Lietuviai nusileido vokiečiams ir pasaulio čempionate liko šešti

Lietuvos vaikinų (U19) rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 80:74 (13:23, 15:16, 23:18, 29:17) nusileido Vokietijos ekipai ir planetos pirmenybes baigė šeštoje vietoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Lietuvos krepšininkai ir į priekį pabėgo 11:4, vokiečiams pavyko prisivyti lietuvius, tačiau geriau ketvirčio pabaigą sužaidę devyniolikmečiai priekyje buvo 23:11. Antrajame kėlinyje vėl geriau sekėsi Lietuvos krepšininkams ir sugebėję išsaugoti turėtą pranašumą po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 39:28. Po ilgosios pertraukos Lietuvos rinktinė toliau rodė gerą žaidimą ir likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos pirmavo 16 taškų skirtumu, bet paskutinėmis trečiojo ketvirčio minutėmis atkarpą 10:0 laimėję vokiečiai Lietuvos rinktinės pranašumą sumažino iki 6 taškų. Paskutinio rungtynių kėlinio penktąją minutę Vokietijos devyniolikmečiai persvėrė rezultatą į savo pusę ir nors lietuviams dar buvo pavykę išlyginti rezultatą paskutinį ketvirtį ant 12 taškų laimėję vokiečiai įveikė Lietuvos rinktinę 80:74.

LIETUVA U19: T. Sedekerskis 14 tšk. (6 atk. k.)., A. Kulboka 14 tšk., R. Jokubaitis 13 tšk.

VOKIETIJA U19: O. Da Silva 18 tšk., L. Lagerpusch 14 tšk., R. Freudenberg 12 tšk.

Lietuvos vaikinų (U19) rinktinė jau buvo susitikusi su Vokietijos ekipa grupės etape, rungtynes rezultatu 98:79 laimėjo lietuviai.

