Naujienos kraunasi...

LKL prezidentas V.Milašius vienbalsiai išrinktas naujai kadencijai

LKL prezidentas V.Milašius vienbalsiai išrinktas naujai kadencijai
„Tete-a-Tete Casino–LKL“ prezidentas Remigijus Milašius visuotiniame susirinkime išrinktas vadovauti lygai dar vienai ketverių metų kadencijai. Taip nusprendė visi lygos klubų direktoriai.

Prezidento pareigas nuo 2013-ųjų metų einantis Milašius atsiskaitė už pastarųjų ketverių metų nuveiktus darbus bei pateikė planą kitai kadencijai.

„Užverčiame ketverių metų puslapį ir viską pradedame taip, lyg nuo tos dienos, kai atėjau prieš ketverius metus. Strategiškai viskas keisis. Aš nebuvau tas entuziastas, kuris galvojo sekančioje kadencijoje dirbti. Tačiau reikia pabaigti pradėtus darbus.

Mano kandidatūrą pirmoji pasiūlė Klaipėda. Susitikome su visais klubais ir jie visi išreiškė norą, kad aš likčiau kitiems ketveriems metams. Tai yra kreditas ir pasitikėjimas. Jums vertinti kaip mums sekėsi dirbti. Pradžioje buvo sunkiau, tačiau dabar stabilizavomės“, – sakė Milašius.

– Kas buvo sunkiausia per šiuo ketverius metus?
– Krepšinis yra biznis, nes visi gauna darbo užmokesį. Vyksta veiksmas, yra rėmėjai. Man sunkiausia buvo prisiderinti prie krepšinio elito, kurie supranta krepšinį. Iš pradžių tai buvo sunku, tačiau po metų tas klausimas išsisprendė, suartėjo santykiai. Aš nekalbu apie klubų vadovus, kurie pagal veiklą man yra artimi. Kalbu apie krepšinio visuomenę, su kuria reikėjo susipažinti. Televiziniai dalykai man sekėsi ne taip gerai.

Pradėjome nuo 150 tūkst. eurų biudžeto, o dabar turime 1 mln. Ateityje planuojame turėti dar daugiau. Mano tikslas, kad per ateinančius ketverius metus klubai gautų naudą atgal.

Idėjų yra masė, galimybės irgi yra. Klubai prie to prisideda, o tai svarbiausia, nes be jų esame niekas. Mūsų noras, kad kiekviename klube būtų marketingo, komunikacijų žmogus. Mūsų tikslas, kad arenose būtų pilna žiūrovų. To siekiame ir sieksime.

– Ar bus pasikeitimų jūsų komandoje?
– Mūsų komanda yra truputi išbyrėjusi. Vieni išvažiavo, kiti perėjo kitur dirbti. Mes jų nelaikėme ir nepildėme komandos, nes nebuvo aišku, ar aš toliau eisiu šias pareigas. Dabar tie, kurie yra suplanuoti komandoje, esminiai komandos nariai sėdi šalia. Mes tęsime darbus. Varžybų direktorė Rasa Liuimienė, generalinis direktorius Romualdas Brazauskas, projektų vadovė Agnė Rudytė, komercijos direktorius Žygimantas Surintas lieka. Mūsų komanda pasipildys dar 3 žmonėmis. Du žiniasklaidos žmonės, žmogui marketingui. Komanda pajaunės.

– Kokių pakitimų tikitės ateityje?
– Mūsų noras pakeisti kai kuriuos dalykus su televizijos transliacijomis, nes buvo skundų, kad žmonės nemato kai kurių rungtynių. Reguliaraus sezono ar KMT. Norėtume rungtynes filmuoti su 6 kameromis. Internetinėje televizijoje norėtume matyti tris kameras, kad aistruoliai matytų kitą vaizdą, pakartojimus. Norėtume turėti laidą prieš rungtynes, savaitinę apžvalgą, TV laidą. Tai žymūs pasikeitimai, kad pritrauktume daugiau žiūrovų.

Norime LKL viešinti tiek Europoje, tiek Amerikoje, kad mus žinotų – ką mes darome, kur esame. Esame krepšinio šalis, tad norime daugiau apie save informuoti.

– Kaip vertinate Gedvydo Vainausko pasisakymus, kurie nuskambėjo per visą pasaulį?
– Tai buvo netinkamas momentas, nes mes visi keliavome, atostogavome. Man niekas neskambino. Jam nereikėjo taip sakyti. Esminis dalykas – mūsų pozicija išreikšta. Kas liečia pono Vainausko žodžius, aš, kaip prezidentas, jų nepateisinu. Tai nepuošia mūsų klubų, lygos. Dabar pasikeitė savininkai ir gal to neeskaluokime, tai jau sena tema.

Gedvydas yra žmogus, kuris 20 metų atidavė krepšiniui Vilniuje, pasiekė gerų dalykų, reikėtų pasakyti „ačiū“. Buvo gražių pergalių. „Lietuvos rytas“ buvo ir čempionas, ir antroje vietoje. Žmogui reikia nulenkti galvą, kad sukūrė ir padarė tiek visko po „Statybos“.

Antanas Guoga nėra naujokas krepšinio visuomenėje. Jis grįžęs iš Australijos rėmė rinktinę, nupirko bilietą į Stambulą, kuomet reikėjo sumokėti mokestį. Jam krepšinis prie širdis, jis jam patinka. Guoga apie Vilniaus krepšinį kalba, kad tai yra visų. Geri žodžiai, geras tonas. Bus nauja intriga, o jos mes pasiilgome.

– Ar galime tikėtis, kad ateityje lyga plėsis?
– Nematau tam galimybių, nėra daug tos medžiagos. Lietuva – maža šalis, finansų tokių nėra.  Nebent Marijampolė galėtų pakeisti 10-ąją vietą LKL. Nematau galimybės, kad lyga galėtų turėti daugiau nei 10 komandų.

– Kokia yra lygos pozicija dėl Vilmanto Dilio dopingo skandalo?
– Mes kiekvienais metais bendraujame su anti-dopingo agentūra. Sudarome planus, kiek bus atlikta testų. Norėtume jų daugiau, bet jie yra gana brangūs. Pagrindinis tikslas, kad visų komandų žaidėjai žinotų, kad jie bet kada gali būti patikrinti anti-dopingo agentūros.

Visus sprendimus priima tarptautinė krepšinio federacija. Kiek žinau, atsakymas dėl Dilio įvykio dar nėra gautas. Kiek teko bendrauti su anti-dopingo agentūra, tai gresia skausminga diskvalifikacija, nes buvo aptikti rimti neleidžiami preparatai.

– Ar keisis lygos pagrindinis rėmėjas, bus naujas pavadinimas?
– Taip, bus naujas pavadinimas. Vyksta derybos su potencialiu lygos rėmėju. Artimiausiu metu informuosime, kas jie gali būti.

– Ar bus kokie nors pokyčiai susiję su teisėjavimu?
– Čia jau dviračio neišrasime. Numatę esame pirkti naują aparatūrą, kuri yra naudojama Eurolygoje. Laiko sustabdymo sistema, su kuria po teisėjų švilpuko laikas sustoja. Dabar laiką stabdydavo sekretoriatas ir laiko paklaida būdavo 0,2–0,3 sekundės.

