NKL čempionai išsivežė sunkią pergalę iš Mažeikių (visi rezultatai)

suduva-mantinga.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-4) Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės krepšininkai šį kartą svečiuose 78:76 (25:12, 18:24, 22:18, 13:22) nugalėjo vietos „Mažeikius“ (8-14).

Čempionės titulą ginanti Marijampolės ekipa susitikimą pradėjo itin energingai. Marijampoliečiai jau po pirmosios penkių minučių atkarpos buvo priekyje 10:1.

Netrukus Aloyzo Rudžio auklėtinių puolimas atsigavo, tačiau suvalkiečiai pirmąjį kėlinį vis tiek baigė turėdami dviženklę persvarą (25:12).

Tiesa, „Mažeikių“ krepšininkai prieš savus sirgalius taip lengvai kapituliuoti nesuruošė. Antrajame ketvirtyje mažeikiškiai parodė visai kitą veidą, o iki ilgosios pertraukos likus 3 minutėms, Mantas Šerkšnas skirtumą sumažino iki šešių taškų (29:35).

Įpusėjus trečiajam kėliniui po Arūno Mikalausko dvitaškio su pražanga „Mažeikiai“ persvėrė rezultatą (47:45), tačiau marijampoliečiai ilgai džiaugtis pranašumu neleido. Jie pelnė 9 taškus be atsako ir po Evaldo Šaulio dvitaškio su pražanga pirmavo 54:47.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po Šaulio dvitaškio „Sūduva-Mantinga“ turėjo 12 taškų pranašumą (71:59), tačiau Kostas Jonuška smeigė tritaškį, Justas Olechnavičius pridėjo dėjimą ir šeimininkams priartėjus iki 7 taškų Marius Kiltinavičius paprašė pertraukėlės.

Po jos „Mažeikiams“ Olechnavičius įmetė dvitaškį su pražanga, vėliau pridėjo dar dvi baudas ir skirtumas sumažėjo iki 2 taškų. Marijampoliečius patempė dvitaškį pataikęs Marius Valukonis, o likus 45 sekundėms jis pridėjo dar vieną metimą ir pranašumas padidėjo iki 5 taškų (75:70).

Olechnavičius smeigė ir tritaškį, o tuomet komandos pradėjo naudoti pražangų taktiką. Dominykas Domarkas ir Mikalauskas įmetė po vieną baudą, vėliau Domarkas nebeklydo, o paskutinę sekundę pataikytas Jonuškos dvitaškis nieko nebelėmė.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 15 (7 atk. kam.), Arūnas Mikalauskas 14 (10/12 baudos, 6 atk. kam.), Justinas Olechnavičius 13.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 18, Evaldas Šaulys (6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Aurimas Kieža (8 atk. kam.) po 16, Rytis Juknevičius 10.

Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Joniškio „Delikateso“ (8-14) komanda. Ji namuose 100:76 (30:22, 29:12, 14:18, 27:24) sutriuškino „Šilutės“ (11-9) krepšininkus.

Šeimininkai smūgį varžovams sudavė dar pirmojoje mačo dalyje, kuomet po dviejų kėlinių pirmavo 59:34, o likusios 20 minučių buvo tik formalumas.

Pergalę „Delikatesui“ padėjo iškovoti gerai mesti dvitaškiai, kurių taiklumas siekė 60 proc. (23/38), kuomet šilutiškiai metė 51 proc. taiklumu (24/47). Joniškiečiai suklydo tik 8 kartus, kuomet „Šilutė“ kamuolį prarado 15 sykių.

Šiose rungtynėse Joniškio ekipos gynėjas Deividas Sabeckis puikiai skirstė kamuoliu ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų pagerino savo karjeros rekordą.

Paradoksalu, tačiau pirmoji akistata Šilutėje baigėsi taip pat triuškinančia šeimininkų pergale 90:58.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 29, Žilvinas Petraitis 20, Darius Griškėnas 15, Mantas Kadzevičius 14, Deividas Sabeckis 12 (12 rez. pred.).

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis (13 atk. kam.) ir Simas Raupys (10 atk. kam.) po 13, Ulyssesas Thomas 12, Brianas Wanamakeris 11, Augustas Šuliauskas 10.

Fantastiškas rungtynes sužaidęs Mindaugas Stašys atvedė Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservisą“ (16-6) į pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Klaipėdiečiai namuose 86:79 (14:25, 27:17, 20:22, 25:15) nugalėjo „Palangos“ (7-13) krepšininkus ir laimėjo pajūrio derbį.

Likus žaisti pusantros minutės po Johnathano Hudsono dvitaškio skirtumas sumenko iki 79:82, tačiau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Edvinas Alunderis, o suklydusius palangiškius šeimininkai nubaudė dar dviem taškais.

Tai buvo rezultatyviausios Stašio rungtynės šį sezoną. Gynėjo karjeros rekordas yra 34 taškai, kuriuos praėjusį sezoną įmetė taip pat į „Palangos“ krepšį.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 33 (8 rez. perd.), Benas Bagdonavičius 20, Edvinas Alunderis 12.

„Palanga“: Johnathanas Hudsonas 24, Antanas Bertašius 15, Antanas Montrimavičius 13 (9 atk. kam.), Aurimas Urbonas (11 rez. perd.) ir Mantvydas Stašelis po 10.

Puikią gynybą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pademonstravo „Telšių“ (15-7) krepšininkai. Augenijaus Vaškio auklėtiniai svečiuose 78:49 (17:11, 16:14, 19:12, 26:12) pranoko Kauno KTU (9-13) krepšininkus.

Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmąsias 8 minutes, kuomet rezultatas dar buvo lygus (11:11). Vėliau KTU krepšininkai pradėjo strigti telšiškių gynyboje ir per keturias antrojo kėlinio minutes svečiai nutolo iki 27:13. Svečiai pranašumą vėliau tik didino.

Svečiai ne tik puikiai gynėsi, tačiau ir atakavo iš trijų taškų zonos. „Telšiai“ pataikė 12 tritaškių iš 24 (50 proc.), kuomet šeimininkai pataikė tik 6 tritaškius iš 28 bandymų (21 proc.).

„Telšių“ lyderis Ignas Razutis sužaidė rezultatyviausias ir geriausias karjeros rungtynes. Jis per 31 minutę pelnė 31 tašką ir surinko 39 naudingumo balus. Iki šiol 29 metų plungiškis daugiausiai buvo surinkęs 32 naudingumo balus ir pelnęs 24 taškus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 31, Mindaugas Norkus 9, Laurynas Kaveckis 8.

KTU: Jaunius Davniukas 14 (12 atk. kam.), Mikita Balabanas 9, Matas Sapiega 6.

Sudėtingą pergalę Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo Šakių „Vyčio“ (10-10) krepšininkai. Jie atsitiesė po tragiškos mačo pradžios ir 81:76 (11:30, 23:17, 25:16, 22:13) palaužė Molėtų „Ežerūną“ (4-17).

Pirmąjį kėlinį Šakių klubas pralaimėjo 11:30, o antrojo ketvirčio viduryje jo deficitas siekė 23 taškus (20:43). Visgi „Vytis“ mažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių leido svečiams pirmauti 13 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje „Ežerūno“ persvara pasiekė 16 taškų, tačiau tuomet „Vytis“ pelnė 12 taškų be atsako ir prieš paskutinį ketvirtį priartėjo iki 4 taškų.

Sužaidus 37 minutes ir 39 sekundes Šakių klubas po Tado Sebežiovo tolimo šūvio įgijo persvarą (73:71). Rungtynių pabaigoje Edgaras Stanionis pataikė tris baudas, Rokas Stankevičius pridėjo dvitaškį ir „Vytis“ triumfavo 81:76.

„Vytis“: Edgaras Stanionis 23 (40 min., 9/10 baudos, 7 atk. kam., 10 išpr. praž.), Edvinas Jezukevičius 16 (7 atk. kam.), Rokas Stankevičius 11, Marijus Užupis ir Tadas Sebežiovas po 10.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 17, Dovydas Giedraitis 16, Marius Pociukonis 13, Eimantas Narušis 12 (7 atk. kam.).