"Pieno žvaigždžių" pergalė BBL - 48 taškų skirtumu
Pasvalio "Pieno žvaigždės" (3/0) Baltijos krepšinio lygoje nne tik žygiuoja be nesėkmių, bet ir iškovojo pergalę net 48 taškų skirtumu.Rimanto Grigo auklėtiniai
"Real" vos išvengė sensacijos, J.Mačiulis ir D.Gailius pasirodė puikiai
Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (6/0) klubas lieka nepralaimėjęs tiek Eurolygoje, tiek nacionaliniame čempionate, tačiau nedaug trūko iki sensacijos.Ispanijos vicečempionai
"Pieno žvaigždės" BBL startavo labai sunkia pergale
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pergalingai startavo dar vienas Lietuvos klubas - Pasvalio "Pieno žvaigždės" (1/0).Rimanto Grigo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik paskutinę
Ispanijoje E.Bendžiaus klubas sutriuškino D.Gailiaus ir T.Sedekerskio ekipą
Ispanijos pirmenybių penktajame ture susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Rio Natura Monbus Obradoiro"
D.Gailiui mažai trūko iki dvigubo dublio, T.Sedekerskis tinkamai išnaudojo laiką
Ispanijos pirmenybėse Deividui Gailiui iki dvigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio, o jaunasis Tadas Sedekerskis tinkamai išnaudojo jam aikštelėje skirtą laiką.Šeštadienį
"Lietuviškas" Burgoso klubas neturėjo šansų Barselonoje
Burgoso "Miraflores" (0/3) komandai, kuriai atstovauja Deividas Gailius ir Tadas Sedekerskis pirmosios pergalės Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pirmenybėse dar teks palaukti.Šįsyk
D.Gailiaus ir T.Sedekerskio debiutas naujoje komandoje - apkartinas pralaimėjimu
Pralaimėjimu Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos čempioantą pradėjo į aukščiausią lygą sugrįžęs Burgoso "Baloncesto Miraflores" klubas su Deividu Gailiumi ir
D.Gailiaus ir T.Sedekerskio klubas iškovojo jau antrą trofėjų
Jau antrą trofėjų dar neprasidėjus oficialiajam sezonui iškovojo Deividas Gailius ir Tadas Sedekerskis.Sekmadienį lietuvių atstovaujamas Burgoso "San Pablo" klubas Kastilijos ir
"Pieno žvaigždes" į pergalę už ausų tempė legionieriai
Europos čempionate Ukrainos nacionalinei ekipai atstovavęs Viačeslavas Bobrovas draugiškose rungtynėse pirmą kartą apsivilko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius,
D.Gailius ir T.Sedekerskis žaidė naudingai, S.Kulvietis - tragiškai
Penktadienį draugiškame mače vėl susitiko dvi Ispanijos aukščiausiosios lygos komandos, kurioms atstovauja krepšininkai iš Lietuvos.Sauliaus Kulviečio atstovaujamas Badalonos
D.Gailius ir T.Sedekerskis debiutavo naujame klube, J.Mačiulis - vėl tuščias
Ispanijoje ketvirtadienį buvo sužaistos draugiškos rungtynės, kuriose dalyvavo net trys krepšininkai iš Lietuvos.San Pablo-Burgo "Miraflores" klubas, kuriame debiutavo
R.Grigas įvertino "Pieno žvaigždžių" naujokus, laukiama dar vieno žaidėjo
Iki pirmųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) naujojo sezono rungtynių likus kiek daugiau nei savaitei, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pasiruošimas artėjančioms kovoms yra
"Pieno žvaigždėse" kol kas - tik 9 žaidėjai
Iki sezono starto liko 18 dienų, o Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo sudėtyje turi tik 9 krepšininkus. Tai mažiausias rodiklis visoje lygoje, tačiau tokia yra mažųjų LKL klubų
R. Grigas grįžta prie "Pieno žvaigždžių" vairo
Komandos kompektacijos darbus įpusėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vadovybė ekipos vairą nusprendė patikėti anksčiau klube dirbusiam strategui. Antradienį klubo vadovai sukirto
Italus sutriuškinę kanadiečiai - pasaulio čempionai, bronza - amerikiečiams
Egipte vykusiame pasaulio jaunių (U 19) pirmenybėse triumfavo pirmą kartą čempione tapusi Kanados rinktinė.Sekmadienį kanadiečiai finale 79:60 (24:10, 27:26, 18:12, 10:12) sutriuškino Lietuvos
Lietuviai įveikė Argentiną ir kovos dėl penktos vietos pasaulio čempionate
Lietuvos jaunių (U19) vaikinų rinktinė sekmadienį kovos dėl penktos vietos pasaulio čempionate. Šiandien Rimanto Grigo auklėtiniai 85:77 (25:21, 28:12, 11:19, 21:25) įveikė Argentinos ekipą.Lietuviai
Lietuviai baigė kovą dėl medalių pasaulio čempionate
Lietuvos vaikinų jaunių (U19) rinktinė baigė kovą dėl medalių pasaulio čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai turnyro ketvirtfinalyje turėjo pripažinti Italijos ekipos pranašumą 68:73 (15:12,
"Tautiška giesmė" skambėjo Kinijoje, Egipte ir…lėktuve
Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė šiandien svečiavosi Lietuvos ambasadoje Kaire ir kartu su darbuotojais sugiedojo „Tautišką giesmę“Minint Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo
Lietuviai sumindė korėjiečius, pasaulio čempionato ketvirtfinalyje laukia italai
Lietuvos jaunių (U19) krepšinio rinktinė sėkmingai įveikė pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą pasaulio čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai aštuntfinalio rungtynėse
U 19 pasaulio čempionate sutriuškino puertorikiečius, aštuntfinalyje - korėjiečiai (1)
Lietuvos jaunių (U19) rinktinė pergalingai baigė pasaulio čempionato grupių etapą. Rimanto Grigo auklėtiniai paskutinėse B grupės rungtynėse 96:57 (26:20, 27:15, 22:9, 23:13) nugalėjo
Lietuviai pasaulio čempionate sumindė šeimininkų rinktinę
Lietuvos jaunių (U19) rinktinė pratęsė pergalių seriją pasaulio čempionato grupių etape. Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose B grupės rungtynėse nesunkiai 88:50 (22:13, 33:8, 19:12, 14:17)
Lietuvos devyniolikmečiai pergale pradėjo Pasaulio čempionatą
Lietuvos jaunių (U19) rinktinė sužaidė pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 98:79 (25:12, 23:22, 21:24, 29:21) įveikė Vokietijos ekipą.Nuo pat pirmos rungtynių
Startuoja U 19 pasaulio čempionatas - komandų reitingas (video apžvalga)
Jau liepos 1-ąją dieną startuoja kas dvejus metus vykstantis Pasaulio 19-mečių krepšinio čempionatas.Jame po ketverių metų pertraukos sudalyvaus ir Lietuvos rinktinė, kuri prieš
Pasirengimą pasaulio čempionatui lietuviai baigė pralaimėjimu JAV bendraamžiams
Lietuvos jaunių (U19) rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš pasaulio čempionatą. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 66:89 (19:21, 28:28, 12:22, 7:18) nusileido
Devyniolikmečiams teko pripažinti Kanados bendraamžių pranašumą
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė tęsia pasiruošimą planetos pirmenybėms. Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose draugiško turnyro rungtynėse Prancūzijoje turėjo pripažinti Kanados
Devyniolikmečiai pasiruošimą pradėjo galingai - įveikti ispanai
Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos devyniolikmečių rinktinė laimėjo pirmąsias draugiško turnyro Prancūzijoje rungtynes. Rezultatu 74:68 (17:20, 29:16, 12:21, 16:11) lietuviai
Paskelbtas pasaulio čempionate dalyvausiančios jaunių rinktinės dvyliktukas
Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė baigė pasiruošimo etapą gimtinėje, o prieš išvykstant į draugišką turnyrą Prancūzijoje treneris Rimantas Grigas paskelbė

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45