NKL: čempionai susitvarkė su "Šilute", K.Šarukas vedė į pergalę JSK

nklyga.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) į kovą su „Šilutės“ (17-15) komanda stojo be trijų pagrindinių savo aukštaūgių, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose su svečiais susitvarkė 104:73 (24:13, 18:22, 34:14, 28:24).

Marijampolės komanda šiose rungtynėse žaidė absoliučiai išretėjusia priekine linija. Mezon-NKL čempionams padėti negalėjo sunkias traumas basigydantys Marius Valukonis ir Aurimas Kieža bei susirgęs Antanas Udras.

Juos pakeitė tik antrąją savaitę Lietuvoje žaidžiantis amerikietis Kinu Rochfordas ir jaunasis Martynas Pacevičius.

Sūduviečiai susitikimo eigą perlaužė trečiajame kėlinyje. Kiek buksavę per pirmuosius du kėlinius, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai trečią ketvirtį laimėjo net 34:14 ir susikrovė solidžią persvarą (76:49).

Ketvirtasis kėlinys ekipoms buvo tik formalumas. Šilutiškiai tokio atotrūkio panaikinti nebesugebėjo ir suvalkiečiai šventė antrąją pergalę iš eilės.

Nepaisant traumų praretintos aukštaūgių grandies, sūduviečiai solidžiai laimėjo kovą po krepšiais. Marijampoliečiai atkovojo 53 kamuolius, kuomet šilutiškiai – 30.

Šeštadienį šios komandos tarpusavyje sužais dar vienas rungtynes. Tiesa, susitikimas vyks jau „Šilutės“ teritorijoje.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 25, Kinu Rochfordas 21, Gintautas Matulis 16, Martynas Pacevičius 14 (9 atk. kam.), Dominykas Domarkas 13.

„Šilutė“: Modestas Žaunieriūnas ir Brianas Wanamakeris po 13, Ulyssesas Thomasas 10.

Karjeros pasirodymą surengęs Karolis Šarukas atvedė į pergalę Jonavos sporto klubą (JSK) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. JSK (8-24) išvykoje 69:65 (13:22, 18:19, 19:14, 19:10) įveikė „Palangos“ (15-17) klubą.

Po šios pergalės JSK pakilo iš paskutiniosios vietos NKL turnyro lentelėje. Jonaviečiai viena pergale aplenkė penktadienį pralaimėjimą patyrusį Molėtų „Ežerūną“. JSK ir „Palangos“ ekipos rytoj susitiks Jonavoje.

Antano Bertašiaus vedami šeimininkai susitikimo pradžioje išsiveržė į priekį 8:4. Jonaviečiams pavyko atsibusti, tačiau toliau siautėjęs A.Bertašius vedė savo komandą į priekį 14:6. JSK atsilikimas jau siekė 11 taškų (11:22), tačiau situaciją kiek pataisė Mintauto Bulanovo dvitaškis – 13:22.

JSK antrojo ketvirčio pradžioje sumažino savo deficitą – 21:27 (13 min). Tiesa, šeimininkai atsakė spurtu 8:0 (21:35, 15 min). Netrukus „Palanga“ jau pirmavo – 40:24. JSK budino galingas Karolio Šaruko žaidimas, po kurio taškų ekipas po dviejų kėlinių skyrė mažesnis skirtumas – 31:41.

K.Šarukas trečiąjį kėlinį pradėjo dar viena taškų serija – 37:44 (25 min). Palangiškiai vėl kiek nutolo – 39:51 (26 min). Tuomet JSK gretose iššovė Lukas Grabauskas – 46:51 (27 min). Penkių taškų persvarą „Palanga“ išlaikė ir po trijų kėlinių – 50:55.

M.Bulanovo ir K.Šaruko taškai neleido „Palangai“ atitrūkti lemiamo kėlinio pradžioje – 54:59 (32 min). Po kurio laiko Mykolo Dieninio dvitaškiai padidino intrigą 61:62 (36 min). Komandos užsikirto puolime, o po dviejų minučių rezultatas buvo lygus 64:64. A.Bertašius baudos metimu išvedė šeimininkus į priekį, o JSK ekipą į pergalę traukė K.Šaruko, R.Verbicko ir M.Bulanovo taškai.

JSK: Karolis Šarukas 30 taškų, Mintautas Bulanovas 10, Lukas Grabauskas 8, Ričardas Verbickas 7.

