Lietuvos dvidešimtmečiai pralaimėjo Izraelio bendaamžiams

Lietuvos vaikinų (U20) rinktinei nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antrosiose C grupės rungtynėse rezultatu 88:94 (22:34, 22:22, 18:19, 26:19) turėjo pripažinti Izraelio rinktinės pranašumą.

Varžovai atitrūko pirmo ketvirčio pabaigoje, kai trijų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 2:15. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet Tamiro Blato vedini Izraelio rinktinės krepšininkai išlaikė saugią persvarą.

Lietuviai sugrąžino intrigą ketvirto kėlinio pabaigoje, kai po Lauryno Beliausko tritaškio skirtumas sumenko iki trijų taškų – 77:80. Tačiau varžovai atsakė trimis tolimais metimais ir susigrąžino dviženklę persavarą, kurios lietuviams panaikinti nepavyko.

LIETUVA U20: M.Varnas 22 tšk., M. Echodas 17 tšk., L.Beliauskas 13 tšk., A.Beručka 12 tšk., L.Birutis 9 tšk.

IZRAELIS U20: T.Blatt 27 tšk. (8 at. kam., 13 rez. perd.), R.Huber 19 tšk., Y.Zoosman 16 tšk., D.Koperberg 12 tšk.

Vakar lietuviai 92:79 nugalėjo Ukrainos krepšininkus, o Izraelio ekipa latvius – 90:54. Lietuvos vaikinų rinktinė savo pasirodymą Europos pirmenybėse pratęs liepos 17 d., 19 val., rungtynėmis su Latvijos ekipa.