Vyksta priešsezoninės teisėjų stovyklos, tą tęsime ir ateityje. Praėjusiais metais buvo atvykęs Eurolygos teisėjų direktorius, kuris vedė keturių valandų seminarą, tą irgi tęsime ateityje.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
„Nevėžį“ sustiprino Eurolygos patirties turintis V. Lichodėjus
„Nevėžį“ sustiprino Eurolygos patirties turintis V. Lichodėjus
Kėdainių „Nevėžis“ pasirašė sutartį su Eurolygos patirties turinčiu legionieriumi iš Rusijos – Valerijumi Lichodėjumi.2016-2017 m. sezone  V.Lichodėjus vilkėjo
„Juventus“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui
„Juventus“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui
Antradienį į pirmąją pasirengimo naujam sezonui stovyklą susirinko Utenos „Juventus“ ekipa. Gedimino Petrausko treniruojama komanda baterijas dešimt dienų krausis vaizdingoje vietoje
"Nevėžį" sustiprino gynėjas iš Latvijos
"Nevėžį" sustiprino gynėjas iš Latvijos
„Nevėžio“ komanda toliau rikiuoja sudėtį artėjančiam sezonui. Komandos naujoku tapo 24 metų latvis Robertas Stumbris.Pastarąjį sezoną Robertas rungtyniavo Latvijoje ir vilkėjo „Jekabpils“
A.Toupane'as: Š.Jasikevičius pabrėžė, jog padės man tobulėti bei tapti geresniu
A.Toupane'as: Š.Jasikevičius pabrėžė, jog padės man tobulėti bei tapti geresniu
Naujasis Kauno „Žalgirio“ komandos puolėjas Axelis Toupane praėjusią savaitę pasitiko intensyvia dienotvarke. Pirmadienį Kaune sėkmingai praėjęs medicininę apžiūrą prancūzas spėjo
LKL vicečempionai pasirengimą sezonui pradėjo su gera nuotaika (komentarai)
LKL vicečempionai pasirengimą sezonui pradėjo su gera nuotaika (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas saulėtą pirmadienio rytą „Aukštaitijos“ stadione pradėjo pasiruošimą 2017–2018
"Vytauto" komandoje pirmą kartą klubo istorijoje rungtyniaus amerikietis
"Vytauto" komandoje pirmą kartą klubo istorijoje rungtyniaus amerikietis
Prienų - Birštono "Vytauto" klubo metraščiuose pagaliau atsiras įrašas bylojantis, kad šioje ekipoje rungtyniavo žaidėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų
"Juventus" susiejo ateitį su perspektyviu krepšininku
"Juventus" susiejo ateitį su perspektyviu krepšininku
Prieš kelias dienas apie trijų klubų krepšinio piramidę paskelbusi Utenos „Juventus“ ekipa tęsia darbus šioje srityje. Pirmadienį klubas pasiekė ilgalaikį susitarimą
"Nevėžio" atakoms diriguos įžaidėjas iš JAV
"Nevėžio" atakoms diriguos įžaidėjas iš JAV
Kėdainių „Nevėžis“ toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Šiandien klubas pasirašė kontraktą su 185 cm ūgio įžaidėju iš Amerikos Malkolmu Grantu.Praėjusį
"Juventus" direktorius E.Skersis: apie vasaros darbus, trijų klubų projektą ir kita
"Juventus" direktorius E.Skersis: apie vasaros darbus, trijų klubų projektą ir kita
Utenos „Juventus“ klubas antradienį Dubingiuose pradės pirmąją pasirengimo 2017/18 metų krepšinio sezonui stovyklą. Nors ekipos komplektacijos darbai dar nebaigti, klubo direktoriaus
"Žalgiris" susigrąžino praėjusį sezoną Lenkijoje puikiai pasirodžiusį M.Sajų
"Žalgiris" susigrąžino praėjusį sezoną Lenkijoje puikiai pasirodžiusį M.Sajų
Kauno "Žalgiris" nusprendė susigrąžinti praėjusį sezoną Lenkijoje puikiai žaidusį Martyną Sajų.Iš Lietuvos čempionų dublerių komandos atėjęs kelmiškis su "Žalgiriu"
"Juventus" pradeda statyti unikalią krepšinio piramidę
"Juventus" pradeda statyti unikalią krepšinio piramidę (1)
Penktadienį Utenos „Juventus“ ekipa žengė dar vieną svarbų klubo struktūros žingsnį. Oficialiai buvo pasirašyta trišalė bendradarbiavimo sutartis tarp „Juventus“,
Lietuviams "Žalgirį" Londone rasti nebus sunku
Lietuviams "Žalgirį" Londone rasti nebus sunku
Londono areną, kurioje rugsėjo 22-ąją Londone ikisezonines rungtynes žais Kauno „Žalgiris“, viena Lietuvos sportininkų komanda jau yra išbandžiusi. Tiesa, tąkart tribūnos buvo
Naujas LKL sezonas – su nauju transliuotoju ir rekordiškai ilgu eterio laiku
Naujas LKL sezonas – su nauju transliuotoju ir rekordiškai ilgu eterio laiku
Lietuvos krepšinio lyga grįžta į televiziją, su kuria žengė istorinius žingsnius. BTV vėl transliuos karščiausias LKL batalijas.BTV ketveriems metams tapo oficialia LKL varžybų
"Lietkabelyje" - nauji trenerio asistentas ir fizinio parengimo treneris
"Lietkabelyje" - nauji trenerio asistentas ir fizinio parengimo treneris