"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
"7bet-NKL" aštuntfinalių spėjimais dalinasi garsūs Lietuvos krepšinio žmonės
Kasmet prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosioms garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai pateikia savo spėjimus.Laukiant pirmojo „7bet-NKL“
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
"Žalgirio" dublerius papildė jaunių rinktinės įžaidėjas, "Šilutę" – ukrainietis centras
Prie Kauno „Žalgirio-2“ komandos šią savaitę prisijungė dar vienas jų jaunimo sistemos auklėtinis. „Žalgirio“ dubleriai į savo sudėtį „7bet-NKL“ čempionate
"Žalgirio" dublerius į pergalę Šilutėje vedė įspūdingai pasirodęs Bartninkas
Įspūdinga Emilio Bartninko ir Brysono Etennie mikrodvikova pažymėta Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) 7 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje
"Delikatesą" papildė Armėnijoje žaidęs amerikietis
Įsibėgėjus „7bet-NKL“ sezonui Joniškio „Delikatesas“ oficialiai paskelbė, jog prie komandos prisijungė 26-erių Olisa Nwachie.201 cm ūgio puolėjas 2022-2023 m. sezoną
"Jurbarkas-Karys" išsaugojo lyderį, iš Telšių į Šilutę keliasi amerikietis
„Jurbarkas-Karys“ tęsia komplektaciją kitam „7bet-NKL“ sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo lyderį Igną Juškevičių.Praėjusiame Regionų krepšinio
Sausai seriją laimėję žalgiriečiai žengė į finalo ketvertą
Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo bilietą į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 83:65 (24:24, 22:20, 24:13, 13:8) įveikė „Šilutę“
Ir Šilutėje laimėję žalgiriečiai – per žingsnį nuo finalo ketverto
„7bet-NKL“ Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-0. Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno
Prieš NKL ketvirtfinalio seriją žalgiriečių treneris pranešė gerą žinią: Krivas grįžta į rikiuotę
Ketvirtadienio vakarą startuos „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serija tarp Kauno „Žalgirio-2“ ir „Šilutės“ komandų.Pirmosios tarpusavio rungtynės prasideda jau
Lemiamą mačą laimėjęs "Atletas" – paskutinis NKL ketvirtfinalio dalyvis
Paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Kauno r. „Atletas“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai lemiamose aštuntfinalio rungtynėse savo aikštėje
Sabeckio tritaškis aštuntfinalyje išvedė į priekį "Atletą", Vilniaus derbį laimėję "Ryto" dubleriai – ketvirtfinalyje
Paskutinę reikiama pergalę iškovojęs Vilniaus „Rytas-2“ žengė į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį. Andriaus Šležo treniruojamas klubas savo aikštėje 92:85 (22:18,
Serapino auklėtiniai pateko į ketvirtfinalį ir kovos su žalgiriečiais
„7bet-NKL“ čempionate „Šilutė“ žengė į ketvirtfinalį. Simono Serapino auklėtiniai aštuntfinalyje namie 84:78 (21:18, 25:19, 22:27, 16:14) trečią kartą paeiliui
NKL aštuntfinalis: "Rytas-2" dramatiškai palaužė "Steką", pergales šventė "Atletas" ir "Šilutė"
„7bet-NKL“ aštuntfinalio starte Vilniaus „Rytas-2“ pasiekė dramatišką pergalę. Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 84:79 (20:26, 13:18, 25:22, 26:13)
Kauno derbyje – triuškinanti žalgiriečių pergalė, "Šilutė" laimėjo tuščioje arenoje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (14-23) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 63:86 (23:17, 9:28, 15:17, 16:24) turėjo pripažinti
Ryškiai sužibęs Krivas padėjo žalgiriečiams įveikti telšiškius, Joniškyje – brazilo šou
Motiejus Krivas surengė geriausią asmeninį „7bet-NKL“ pasirodymą ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (24-11) paguldė turnyrinės lentelės kaimynus. Vytauto Pliaugos treniruojamas
"Šilutei" – drausminės ir piniginės nuobaudos, nubaustas ir peštynėse dalyvavęs sirgalius
Vasario 25 d. vykusių „7bet-NKL“ čempionato rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kauno r. „Atleto“ metu, buvo užfiksuoti neįprasti pažeidimai, kurie išsiskyrė
NKL: peštynės Šilutėje, "Ryto" dublerių puolimo banga ir geležinė "Telšių" gynyba
Emocingos „7bet-NKL“ savaitės rungtynės pažymėtos šešių žaidėjų išvarymu, Vilniaus „Ryto-2“ 209 taškai ir Palangos „Kuršių“
"Šilutės" ir "Atleto" dvikovoje – žaidėjų muštynės su sirgaliaus dalyvavimu
„7bet-NKL“ čempionate įvyko dramatiškos savaitės rungtynės, kurios pažymėtos žaidėjų apsistumdymu ir išvarymu bei dramatišku pratęsimu. Simono Serapino treniruojama
NKL skyrė baudą Joniškio klubui už sirgalių elgesį
2023 m. sausio 12 d. vyko 2022-2023 m. „7bet-NKL“ čempionato 25-to turo rungtynės tarp Joniškio „Delikateso“ ir Kauno r. „Atleto“ komandų, kurių metu buvo
"Kuršiai" turi naują vyriausiąjį trenerį
Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.Nacionalinėje krepšinio
Gaidys iš vienos NKL komandos persikėlė į kitą
Povilas Gaidys „7bet-NKL“ čempionate keičia komandą. 206 cm ūgio vidurio puolėjas iš Vilkaviškio „Perlo“ keliasi į Joniškio „Delikatesą“.31-erių