplamai nulinio Kleizos. Kas pasikeis jeigu ateis, aš net neįsivaizduoju.
O, ka Andersono nebus, nereiškia, jog nebus, kažko vietoje jo.
Aš nesakau, kad jokiais būdais jo nereikia, tiesiog uždaviau retorinį klausimą, kurio matau nesupratot. Niekas objektyviai, taip ir neįvertino jo ateities perspektyvų, o tiesiog visi aklai "taip", "taip", nes jis yra mylimas lietuvis. Ar ne taip?
MrVycka2015-01-30 11:15:09 Cituoti
man tai atrodo visai su galva nedraugaujantys tie, kam jau kleiza žalgiriui nereikalingas...nu nu...žalgiriui reikalingas pusė tokio kleizos, koks buvo geriausiu metu ir tuomet tik dešimtadaliu kainos įperkamas dabartinaiam žalgiriui...
makabibas2015-01-30 10:57:43 Cituoti
>> minlt: jimboo, tai tavo buves nikas, jei pamirsai. Nemanau, kad sefas tau vaisiu prideliojo, tai juos keitiesi tam, kad visi atsipistu nuo taves ir luko.
Ar as sakiau, kad zalgiris prastesne komanda uz armani? Ziurejai, pavyzdziui, vakarykstes ju rungtynes pries vitorija? Ten nei vieno zaidejo nera, kuris dalintusi kamuoliu, kleiza antram keliny 6 kartus stovejo laisvas prie trajako, bet pagaves kamuoli kuris nors juodas raglandas/brooksas/mossas jo niekam neatiduos. Zalgiryje, kur kiekvienas turi savas uzduotis, tiek gynyboj, tiek puolime, turet toki zmogu, kuris nebutu prisikes i kelnes paskutinem minutem, kai visi bijo ziuret i krepsi, butu naudinga, tuo labiau, kad kitais metais andersono nebebus. Kleiza atrodytu geriau ne silpnesniu zaideju kontekste, palyginus armani su zalgiriu, o tiesiog stipresnej komandoj, kur butu isnaudojamas tinkamai. O kleiza niekad nebuvo bomba? Lietuvos rinktines lyderis, olympiakoso pirmas zmogus pries penkis metus, cia ne rodikliai?
minlt2015-01-30 03:07:33 Cituoti
>> makabibas: Ką čia tas jimbo reiškia aš nesuprantu? Pirmai vienas jimbolina kreipėsi ar kažkaip, dabar vėl.
Visų pirma aš apie dabar ir nekalbu, visų antra - ką čia reiškia šis pasakymas "ir ka tu pats pasiulytum i jo vieta?" ? Šiaip aš žemiau jau ir rašiau komentara šia tema, taip kad nesuprantu ko dar ponas nori :) Sunku pasiskaityti komentarus, prieš atrašant?
O kitam sezonui, tai yra realu, nes neįsivaizduoju, kas jo dar norės po tokių dviejų sezonų. Vienintelis dar šansas jam atsigriebti likęs sezonas, kuris EA tuojau baigsis ir rinktinė(jeigu dalyvaus). Visa kita kaip ir aišku. Reabilitacijos jam reikės ir visi puikiai žinom, kas lietuvių reabilitacija užsiima :)
Patraukti Linas gal kažkur ir turi parako, bet dabar tas parakas sušlapęs stipriai. EA 1x1 nesugeba palošti, tritaškių taiklumas turbūt kaip ir mano(metant iš laisvų padėčių), gynyba tragiška, neretai nespėja paskui varžovą, tai man įdomu, kaip jis pagal tave patrauktų mus ? :) Vienas iš penkių varžybų šiuo metu tikiu, kad iššautų. Dabar pagal tavo mintis, tai toks vaizdas, kad žaisdamas silpnesnėje komandoje atrodytų geriau. na taip, gal komandos žaidėjų kontekste ir geriau, bet varžovai juk tie patys :) Suprantu, kaip žaidėjai persikelia į Eurocupą, tai neretai iškarto iššauna, bet dabartinėje situacija su "Lineliu", tai labai, labai dideli klaustukai ar jis dar Eurolygai atsigaus. Niekad jis ir nebuvo kažkoks bomba juk. Turėjo kelis career high, bet pagrinde jis turėjo savybę truktelti, imtis iniciatyvos. Kad taip būtų, per jį reikia žaisti daug.