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos vyriausiajam treneriui Artūrui Štalbergui talkins ne tik Gintaras Kadžiulis.Į Klaipėdos „Neptūną“ išvykusį Juricą Žužą
"Neptūno" trenerių štabą papildęs J. Žuža davė pažadą klaipėdiečiams (interviu)
"Neptūno" trenerių štabą papildęs J. Žuža davė pažadą klaipėdiečiams (interviu)
Klaipėdos „Neptūno“ trenerių štabą sustiprino Jurica Žuža. Su 39-erių specialistu pasirašytas dviejų metų kontraktas. Kazio Maksvyčio asistentu kartu su Tomu Rinkevičiumi
"Juventus" pristatė naują vyr. trenerį G. Petrauską ir įvardino tikslus
"Juventus" pristatė naują vyr. trenerį G. Petrauską ir įvardino tikslus
 „Juventus“ klubo atstovai antradienį svečiavosi Utenos rajono savivaldybėje, kur susitikime su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu pristatė naująjį komandos trenerį
R. Grigas grįžta prie "Pieno žvaigždžių" vairo
R. Grigas grįžta prie "Pieno žvaigždžių" vairo
Komandos kompektacijos darbus įpusėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vadovybė ekipos vairą nusprendė patikėti anksčiau klube dirbusiam strategui. Antradienį klubo vadovai sukirto
"Šiaulių" atakas organizuos iš NCAA atvykstantis amerikietis
"Šiaulių" atakas organizuos iš NCAA atvykstantis amerikietis
Krepšinio klubas "Šiauliai" baigia ateinančio sezono komplektaciją į komandą pasikviesdami gynėją Teyvon Myers.Teyvon Myers – 188 cm ūgio 22-ių metų amžiaus
L.Samėnas: apie grįžimą į „Juventus“, Gediminą Petrauską bei sezoną Vengrijoje
L.Samėnas: apie grįžimą į „Juventus“, Gediminą Petrauską bei sezoną Vengrijoje
Utenos „Juventus“ šį tarpsezonį tęsia tradiciją susigrąžinti komandai praeityje atstovavusius krepšininkus. Aukštaitijos ekipos raudonai-baltus marškinėlius
A. Šikšnius grįžta į "Juventus" ekipą
A. Šikšnius grįžta į "Juventus" ekipą
Simas Buterlevičius artėjantį sezoną aikštelėje nebus vienintelis Utenos klubo narys, kuris mena 2015-ųjų metų „Juventus“ komandos triumfą. Trečiadienį buvo sudaryta sutartis
„Žalgirio“ sirgaliams linkėjimus siunčia komandos naujokas A.Toupanas
„Žalgirio“ sirgaliams linkėjimus siunčia komandos naujokas A.Toupanas
Šį tarpsezonį prie Kauno „Žalgirio“ komandos prisijungę klubo naujokai ir toliau vienas po kito prisistato klubo sirgaliams. Šįkart trumpame vaizdo įraše su ekipos
"Lietuvos rytas" į savo gretas kviečia Italijoje rungtyniavusį amerikietį
"Lietuvos rytas" į savo gretas kviečia Italijoje rungtyniavusį amerikietį
Artėjančiam sezonui intensyviai sudėtį rikiuojanti Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda į savo gretas vilioja jauną amerikietį.Kaip skelbia krepšinio apžvalgininkas Davidas Pickas,
Debiutinį LKL sezoną sužaidęs D. Sabeckis: „Geriau tikėtis ir negalėjau“
Debiutinį LKL sezoną sužaidęs D. Sabeckis: „Geriau tikėtis ir negalėjau“
„Šiauliai“ praėjusį sezoną norėtų pamiršti kaip įmanoma greičiau. Saulės miesto ekipa netekusi generalinio rėmėjo svyravo ties išnykimo riba, o klubą paliko
"Šiaulių" gretose - du NKL rungtyniavę aukštaūgiai
"Šiaulių" gretose - du NKL rungtyniavę aukštaūgiai
Šiaulių „Šiauliai“ tęsia komandos sudėties formavimo darbus ir į Šiaulius pasikvietė du perspektyvius aukštaūgius: Šarūną Beniušį ir Giedrių
Dar vienas "Lietkabelio" naujokas - S. Jasaitis
Dar vienas "Lietkabelio" naujokas - S. Jasaitis
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas savo sudėtį sustiprino dar vienu puikiai žinomu vietiniu krepšininku – Simu Jasaičiu,
„Žalgiro" gretose - NBA patirties turintis prancūzas A.Toupane
„Žalgiro" gretose - NBA patirties turintis prancūzas A.Toupane
Kauno „Žalgirio“ komandą papildė dar vienas naujokas – Axelis Toupane. Su 201 cm ūgio prancūzu buvo pasirašyta sutartis pagal formulę „1+1“.Prieš kelias
"Lietuvos ryto" naujokas - svajonę įgyvendinęs ir D.Nowitzki pavyzdžiu sekantis kovotojas
"Lietuvos ryto" naujokas - svajonę įgyvendinęs ir D.Nowitzki pavyzdžiu sekantis kovotojas
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos naujokas Benas Madgenas galėjo mėgautis žaidimu ir populiarumu gimtosios Australijos klubuose, tačiau noras tobulėti išginė laimės ieškoti
A. Juškevičius: "Lietkabelis" yra stipriai į priekį žengianti organizacija"
A. Juškevičius: "Lietkabelis" yra stipriai į priekį žengianti organizacija"
Su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sutartį pasirašęs Adas Juškevičius negailėjo pagyrų savo naujajai darbovietei.Su Lietuvos vyrų rinktine šiuo metu

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime