NKL: Pirmoji čempionų pergalė, LKL grandų dublerių nesėkmės ir kiti rezultatai

Netikėtą antausį Mezon-NKL sezono starte penktadienį gavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1-1) reabilitavosi Molėtuose.

Suvalkiečiai svečiuose 95:71 (13:18, 31:20, 29:15, 22:18) susitvarkė su Molėtų „Ežerūno“ (1-1) pasipriešinimu.

Nepaisant sėkmingos rungtynių pabaigos, mačo pradžia svečiams nieko gero nežadėjo. Mariaus Pociukonio vedami molėtiškiai neleido siautėti lygos čempionams ir pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo penkių taškų pranašumą (18:13).

Antrajame kėlinyje Molėtuose susirinkę sirgaliai pamatė tikrą tritaškių audrą. Tiesa, ne savo palaikomos komandos. Dominykas Domarkas surengė fantastišką pasirodymą ir antrajame kėlinyje smeigė net septynis tolimus metimus iš eilės.

Po septintojo atakų organizatoriaus šūvio suvalkiečiai jau turėjo dvylikos taškų pranašumą (39:27).

Tolimos Domarko bombos užvedė „Sūduvą-Mantingą“ ir sėkmingam tolimesniam žaidimui. Trečią kėlinį užsivedę sūduviečiai laimėjo 29:15 ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė dvidešimties taškų skirtumas (73:53), kuris klausimų jau nebekėlė.

Šiame mače siautėjęs Domarkas iš viso per 39 minutes pelnė 29 taškus (2/3 dvit., 7,9 trit., 4/4 baud. met.) bei atkovojo 5 kamuolius.

„Ežerūnas“: Raimundas Ambrulaitis 16, Marius Pociukonis ir Pranas Skurdauskas po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 29, Evaldas Šaulys 20, Aurimas Kieža 18, Antanas Udras 11.

„Palangos“ lyderių trio paliko „Žalgirio“ dublerius be pergalių

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Mezon) antrojo turo mačas Palangoje tapo mūšiu trys prieš tris, o toks mūšis palangesnis buvo šeimininkams. Po nesėkmingos rungtynių pradžios atsitiesusi „Palangos“ (1-1) ekipa 78:75 (13:27, 23:12, 25:17, 17:19) įveikė be pergalių liekančius Kauno „Žalgirio“ dublerius (0-2).

Nugalėtojų gretose daugiau nei tris ketvirtadalius taškų pelnė po 20 taškų surinkę Mindaugas Reminas, Antanas Montrimavičius ir Jonathanas Hudsonas. Panašiai žaidė ir svečiai iš Kauno, kuriems trys žaidėjai surinko 57 taškus. Vicečempionų gretose labiausiai vėl išsiskyrė dvigubą dublį atlikęs Gytis Masiulis.

Pamatus pergalei pajūrio komanda padėjo trečiajame kėlinyje surengdama spurtą 25:5 bei dviženklį atsilikimą 41:51 paversdama dviženkliu pranašumu 66:56.

„Palanga“: Mindaugas Reminas, Antanas Montrimavičius ir Jonathanas Hudsonas po 20.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20, Gytis Masiulis 19 (10 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 18.

„Delikatesas“ mačo pabaigoje palaužė „Perlo“ pasipriešinimą

Pirmąją pergalę šiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Mezon) sezone iškovojo Joniškio „Delikateso“ (1-1) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje po itin atkaklios kovos 91:84 (15:20, 27:22, 24:19, 25:23) parklupdė Vilniaus „Perlo“ (1-1) ekipą.

Roberto Stankevičiaus auklėtiniai savo pranašumą įrodė tik pačioje susitikimo pabaigoje. Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai dar turėjo minimalų deficitą 75:76, tačiau nedidelis spurtas 5:0 (80:76) leido jiems perimti mačo kontrolę bei užtikrintai sužaidžiant paskutines minutes iškovoti pergalę.

„Delikatesas“: Ignas Daukšys 20, Gediminas Žalalis 16, Domantas Šimaitis 15, Darius Griškėnas 11 (10 atk. kam.).

„Perlas“: Margiris Normantas 23, Domantas Vilys 13, Domantas Pipiras (11 atk. kam.) ir Arnas Beručka po 12.

„Telšiai“ namuose pranoko „Vytį“

Šakių „Vyčio“ (0-2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą ir svečiuose 57:66 (16:17, 17:10, 14:15, 10:24) neatsilaikė prieš „Telšius“ (2-0).

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ pusę kėlinio saugojo turėtą persvarą, tačiau vėliau ji ėmė tirpti – 37:36. Sėkminga „Telšių“ atkarpa rezultatą padėjo persverti (48:47), o dar keturi Igno Razučio taškai paeiliui sukūrė saugesnį pranašumą – 52:47. Svarbų metimą pataikė Edgaras Stanionis, taiklus buvo ir Povilas Butkevičius, persvėręs rezultatą – 53:52.

Rezultatas susvyravo dar kelis kartus ir likus 2 minutėms „Telšiai“ pirmavo 58:55. Baudas pataikė Laurynas Kaveckis (60:55), dvitaškį pridėjo Mindaugas Norkus ir svečiams teko naikinti jau 7 taškų deficitą. Du taškus nurėžė Edvinas Jezukevičius, tačiau „Vytis“ praleido dar porą „Telšių“ metimų ir pergalę šventė šeimininkai.

Šiame susitikime „Vytis“ padarė net 29 klaidas, kuomet telšiškiai suklydo 18 kartų.

„Telšiai“: Ignas Razutis (6 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (8 atk. kam.) po 18, Laurynas Kaveckis 9.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius (10 atk. kam., 6 kld.)ir Edgaras Stanionis (0/5 trit.) po 13, Povilas Butkevičius 10.

„Šilutė“ fantastiškai išsigelbėjo mače su „Rasais“

Itin dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate iškovojo „Šilutės“ (2-0) krepšininkai. Roberto Kuncaičio auklėtiniai namuose 80:79 (20:20, 23:25, 14:22, 23:12) nugalėjo Raseinių „Rasų“ (1-1) krepšininkus.

Likus žaisti mažiau nei minutei svečiai dar pirmavo 79:74, tačiau tuomet ir sustojo. Justas Nausėdas realizavo baudos metimus (76:79), Kajus Okmanas suklydo, o Augustas Šuliauskas skirtumą sumažino iki minimumo. Tam šeimininkams prireikė viso labo 10 sekundžių.

Iki mačo pabaigos likus 30 sekundžių „Rasų“ snaiperis Šarūnas Vingelis prametė tritaškį, o Simas Raupys pelnęs dvitaškį išvedė šeimininkus į priekį. Per likusias 9 sekundes svečiai prametė dvitaškį ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 16, Justas Nausėdas 14, Darius Kibildis ir Modestas Žaunieriūnas po 11.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 23, Andrius Aleksandrovas 15, Evaldas Džiaugys 10.

Prastas jonaviečių pataikymas pražudė juos Kaune

Antrąjį pralaimėjimą antrose Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono rungtynėse patyrės Jonavos „Sporto klubas“ (0-2) Kaune 62:69 (18:20, 12:15, 19:20, 13:14) nusileidęs KTU (1-1) krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje po Tado Sebežiovo ir Mykolo Dieninio taškų jonaviečiai priartėjo rungtynėse 54:55 (33 min). Spurtu per kitas keturias minutes atsakė ir šeimininkai, nutolę 56:63 (37 min). Jonavos klubą baudų metimais ėmė tempti Karolis Šarukas 60:63 (39 min). Per likusią minutę jonaviečiai bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau netaiklūs metimai ir klaidos leido džiaugtis pergale KTU ekipai.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniams koją Kaune pakišo prastas pataikymas. Svečiai dvitaškius realizavo 37 proc. (10/27), tritaškius 18 proc. (4-22) tikslumu.

Kauno KTU: Ignas Labutis 18, Matas Staniukaitis 12, Rokas Stankevičius 10.

Jonavos „Sporto klubas“: Tadas Sebežiovas 18, Karolis Šarukas 16, Lukas Grabauskas 11.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ puolimo banga nepaliko vilčių mažeikiškiams

Puikią formą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono pradžioje demonstruoja Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (2-0) komanda. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 97:73 (28:16, 25:14, 23:17, 21:26) pranoko „Mažeikių“ (1-1) krepšininkus.

Uostamiesčio krepšininkai svečius į nokdauną pasiuntė dar pirmojoje mačo dalyje, kur prieš didžiąją pertrauką turėjo daugiau nei 20 taškų pranašumą (53:30).

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Mažeikiai“ bandė rodyti gyvybės ženklus ir po spurto 14:10 skirtumą sumažino iki 19 taškų (44:63). Visgi tuomet klaipėdiečiai be atsako pelnė 8 taškus iš eilės ir mačo baigtis tapo aiški.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai šiame mače puikiai atakavo iš žaidimo – tritaškius metė 46 proc. taiklumu (13/28), o dvitaškius metė 53 proc. taiklumu (24/45). Mažeikiškiai tritaškius metė vos 15 proc. taiklumu (3/20), o dvitaškius atakavo 45 proc. taiklumu (18/40).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 23 (9 atk. kam.), Aidas Einikis 20, Deividas Anužis 15, Mindaugas Stašys 11

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 16, Justinas Gečas 13, Tomas Miškinis ir Kostas Jonuška (8 atk. kam.) po 10.

Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
"7bet-NKL" aštuntfinalių spėjimais dalinasi garsūs Lietuvos krepšinio žmonės
Kasmet prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosioms garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai pateikia savo spėjimus.Laukiant pirmojo „7bet-NKL“
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Prie dublerių vairo debiutavęs Šležas: "Žalgiris" yra kitas vardas, kai turi jį ant savo krūtinės
Praėjusią Nacionalinės krepšinio lygos „7bet-NKL“ savaitę traumų ir ligų išretintas Kauno „Žalgiris-2“ sprendė įvairius galvosūkius dar prieš žengiant