NKL: čempionai susitvarkė su "Šilute", K.Šarukas vedė į pergalę JSK

nklyga.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) į kovą su „Šilutės“ (17-15) komanda stojo be trijų pagrindinių savo aukštaūgių, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose su svečiais susitvarkė 104:73 (24:13, 18:22, 34:14, 28:24).

Marijampolės komanda šiose rungtynėse žaidė absoliučiai išretėjusia priekine linija. Mezon-NKL čempionams padėti negalėjo sunkias traumas basigydantys Marius Valukonis ir Aurimas Kieža bei susirgęs Antanas Udras.

Juos pakeitė tik antrąją savaitę Lietuvoje žaidžiantis amerikietis Kinu Rochfordas ir jaunasis Martynas Pacevičius.

Sūduviečiai susitikimo eigą perlaužė trečiajame kėlinyje. Kiek buksavę per pirmuosius du kėlinius, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai trečią ketvirtį laimėjo net 34:14 ir susikrovė solidžią persvarą (76:49).

Ketvirtasis kėlinys ekipoms buvo tik formalumas. Šilutiškiai tokio atotrūkio panaikinti nebesugebėjo ir suvalkiečiai šventė antrąją pergalę iš eilės.

Nepaisant traumų praretintos aukštaūgių grandies, sūduviečiai solidžiai laimėjo kovą po krepšiais. Marijampoliečiai atkovojo 53 kamuolius, kuomet šilutiškiai – 30.

Šeštadienį šios komandos tarpusavyje sužais dar vienas rungtynes. Tiesa, susitikimas vyks jau „Šilutės“ teritorijoje.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 25, Kinu Rochfordas 21, Gintautas Matulis 16, Martynas Pacevičius 14 (9 atk. kam.), Dominykas Domarkas 13.

„Šilutė“: Modestas Žaunieriūnas ir Brianas Wanamakeris po 13, Ulyssesas Thomasas 10.

Karjeros pasirodymą surengęs Karolis Šarukas atvedė į pergalę Jonavos sporto klubą (JSK) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. JSK (8-24) išvykoje 69:65 (13:22, 18:19, 19:14, 19:10) įveikė „Palangos“ (15-17) klubą.

Po šios pergalės JSK pakilo iš paskutiniosios vietos NKL turnyro lentelėje. Jonaviečiai viena pergale aplenkė penktadienį pralaimėjimą patyrusį Molėtų „Ežerūną“. JSK ir „Palangos“ ekipos rytoj susitiks Jonavoje.

Antano Bertašiaus vedami šeimininkai susitikimo pradžioje išsiveržė į priekį 8:4. Jonaviečiams pavyko atsibusti, tačiau toliau siautėjęs A.Bertašius vedė savo komandą į priekį 14:6. JSK atsilikimas jau siekė 11 taškų (11:22), tačiau situaciją kiek pataisė Mintauto Bulanovo dvitaškis – 13:22.

JSK antrojo ketvirčio pradžioje sumažino savo deficitą – 21:27 (13 min). Tiesa, šeimininkai atsakė spurtu 8:0 (21:35, 15 min). Netrukus „Palanga“ jau pirmavo – 40:24. JSK budino galingas Karolio Šaruko žaidimas, po kurio taškų ekipas po dviejų kėlinių skyrė mažesnis skirtumas – 31:41.

K.Šarukas trečiąjį kėlinį pradėjo dar viena taškų serija – 37:44 (25 min). Palangiškiai vėl kiek nutolo – 39:51 (26 min). Tuomet JSK gretose iššovė Lukas Grabauskas – 46:51 (27 min). Penkių taškų persvarą „Palanga“ išlaikė ir po trijų kėlinių – 50:55.

M.Bulanovo ir K.Šaruko taškai neleido „Palangai“ atitrūkti lemiamo kėlinio pradžioje – 54:59 (32 min). Po kurio laiko Mykolo Dieninio dvitaškiai padidino intrigą 61:62 (36 min). Komandos užsikirto puolime, o po dviejų minučių rezultatas buvo lygus 64:64. A.Bertašius baudos metimu išvedė šeimininkus į priekį, o JSK ekipą į pergalę traukė K.Šaruko, R.Verbicko ir M.Bulanovo taškai.

JSK: Karolis Šarukas 30 taškų, Mintautas Bulanovas 10, Lukas Grabauskas 8, Ričardas Verbickas 7.

„Palanga“: Antanas Bertašius 16 taškų, Žygimantas Šimonis 11.

Matas Jogėla ir Gytis Masiulis pelnė beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (18-14) taškų bei toks sėkmingas jų žaidimas buvo pažymėtas komandos pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa penktadienį savo aikštėje 91:76 (24:20, 14:20, 30:22, 23:14) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (7-25) ir laimėjo penktą sykį paeiliui. Molėtiškiams tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Eimantas Narušis pelnė du taškus ir svečių deficitas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų – 66:68.

Tada Jogėla pelnė penkis taškus, Kristupas Žemaitis pridėjo taiklų tolimą metimą, jaunieji žalgiriečiai spurtavo 10:3 ir atitrūko – 78:69.

Į lemiamą šturmą pakilęs „Ežerūnas“ atsakė atkarpa 7:2 ir dar sykį bandė kibti varžovams į atlapus – 76:80, bet tuomet Laurynas Birutis įkrovė kamuolį iš viršaus, Martynas Arlauskas pataikė vieną tritaškį, Jogėla – du bei „Žalgiris“ atgal nebesižvalgė – 91:76.

Geriausią mačą NKL sužaidęs Jogėla per 31 minutę pelnė 23 taškus (3/4 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Tuo metu Masiulis aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 21 tašką (4/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 23, Gytis Masiulis 21, Volodimiras Markovetskis 10.

„Ežerūnas“: Marius Pociukonis 16, Pranas Skurdauskas 12, Raimundas Ambrulaitis 11, Dovydas Giedraitis 11, Eimantas Narušis 10.

Laikinai į Vilniaus „Perlo“ (17-15) komandą iš „Lietuvos ryto“ sugrįžusiam Margiriui Normantui nepavyko sugrąžinti ekipos į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Klubo lyderis pataikė tik vieną metimą iš aštuonių, o Arvydo Gronskio auklėtiniai namų rungtynėse 68:76 (20:20, 16:25, 15:14, 17:17) turėjo pripažinti Igno Razučio vedamo „Telšių“ (21-11) klubo pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį užtikrintai pirmavę „Telšiai“ iki ketvirtojo ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pustrečios minutės turėjo 11 taškų persvarą – 74:63.

Tuomet Martynas Maskolaitis smeigė tritaškį, Deividas Sirvydis pridėjo dvitaškį ir „Perlo“ deficitas sumažėjo perpus – 68:74.

Paskui vilniečiai prametė, kelissyk prasižengė ir suklydo, o baudų metimus realizavęs Ovidijus Kaminskis įtvirtino „Telšių“ pergalę – 76:68.

Beveik be keitimu žaidęs Razutis aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 1 metimą bei surinko 37 naudingumo balus.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 14, Lukas Kvedaravičius 13, Martynas Maskolaitis 11.

„Telšiai“: Ignas Razutis 22 (8 rez. perd.), Mindaugas Norkus 12, Tomas Domarkas 10, Audrius Maneikis 10.

Komplektacijos darbus pradėjusi "Šilutė" skelbia atviras atrankas
Lietuvos krepšinio lygoje pats kovų įkarštis, o Nacionalinės krepšinio lygos komandos jau ruošia namų darbus. Komandų vadovai ir treneriai pradėjo dėlioti sudėtis, pratęsiami
G. Vileita toliau treniruos "Ežerūną", A. Jasilionis taps "Vyčio" strategu
Molėtų „Ežerūnas“ pasiekė susitarimą su prie komandos vairo praėjusį sezoną baigusiu vyriausiuoju treneriu Gintautu Vileita. Vileitos vadovaujama ekipa tik per plauką neišvedė
Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio
P.Šakinis lieka prie "Palangos" vairo
Šį sezoną prie „Palangos“ klubo vairo debiutavęs Povilas Šakinis ir toliau vadovaus šiai komandai.Oficialiai paskelbta, jog abi pusės susitarė dėl bendradarbiavimo
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
NKL čempionus į sostą vėl vedantis M.Kiltinavičius: „Laikėmės savo plano“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau šį ketvirtadienį antrus metus iš eilės gali iškovoti vietą finale. Suvalkiečiai šį vakarą svečiuose patiese Raseinių
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,
R.Vaišvila: „Svarbu, kad iš anksto nepradėtų matuotis medalių“
Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos vyr. treneris Rytis Vaišvila po Šakiuose iškovotos antrosios pergalės NKL pusfinalio serijoje prieš Šakių „Vyčio“
NKL: "Rasai" dramatiškai nusileido čempionams, klaipėdėčiai sutriuškino "Vytį"
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio
NKL: "Vytis" ir "Nafta-Uni-Akvaservis" žengė į pusfinalį
Šakių „Vyčio“ krepšininkai padėjo tašką Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje.Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savų žiūrovų
"Sūduva-Mantinga" ir "Rasai" tiesiausiu keliu žengė į NKL pusfinalį (kiti rezultatai)
Raseinių „Rasai“ tiesiausiu keliu žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) nugalėjo
A.Kieža: „Pergalę turėjome iškovoti patys, varžovai jos neatidavė“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į kitą Mezon-NKL pirmenybių etapą, kuriame sūduviečiai susitiks su Raseinių „Rasais“.Šeštadienį reikalus
"Rasai" vos neprisižaidė su "Perlu", čempionai - per žingsnį nuo pusfinalio
Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje turėję Raseinių „Rasai“ jį išbarstė, tačiau iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio
Gražiausius aštuntfinalio epizodus kūrė „Vyčio“ krepšininkai (VIDEO)
Gražiausiu Mezon-NKL aštuntfinalio etapo momentu išrinktas ne vienas epizodas, o visa efektingų dėjimų virtinė.Šakių „Vyčio“ krepšininkai rungtynių pradžioje
"Sūduva-Mantinga" draugiškose rungtynėse nugalėjo JSK
Atkrintamųjų varžybų laukianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ be rungtynių neliko. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienį vyko į Jonavą ir sužaidė draugišką mačą
Patarimus kitiems žalgiriečiams dalinantis K.Žemaitis: "Matosi jų tobulėjimas"
Kauno „Žalgirio“ dublerių kapitonas Kristupas Žemaitis praėjusią savaitę prisijungė prie jaunųjų žalgiriečių MVP klubo.Gynėjas tapo jau trečiuoju „Žalgirio-2“ žaidėju,
NKL atkrintamųjų starte pergales šventė favoritai
Galingas startinio penketo žaidimas padėjo pergalingai startuoti Kauno „Žalgirio-2“ komandai Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalyje.Tomo Masiulio ir Vido

Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47