„Palanga“: Antanas Bertašius 16 taškų, Žygimantas Šimonis 11.

Matas Jogėla ir Gytis Masiulis pelnė beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (18-14) taškų bei toks sėkmingas jų žaidimas buvo pažymėtas komandos pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa penktadienį savo aikštėje 91:76 (24:20, 14:20, 30:22, 23:14) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (7-25) ir laimėjo penktą sykį paeiliui. Molėtiškiams tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Eimantas Narušis pelnė du taškus ir svečių deficitas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų – 66:68.

Tada Jogėla pelnė penkis taškus, Kristupas Žemaitis pridėjo taiklų tolimą metimą, jaunieji žalgiriečiai spurtavo 10:3 ir atitrūko – 78:69.

Į lemiamą šturmą pakilęs „Ežerūnas“ atsakė atkarpa 7:2 ir dar sykį bandė kibti varžovams į atlapus – 76:80, bet tuomet Laurynas Birutis įkrovė kamuolį iš viršaus, Martynas Arlauskas pataikė vieną tritaškį, Jogėla – du bei „Žalgiris“ atgal nebesižvalgė – 91:76.

Geriausią mačą NKL sužaidęs Jogėla per 31 minutę pelnė 23 taškus (3/4 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Tuo metu Masiulis aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 21 tašką (4/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 23, Gytis Masiulis 21, Volodimiras Markovetskis 10.

„Ežerūnas“: Marius Pociukonis 16, Pranas Skurdauskas 12, Raimundas Ambrulaitis 11, Dovydas Giedraitis 11, Eimantas Narušis 10.

Laikinai į Vilniaus „Perlo“ (17-15) komandą iš „Lietuvos ryto“ sugrįžusiam Margiriui Normantui nepavyko sugrąžinti ekipos į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Klubo lyderis pataikė tik vieną metimą iš aštuonių, o Arvydo Gronskio auklėtiniai namų rungtynėse 68:76 (20:20, 16:25, 15:14, 17:17) turėjo pripažinti Igno Razučio vedamo „Telšių“ (21-11) klubo pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį užtikrintai pirmavę „Telšiai“ iki ketvirtojo ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pustrečios minutės turėjo 11 taškų persvarą – 74:63.

Tuomet Martynas Maskolaitis smeigė tritaškį, Deividas Sirvydis pridėjo dvitaškį ir „Perlo“ deficitas sumažėjo perpus – 68:74.

Paskui vilniečiai prametė, kelissyk prasižengė ir suklydo, o baudų metimus realizavęs Ovidijus Kaminskis įtvirtino „Telšių“ pergalę – 76:68.

Beveik be keitimu žaidęs Razutis aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 1 metimą bei surinko 37 naudingumo balus.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 14, Lukas Kvedaravičius 13, Martynas Maskolaitis 11.

„Telšiai“: Ignas Razutis 22 (8 rez. perd.), Mindaugas Norkus 12, Tomas Domarkas 10, Audrius Maneikis 10.

NKL čempionai turnyre Estijoje sutriuškino latvių klubą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ viešnagę Estijoje pradėjo pergalingomis nuotaikomis. Suvalkijos sostinės krepšininkai „Valga cup“ taurės atidaryme 92:70 (24:14,
NKL čempionai - atjaunėję ir kupini energijos (video)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui. Naujoji Suvalkijos sostinės komandos sudėtis jau daugiau nei savaitę pluša fizinio rengimo
J.Vainauskas padeda "Šilutei", komanda išbandė jėgas Italijoje
Šilutės vyrų krepšinio komanda grįžo iš Italijos, pirmojo pasirengimo etapo 2017/2018 metų sezonui. Italijoje Pamario krepšininkai iškovojo 3 pergales bei patyrė
A.Udras ir toliau rungtyniaus Marijampolėje
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitam sezonui išsaugojo dar vieną čempioniškos komandos narį – aukštaūgį Antaną Udrą.Praėjusį sezoną 25-erių metų vilnietis
Patyręs įžaidėjas E.Ežerskis lieka NKL čempionų gretose
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ po auksinio praėjusio sezono savo gretose sugebėjo išlaikyti dar vieną krepšininką.Suvalkijos sostinės klubas oficialiai praneša,
R.Stankevičius grįžta į Marijampolę
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gretose kitą sezoną rungtyniaus dar vienas buvęs Šakių „Vyčio“ krepšininkas, tačiau jis jau žino, ką reiškia žaisti
NKL čempionų gretose - E. Serkevičius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi dar vieną naujoką. Suvalkijos sostinės ekipa pasiekė oficialų susitarimą su buvusiu Šakių „Vyčio“ komandos gynėju Ernestu Serkevičiumi.22-ejų
K. Babkauskas keliasi į NKL ekipą
NKL bronzininkę Šakių „Vyčio“ komandą stiprina šešis sezonus Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavęs 26-erių metų 184 cm ūgio įžaidėjas Karolis Babkauskas.
„Sūduva-Mantinga“ susigrąžino I. Labutį
Sūdėtį naujam sezonui rikiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ puolėjų grandį pastiprino marijampoliečiams gerai pažįstamu krepšininku. Suvalkijos klubas oficialiai susitarė
"Šilutės" aukštaūgių grandį sustiprino T. Urbonas (pasipildė dar keliais žaidėjais)
Šilutės „Šilutė“ bene pirmoji Lietuvoje pradeda ruoštis naujam krepšinio sezonui. Pamario krašto komandos žaidėjai jau liepos 31 d. renkasi į pirmąją
„Delikatesą“ sustiprino R.Biliartas
Praėjusį sezoną „Mezon-NKL“ pirmenybių „Mažeikių“ komandoje sėkmingai rungtyniavęs 26-erių metų 202 cm ūgio priekinės linijos žaidėjas Rytis Biliartas keliasi į Joniškio
Iš Klaipėdos į Marijampolę persikėlęs R.Vaišvila: "Sūduva-Mantinga" pasiūlė geras sąlygas“
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse triumfavusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ į pergales nuo šiol mėginsiantis vesti Rytis
Prie NKL čempionų vairo stojo R.Vaišvila
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione antrą kartą iš eilės tapusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį.Suvalkijos sostinės
Komplektacijos darbus pradėjusi "Šilutė" skelbia atviras atrankas
Lietuvos krepšinio lygoje pats kovų įkarštis, o Nacionalinės krepšinio lygos komandos jau ruošia namų darbus. Komandų vadovai ir treneriai pradėjo dėlioti sudėtis, pratęsiami
G. Vileita toliau treniruos "Ežerūną", A. Jasilionis taps "Vyčio" strategu
Molėtų „Ežerūnas“ pasiekė susitarimą su prie komandos vairo praėjusį sezoną baigusiu vyriausiuoju treneriu Gintautu Vileita. Vileitos vadovaujama ekipa tik per plauką neišvedė
Gražiausias NKL finalų epizodas - čempioniškas skrydis (visas Top 10)
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ataka penktosiose finalo serijos rungtynėse tapo gražiausiu Mezon-NKL finalų epizodu.Greitoje atakoje marijampoliečių kapitonas Gintautas Matulis pakabino
Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai lemiamae mače apgynė čempionų titulą
Prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus, dėl traumų buvo prarasti trys žaidėjai, bet Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ galiausiai apgynė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL)
Septynerių rungtynių finalo serija - tik antrą kartą NKL istorijoje
Šiandien Marijampolėje paaiškės 2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionai. Septintosiose finalo serijos rungtynėse vietos „Sūduva-Mantinga“ priims
Charakterį parodę klaipėdiečiai išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes
Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio
NKL čempionai finalo serijoje išsiveržė į priekį (video)
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Nuo
Čempionai Klaipėdoje išlygino NKL finalo serijos rezultatą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo
Čempionai išvengė atsidūrimo ant bedugnės krašto ir grįžo į kovą dėl aukso
Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų,
Dvi pergalės finale klaipėdiečiams galvos neapsuko (video komentaras)
Dvi pergales iš dviejų galimų Mezon-NKL finale iškovojusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ neskuba džiaugtis. Ji supranta, kad reguliariojo sezono nugalėtoja, Marijampolės
Kapitoną susigrąžinę klaipėdiečiai įpusėjo kelionę link NKL aukso (komentarai)
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras
Staigmena: nukraujavę klaipėdiečiai finalo starte išvykoje parklupdė čempionus
Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa
NKL finalų veteranai: kam šių metų kova dėl aukso nebus debiutinė?
Didžiojo Mezon-NKL pirmenybių finalo serija Marijampolėje startuos jau šį šeštadienį, o Suvalkijos sostinėje kovą dėl aukščiausios prabos medalių pradės dvi ekipos,
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio