NKL: "Rasai" dramatiškai nusileido čempionams, klaipėdėčiai sutriuškino "Vytį"

NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.

Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio starte namuose 83:80 nugalėjo Raseinių „Rasus“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

irmoji susitikimo pusė sėkmingesnė šeimininkams. Rezultatyviai rungtynes pradėjusi „Sūduva-Mantinga“ jau pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu (31:20), o susitikimui įpusėjus, šeimininkų pranašumas dar šiek tiek išaugo (48:35).

Visgi po ilgosios pertraukos Raseinių ekipa pradėjo įrodinėti savo vertę. „Rasai“ antroje trečiojo ketvirčio pusėje laimėjo atkarpą 13:3 ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau tik penki taškai (65:60).

Intriga niekur nedingo ir ketvirtajame kėlinyje, o iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 min., Andrius Aleksandrovas smeigė tritaškį, po kurio iš „Sūduvos-Mantingos“ pranašumo liko tik vienas taškas (78:77).

Netrukus Darius Griškėnas pataikė dvitaškį, tačiau čia pat tritaškį atsakymą pateikė ir Tomas Galeckas, po kurio metimo rezultatas tapo lygus (80:80).

Kitoje aikštės pusėje Rytis Juknevičius pataikė tik vieną baudą, tačiau netrukus Aleksandrovas nepataikė nė vienos (81:80). Tuomet „Rasams“, likus 8 sek., teko griebtis pražangų taktikos, o antrą kartą iš eilės prie baudų metimų linijos stojęs Juknevičius nebeklydo (83:80).

„Rasams“ paskutinės atakos suregzti nepavyko – lemiamas Raseinių mėginimas sugrįžti baigėsi klaida ir suvalkiečiai išsaugojo pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Darius Griškėnas 18, Kinu Rochfordas 13, Rytis Juknevičius 12, Aurimas Kieža, Antanas Udras ir Gintautas Matulis po 8.

„Rasai“: Tomas Galeckas 16, Šarūnas Vingelis 15, Andrius Aleksandrovas 14.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ NKL pusfinalį pradėjo įspūdinga pergale

Uraganinį puolimą pademonstravę Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai galingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalio kovas.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 90:69 (22:15, 25:16, 31:17, 12:21) sutriuškino Šakių „Vytį“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių stvėrė varžovus už gerklės ir nuolat didino pranašumą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai pirmavo net 81:48.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai dominavo baudos aikštelėje, kurioje pelnė net 42 taškus.

Įdomu tai, kad iki šiol visos keturios šio sezono tarpusavio dvikovos baigėsi namų komandos pergalėmis.

Antroji tarpusavio dvikova Šakiuose vyks antradienį.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 18, Deividas Anužis 17 (8 atk. kam.), Edvinas Alunderis 13, Evaldas Lengvinas 12, Benas Bagdonavičius 11.

„Vytis“: Tadas Sebžiovas 15, Sheltonas Jacksonas 11, Gytis Radzevičius 10, Augustinas Jankaitis 8.

NKL: Kauno derbyje - triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo
V.Vasylius debiutiniame mače NKL klaipėdiečius ištempė į pergalę (rezultatai)
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-4) turėjo dviženklį deficitą, tačiau uostamiesčio komandą į pergalę ištempė Mezon
Jaunojo žalgiriečio skrydis - gražiausias NKL savaitės momentas
Rungtynėse su Šakių „Vyčiu“ galingai į orą pakilęs ir kamuolį viena ranka ore sugavęs Kauno „Žalgirio-2“ atstovas Matas Jogėla be ceremonijų įkrovė jį įkrepšį
Aukščiausio lygio varžybų patirties turintis V.Vasylius tapo "Neptūno" dubleriu
Vieni iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai stiprinasi - komandą papildė Eurolygos, Europos taurės ir FIBA Čempionų
Po traumos atsigaunantis M.Sajus registruotas "Žalgirio" dublerių komandoje
Sezono pradžioje kojos traumą patyręs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Martynas Sajus pamažu grįžta ant parketo. Po šeivikaulio lūžio reabilitaciją dar rugsėjo mėnesį
Traumuotus žaidėjus skaičiuojantis R.Vaišvila: "Pagal šią situaciją, mūsų rezultatai geri"
Mezon NKL titulą ginanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį iškovojo dvi pergales, kurios marijampoliečiams suteikė daug džiaugsmo. Tiesa, suvalkiečiai nežaidė
Penktosios savaitės MVP - dar vieną karjeros rekordą pagerinęs R.Stankevičius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Rokas Stankevičius praėjusią savaitę ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, o dar du solidūs pasirodymai kauniečiui padovanojo antrąjį iš
"Jonavos" komandą palikęs V.Kamarūnas keliasi į Gruziją
„Jonavos“ klube 2017-2018 m. sezone debiutavęs Vytautas Kamarūnas abipusiu sutarimu atsisveikino su ekipa ir persikėlė rungtyniauti į Gruziją.28-erių metų 178 cm ūgio krepšininkas
NKL savaitgalis: tritaškių liūtys, netektys, pajūrio derbis, žudantis spurtas ir kita
Penktoji Mezon NKL pirmenybių savaitė turnyrinės lentelės viršūnėje permainų neįpūtė. Čempionato lydere išlieka Šakių „Vyčio“ ekipa, antra – daug vargo
Geriausią NKL puolimą ir gynybą rodantis "Vytis" siekia pasiųsti žinutę varžovams
Geriausias puolimas ir gynyba bei pirmoji vieta Mezon NKL pirmenybėse sužaidus dešimt rungtynių. Tokia skambia nata sezoną pradėjo Šakių „Vytis“, tačiau Aurimo Jasilionio
NKL: čempionai laimėjo paskutinėmis sekundėmis, "Vytis" - septintą kartą paeiliui (rezultatai)
Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kurios didvyriu tapo Ignas Labutis. Iki
NKL: "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dublerių nesėkmės (rezultatai)
Trečiajame kėlinyje įspūdingai spurtavęs Šakių „Vytis“ (8-1) Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Aurimo Jasilionio
"Lietkabelis" perspektyvų aukštaūgį išsiuntė į Mažeikius
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos aukštaūgis Tomas Rimša skolinamas Mažeikių „Erelių“ ekipai.21 metų 208 cm ūgio krepšininkas turės dvigubą licenciją,
NKL gražiausių epizodų 10-uko viršūnėje - galingi amerikiečio skrydžiai
„Šilutės“ komandos aukštaūgis Jeffery Perkinsas papuošė ketvirtosios Mezon NKL savaitės gražiausių epizodų dešimtuką. Mače su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
K.Babkauskas: apie puikias "Vyčio" sąlygas, 100 taškų tradiciją ir perdavimų gausybę
Karolis Babkauskas po septynerių metų pertraukos skambia nata sugrįžo į Nacionalinę krepšinio lygą (Mezon NKL), kurioje papildė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esančią Šakių
Nemaloniu incidentu pažymėtame mače - "Vyčio" pergalė (visi NKL rezultatai)
Nemaloniu incidentu pažymėtose rungtynėse Šakių „Vyčio“ (7-1) krepšininkai svečiuose 76:51 (21:6, 12:11, 23:15, 20:19) sutriuškino „Telšius“
NKL pirmoji gerbėjams siūlo tiesiogines rungtynių transliacijas feisbuke
Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL) tapo pirmąja profesionalia krepšinio lyga Lietuvoje, pasiūliusia savo gerbėjams tiesiogines transliacijas feisbuke. Tris pirmąsias sezono savaites
NKL savaitės MVP A.Pukelis: mano pripažinimas buvo nulemtas komandos draugų
Dvejus pastaruosius metus „Šilutės“ komandoje praleidęs Aurelijus Pukelis praėjusią vasarą priėmė sprendimą pakeisti komandą. Nuo šio sezono pradžios 23-jų metų aukštaūgis
Įspūdingo NKL Top 10 viršūnėje - žemės traukos dėsnį pamiršęs KTU puolėjas
Kauno KTU komandos puolėjas Justinas Marcinkevičius tapo gražiausio Mezon NKL savaitės epizodo autoriumi. Mače su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jis galingai įkrovė į krepšį
M.Sapiega grįžta į KTU ekipą
Per šešerias rungtynes dar nė vienos pergalės neturinti Kauno KTU ekipa stiprina savo gynėjų grandį. Klubas oficialiai informavo, kad į komandos gretas sugrįžta praėjusį sezoną
NKL savaitė: magiškas taškais virtęs perdavimas ir naujas Molėtų atradimas
Praėjusią savaitę Mezon-NKL pirmenybėse įvyko lyderių rokiruotė. Iki tol be pralaimėjimų žygiavusi „Šilutė“ praėjusį savaitgalį palūžo, o į pirmąsias pozicijas šoko
"Palanga" pirmą pergalę iškovojo prieš "Perlą", žalgiriečiai krito po pratęsimo
„Palangos“ (1-5) ekipa pasiekė ilgai lauktą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon”-NKL) pirmenybėse. Tado Pažėros vedami palangiškiai po įnirtingos
Kurioziškas K.Babkausko dvitaškis pribloškė ir jį, ir komentatorius
Šakių „Vyčio“ įžaidėjas Karolis Babkauskas Mezon NKL pirmenybių rungtynių metu pasižymėjo itin kuriozišku metimu.Atakų organizatorius veržėsi link krepšio ir
"Lietuvos ryto" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - kauniečių pergalė Vilniuje
Jaunieji Kauno „Žalgirio-2“ (3-2) krepšininkai nutraukė nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL). Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 87:82 (22:21,
NKL: "Vyčio" pergalė 55 taškais, pirmoji "Šilutės" nesėkmė, čempionų spurtas
Šakių „Vyčio“ (4-1) komanda Mezon NKL pirmenybėse iškovojo įspūdingą pergalę. Aurimo Jasilionio treniruojama ekipa namuose net 55 taškų persvara 114:59 (33:13,
NKL savaitės MVP I.Labutis: Prancūzijoje išmokau būti lyderiu
Po pusės metų pertraukos į Lietuvą sugrįžęs Ignas Labutis iškart pradėjo demonstruoti, ką išmoko Prancūzijoje – sunkiai sulaikomas Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“