Gruzija per pratęsima palaužė žydus ir pasigerino situaciją
Savo šanso žengti į Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalį nepaleido Gruzijos rinktinė. Ji B grupės rungtynėse po atkaklios kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo 104:91 (21:22,
Lietuvos grupė: vokiečiai išbarstė pranašumą ir nusileido Izraeliui (video)
Pirmą nesėkmę "Eurobasket 2017" B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos (2/1) rinktinė, patyrė iki tol pirmavusi Vokietijos (2/1) nacionalinė komanda.Vokiečiai Tel Avive apmaudžiai
Lietuva įtikinamai nugalėjo šeimininkę Izraelio rinktinę (video)
Lietuvos vyrų rinktinė iškovojo pirmąją pergalę Europos krepšinio čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai, puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį, Tel Avive rezultatu 88:73
Dar per anksti panikuoti
Po pralaimėjimo gruzinams 77:79 Lietuvos krepšininkų treneris Dainius Adomaitis sakė, kad viena nesėkmė neturėtų sugniuždyti komandos. „Vakaro žinios“ pasidomėjo, kaip mūsų
Rinktinė bandys atsitiesti prieš savų sirgalių palaikomą Izraelį
Lietuvos krepšininkai po pralaimėjimo prieš Gruzijos ekipą, atgauti pasitikėjimą savo jėgomis bandys šeštadienį antrosiose turnyro rungtynėse. Tiesa, mūsų šalies
Lietuvos varžovų dvikovoje italai nepaliko šansų žydams
Sėkmingai 2017 metų Europos krepšinio čempionate startavo be vienos pagrindinių komandos žvaigždžių Danilo Gallinari priversta rugntyniauti Italijos rinktinė.Italai B grupės rungtynėse
Dvidešitmečiams nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio etapo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 72:76 (20:18, 18:23, 23:10, 11:25) turėjo
Dvidešimtmečiai nugalėjo slovėnus ir žengė į ketvirtfinalį
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė sėkmingai pradėjo Europos čempionato atkrintamąsias varžybas. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai aštuntfinalio rungtynėse rezultatu 76:61 (22:14,
Dvidešimtmečiai sutriuškino "broliukus"
Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai C grupės rungtynėse rezultatu 89:61 (18:26, 25:12, 25:14, 21:9) įveikė
Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė sutriuškino metais jaunesnius (G. Žibėno komentaras)
Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (U19 ir U20) tarpusavyje sužaidė jau trečiąjį kontrolinį mačą. Šį kartą triuškinančiu skirtumu rungtynes laimėjo vyresniųjų rinktinė. Didesnio
Izraelyje sensacijos neįvyko: čempionu tapo "Hapoel" klubas
Baigėsi Izraelio krepšinio aukščiausiosios lygos sezonas. Čempionu tapo galingą sudėtį surinkęs Jeruzalės "Hapoel" klubas, kuris laimėjo savo žiūrovų akivaizdoje vykusį
Izraelyje "Maccabi" vėl liko be finalo, o "Hapoel" neturėjo vargo
Tel Avive vykstančiame Izraelio lygos finalo ketverte siaubingą sezoną išgyvenantys aikštės šeimininkai krito jau pusfinalyje.Garsiausias šalies klubas "Maccabi"
"Maccabi" klimpsta toliau - triuškinamai pralaimėjo savo žiūrovų akivaizdoje
Fiasko Eurolygoje patyręs garsiausias Izraelio krepšinio klubas Tel Avivo "Maccabi" (17/11) klimpsta toliau.Šį kartą Ainaro Bagatskio auklėtiniai šalies pirmenybėse
A.Stoudemire'as bijo gėjų tarsi velnias kryžiaus - po dušu lįstų kitoje gatvės pusėje
Buvusi NBA žvaigždė Amare'as Stoudemire'as nepakęstų netradicinės lytinės orientacijos žaidėjų savo komandoje. Šiuo metu su Jeruzalės „Hapoel“ Europos taurės ketvirtfinalyje
Po nesėkmės Izraelyje ir tragedijos Belgrade krito "Maccabi" tenerio galva
Kaip ir buvo tikėtasi, po žeminančio pralaimėjimo Eurolygos mače Serbijoje prieš Belgrado "Crvena Zvezda" ekipą (58:83) savo postą Tel Avivo "Maccabi" komandoje buvo priverstas
Staigmena Izraelyje "Maccabi" tel Avive nusileido lygos vidutiniokams
Staigmena užfiksuota Izraelio pirmenybėse. Lygos lyderis Tel Avivo "Maccabi" (8/2) klubas savo žiūrovų akivaizdoje tragiškai sužaidė paskutinį ketvirtį ir paskutinėmis sekundėmis
Kviesti Lietuvos sirgalių atvykę Izraelio pasiuntiniai viliojo ir Š.Jasikevičių
Kviesti Lietuvos sirgalių atvykę Izraelio pasiuntiniai viliojo ir Š.Jasikevičių (1)
Penktadienį Lietuvos ir Izraelio krepšinio vadovai susitiko paspausti rankų ir pasikeisti mandagumo frazėmis. Dvi krepšinio federacijos tapo partnerėmis: žydai pasirinko lietuvius savo
Lietuvos rinktinė Europos čempionato kovas pradės Izraelyje
2017-ųjų Europos krepšinio čempionato grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais Izraelyje. 2017-ųjų Europos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinė varžysis jau vadovaujama naujo trenerio
"Neptūno" lyderis karjerą tęs Izraelyje
Klaipėdos "Neptūno" komandą praėjusį sezoną į skambias pergales vedęs Danielis Ewingas keliasi rungtyniauti į Izraelį.Krepšinio apžvalgininkas Davidas Pickas praneša,
"Hapoel" sukirto rankomis su C.Jerrellsu
Europos taurės turnyre rungtyniausianti Jeruzalės "Hapoel" komanda rado naują atakų organizatorių.Pranešama, kad Izraelio vicečempionai oficialiai pasirašė vienerių metų
Izraelio piliečiu tapsiantis J.Alexanderis grįš į "Maccabi"
2014 - 2015 m. sezone Tel Avivo "Maccabi" komandos garbę gynęs Joe Alexanderis po metų pertraukos veikiausiai sugrįš į "geltonųjų" gretas.Pranešama, kad tiltus
"Lietuvos ryto" scenarijus: "Hapoel" pašalintas iš Izraelio lygos (svarstomi variantai)
Izraelio krepšinio federacija paskelbė, kad dėl dalyvavimo Europos taurės varžybose iš šalies aukščiausiosios lygos šalinamas vicečempionas Jeruzalės "Hapoel"
S.Pianigiani stoja prie "Hapoel" klubo vairo
Izraelio pirmenybių finale prailaimėjusi Jeruzalės "Hapoel" komanda surado naują strategą su kuriuo sieja dideles viltis.Skelbiama, kad šalies vicečempionai oficialiai sudarė dviejų
Izraelio čempionu tapo šeštą vietą reguliariajame sezone užėmęs klubas
Sensacingai baigėsi Jeruzalėje vykęs Izraelio krepšinio pirmenybių finalo ketverto turnyras.Vos šeštą vietą reguliariajame sezone užėmęs Rišono "Maccabi"
Nokautas: "Maccabi" Izraelyje krito pusfinalyje (atsisveikino su treneriu)
Tel Avivo "Maccabi" klubo aistruoliams šis sezonas dar ne vieną naktį sapnuosis baisiausiuose košmaruose. Daugkartiniai Izraelio ir Eurolygos čempionai šalies pirmenybių
D.Smitho karjera pakibo ant plauko?
Ne pačius geriausius laikus išgyvenančios Tel Avivo "Maccabi" komandos lyderiui Devinui Smithui atėjo neabejotinai sunkiausias karjeros periodas.Visą sezoną įvairių negalavimų
Triskart NBA "Oro karalius" įsiutino Izraelio sirgalius
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje šį sezoną vietos neradęs "mažylis" Nate'as Robinsonas jau spėjo įsitvirtinti Izraelio pirmenybėse bei patekti į pirmuosius

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45