Ketvirtoji NKL savaitė: lyderių lenktynės ir fantastiškas tandemas

D.Lukštos nuotr.
Po ketvirtosios Mezon-NKL savaitės čempionate ir toliau išlieka dvivaldystė. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ savo sąskaitose turi tiek pat pergalių ir nė viena nenori nusileisti kovoje dėl aukščiausios pozicijos.

Be jų dvi pergales iš tiek pat galimų praėjusį savaitgalį iškovojo ir Kauno KTU bei Vilniaus „Perlo“ ekipos. Pergalėmis džiaugtis neteko Molėtų „Ežerūnui“, Joniškio „Delikatesui“ ir „Mažeikiams“.

Martyno Varno sugrįžimas, „Ežerūno“ užkeikimas ir fantastiškas „Palangos“ tandemas – apie tai ir dar daugiau – tradicinėje tinklalapio nklyga.lt savaitės apžvalgoje.

Sugrįžimas

Kauno „Žalgiris-2“ ekipa sulaukė solidaus papildymo. Į Tomo Masiulio treniruojamos komandos gretas sugrįžo praėjusio sezono ekipos lyderis Martynas Varnas. Po pėdos kaulo lūžio atsigavęs krepšininkas į aikštelę pirmą kartą šį sezoną žengė rungtynėse su „Mažeikių“ krepšininkais.

Šiame mače M.Varnas susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 8 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė ir 5 sykius suklydo.

Jaunieji žalgiriečiai pasistengė, kad Varnas į komandą sugrįžtų pergalingai – kauniečiai 91:78 nugalėjo „Mažeikius“.

Nesėkmės

Pauliaus Barkaus treniruojamas Molėtų „Ežerūnas“ po šio savaitgalio liko absoliučiu Mezon-NKL pirmenybių atsaideriu. Molėtiškiai savaitgalį pralaimėjo tiek Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (69:86), tiek ir Šakių „Vyčiui“ (65:79). Per pastarąsias septynerias rungtynes „Ežerūnas“ nelaimėjo nė karto, o pirmą ir paskutinę pergalę iškovojo tik pirmose sezono rungtynėse spalio 7-ąją, kuomet patiesė „Žalgirį-2“.

Lenktynės

Ir toliau tęsiasi konkurencinė kova dėl lyderių pozicijos turnyrinėje lentelėje. Tiek „Nafta-Uni-Akvaservis“, tiek ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį ir vėl iškovojo po dvi pergales.

Uostamiesčio krepšininkai susidorojo su „Ežerūnu“, o kitą dieną pajūrio derbyje 82:60 nepaliko vilčių „Palangai“.

Derbį savaitgalį žaidė ir Marijampolės komanda, kuri penktadienį vyko į kitą Suvalkijos regiono miestą – Šakius. Ten Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai vietos „Vytį“ nugalėjo 88:76. Sunku patikėti, bet sėkmė dvylikos taškų persvara buvo sunkiausia šio sezono „Sūduvos-Mantingos“ pergalė. Iki kelionės į šakius marijampoliečiai sunkiausią pergalę buvo iškovoję Jonavoje, kur „Sporto klubą“ patiesė 21 taško skirtumu (74:53).

Įdomu, ar daug motyvacijos marijampoliečiams lieka po tokių pergalių.

„Mūsų kompanija yra sveikai mąstanti. Jie supranta, kad jei nebus maksimalių pastangų, tai pergalių taip pat nebus. Jie tai žino ir nėra problemų, kad pas kažką pastangų trūksta. Kiekvieną kartą visi atiduoda maksimalias pastangas“, – po eilinės pergalės sakė komandos treneris M.Kiltinavičius.

Tandemas

„Palangos“ krepšininkai šį sezoną negali džiaugtis stabiliu žaidimu, tačiau penktadienį Joniškyje pajūrio kurorto krepšininkai pademonstravo solidų žaidimą. Tiksliau, du iš jų. Tai – fantastišką pasirodymą surengęs Mindaugas Reminas ir puikiai pasirodęs Aurimas Urbonas.

M.Reminas šiose rungtynėse „Delikatesui“ įsmeigė net 9 tolimus metimus iš 15, pelnė 33 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Ypatingų pagyrų buvo vertas ir A.Urbono žaidimas. Be keitimų rungtyniavęs krepšininkas pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir, atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų, surinko net 40 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis yra geriausias A.Urbono karjeroje.

Mažasis derbis

Savaitgalį įvyko ir dviejų Lietuvos grandų dublerinių komandų akistata – Kaune susitiko „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo ekipos. Pirmoje šio sezono šių ekipų akistatoje pranašesni buvo sostinės krepšininkai, kurie varžovus nugalėjo 90:78.

Šiame susitikime vos 16 minučių savo komandai padėti galėjo jaunųjų žalgiriečių ekipos lyderis ir naudingiausias praėjusios savaitės žaidėjas Gytis Masiulis, kuris rungtyniavo patyręs čiurnos traumą.

„Žalgirio-2“ komandai nepadėjo net ir pagrindinės komandos narių palaikymas. Susitikimą stebėjo LKL čempionų vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius, asistentas Darius Maskoliūnas bei krepšininkai – Kevinas Pangosas, Isaiah Hartensteinas, Paulius Valinskas bei Lukas Lekavičius.

Komplektacijos darbus pradėjusi "Šilutė" skelbia atviras atrankas
Lietuvos krepšinio lygoje pats kovų įkarštis, o Nacionalinės krepšinio lygos komandos jau ruošia namų darbus. Komandų vadovai ir treneriai pradėjo dėlioti sudėtis, pratęsiami
"Palanga" skirs papildomą dėmesį jaunimui
Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi Palangos „Palanga“ komanda galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais
A.Jasilionis: negali būti, kad Raseiniuose neliktų krepšinio (interviu su T.Galecku)
Praėjo daugiau nei dvi savaitės po svarbiausių rungtynių Raseinių vyrų krepšinio klubui, žaidžiančiam Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Dalyvavimas antros pagal pajėgumą šalies
"Naftai-Uni-Akvaservis" - Klaipėdos mero padėka
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai sulaukė miesto padėkos - juos iškilmingai Klaipėdos rotušėje
Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Oficialiai uždarytas NKL sezonas, apdovanoti geriausieji (VIDEO)
Antrą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionu tapęs Gintautas Matulis išrinktas naudingiausiu finalo serijos krepšininku. Tuo metu naudingiausiu reguliariojo sezono
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Triuškinančią pergalę iškovoję tauragiečiai - per žingsnį nuo titulo ir patekimo į NKL
Ketvirtadienį (04.20) Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A divizione buvo žaidžiamos trečios finalo rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių Tauragės krepšinio klubas išsiveržė į
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
"Vyčio" amerikietis mokėsi lietuviškos virtuvės paslapčių
Maistas – svarbi sportininkų rėžimo dalis. Šakių „Vyčio“ komanda nusprendė paįvairinti mitybos rutiną ir nukeliavo į restoraną „Kuchmistrai“.Ten krepšininkai
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
Ar į NKL finalą grįžę klaipėdiečiai sugrąžins taurę į uostamiestį?
Dar praėjusį sezoną Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ klubo treneris Rytis Vaišvila teigė iš atsinaujinusios komandos trofėjų nesitikintis, tačiau šį sezoną stratego
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
V.Chodosovskis - naudingiausias NKL pusfinalio etapo žaidėjas
Mezon-NKL pusfinalyje Šakių „Vytį“ skandinęs ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandą po metų pertraukos į finalą atvedęs puolėjas Viktoras Chodosovskis tapo
"Vyčio" treneris V.Sirvydis: bronzos nori visi - dėl to klausimų nėra (video reportažas)
Šakių „Vytis“ šiuo metu bando atsikratyti visų neigiamų minčių, užklupusių po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio, kurio serija Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis“
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
Klaipėdiečiai antrą kartą per pastaruosius trejus metus pateko į NKL finalą
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ekipa antrą kartą per pastaruosius trejus metus žais Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiosiose

Ką šiuo metu klausotės? (372) 06.22 09:28
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47