Vistik kitas sezonas dar toli ir jeigu pats nori ir stengiasi sugrįžti į normalią formą, tai tikiu, kad atsigaus.
makabibas2015-01-30 00:35:01 Cituoti
>> minlt: (aka JIMBOO)
Realiau nei realu? Cia pagal kokius kriterijus vertini? Dabartiniam Zalgiriui toks linas sueitu tolka tak, puolime komandai ivairoves suteiktu nemazai, nugara dar sugeba pazaist, o ir nuo trajako gresmes kelia vis dar, jei tuo nera piktnaudziaujama. Patraukt tokio lygio komanda kaip zalgiris lemiamais momentais linas turi parako.. isigijes ji zalgiris islostu, bet ar realu ji isigyt, zino tik pats linelis.. ir ka tu pats pasiulytum i jo vieta? Pasilikt songaila, susigrazint klimaviciu? Ar manai, kad vis del to lukas kita sezona siautes jau taip, kad reikes tik menku pagalbininku?
minlt2015-01-29 23:50:12 Cituoti
>> Vaidoshius: realiau nei realu, tik klausimas ar mums jo reikia. Patikėkit manim, ne tokia jau čia ir tos komandos kaltė. Po NBA aplamai jis niekur netiko. Ir metimų gauna ir progų, bet kartais kaip neina, taip. Gynyboje visiškai kiauras, kas tikrai ne trenerio kaltė. Man jis toks Pocius patapęs, tyli kelias varžybas ir po to, kad iššaus.
Man tai keisčiausia, kaip visi varė ant jo iki tų kalbų, kaip jis pats pradėjo sakyti, jog treneris neišnaudoja jo ir t.t. Po to Linas pasidarė geras, bet Banke toks ir anoks. Baikit juokus žmonės, net Obradovičius nieko iš jo neišpešė :)) Ryškiai pats turi dar rimtų problemų ir nereikia čia nieko apgaudinėti. Ir aplamai nesuprantu ko jis čia taip pačiuožęs? Įsižeidė, kad NBA patapo nereikalingu ir dėl to gerti pradėjo?
Tikrai kažkada mėgau Kleizą kaip patraukdavo rinktinėje, bet jo irgi tie šuoliai būdavo ne vienodi. Laimė, kad jie būdavo savalaikiai, bet dažnai ir patemdavo žemyn, kaip užsimanydavo palošti individualiai.
Valdas2015-01-29 23:33:37 Cituoti
>>simasz I paskutine vieta nusirisim jau rytoj,pagal imestu ir praleistu santyki...Na o vienvaldziais grupes autsaideriais tapsim kita savaite...:D
simasz2015-01-29 23:29:27 Cituoti
zvezda namie kala alba berlin, speju po kitos savaites nusirisim i paskutine vieta ..#paverkim :DD
Vaidoshius2015-01-29 23:01:29 Cituoti
>> simasz: Abejoju vistiek :)
simasz2015-01-29 22:59:44 Cituoti
>> Vaidoshius: kita sezona visai realu
2015-01-29 22:53:17 Cituoti
>> Vaidoshius:
Na, as tai buciau ziauriai patenkintas, jei linas i žalgirį persikeltų :) :) :)
Vaidoshius2015-01-29 22:49:33 Cituoti
Tai jei Songailai blogai su nugara,tai gal ir tas L.K. persikels. Buvo gi gandu gandeliu. O ir armanis ne kazka. Kraunasi smagiai nuo Laboralo :)
simasz2015-01-29 20:56:07 Cituoti
ne i tema, bet nizni sau maskvoj pratesima daro. nu stebuklus isdarineja, pavydu del tokio atsidavimo nizni :D
minlt2015-01-29 18:59:56 Cituoti
>> MrVycka: aš nesakiau, kad įdomus. Sakiau, jog mano manymu logiškiausias, kadangi abiejose komandose būna įsimaišę legionieriai ir gali padaryti daugiau šou į abi puses. Bet imp, iš dalies atsakė jau, kad keisk nekeitęs, bet ta mūsų ŽD jau daug metų yra visiška vaikų šventė :) Nu neįdomi nors tu ką. Vienintelis dalykas, kurį įsijungiu pažiūrėti, tai tritaškių konkursas. Pernai dar smagu buvo žiūrėti kaip JD dėliojo, bet visa kita, tai baisu. Sirgaliai, tai išvis kaip per laidotuves :(

Beje, įdomu sužinoti, kas tau geriau?
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (478)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Krepšinio torentai (125)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
NBA 2014-2015 (967)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (754)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (58)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime