NKL: Suvalkijos derbyje "Vytis" po pratęsimo nusileido čempionams (rezultatai)

Pirmąją nesėkmę Mezon NKL pirmenybėse patyrė Šakių „Vyčio“ (2-1) krepšininkai, kurie namuose tik per pratęsimą 82:84 (23:27, 26:13, 7:21, 16:11, 10:12) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (2-1).

Antrojo kėlinio pabaigoje „Vytis“ laimėjo atkarpą 7:0 ir pirmą kartą atitrūko (49:40), tačiau šakiečių persvara ištirpo trečiajame ketvirtyje. 4 minučių atkarpą „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 13:2 ir prieš ketvirtą kėlinį įgijo 5 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Vingelis smeigė du tritaškius ir persvėrė rezultatą (64:62) „Vyčio“ naudai. Paskutinę minutę „Vytis“ turėjo 3 taškų persvarą, bet Rokas Stankevičius smeigė tritaškį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsime Brianas Wanamakeris ir Edvinas Jezukevičius „Vyčiui“ suteikė 3 taškų pranašumą (77:74), tačiau 6 taškus surinkęs Ignas Labutis prasidėjus paskutinei minutei į priekį išvedė svečius (83:82).

Wanamakerio tritaškis likus 23 sekundėms skriejo pro šalį, todėl šakiečiai buvo priversti prasižengti.

Ernestas Ežerskis įmetė vieną baudą ir marijampoliečiams suteikė dviejų taškų persvarą. Wanamakeris sužingsniavo, o daugiau išsigelbėti „Vytis“ progos nebeturėjo.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 20 (4/4 trit., 7 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius po 12, Karolis Babkauskas (8 rez. perd.) ir Marijus Užupis po 8, Gytis Radzevičius 7 (6 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 19, Ignas Labutis 18 (10 atk. kam.), Antanas Udras 17 (10 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 11, Andrius Aleksandrovas 10.

P.Morkeliūno ir L.Radavičiaus vedama „Tauragė“ palaužė „Perlą“

Paulius Morkeliūnas surinko 21 tašką, Liudas Radavičius pridėjo 16, o „Tauragės“ (3-0) ekipa „Mezon-NKL“ rungtynėse pirmenybėse toliau žygiuoja neklupdami. Lygos debiutantai išvykoje 80:71 (26:19, 18:14, 21:24, 15:14) palaužė Vilniaus „Perlo“ (1-2) krepšininkus.

Rungtynių pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo – sėkmingas startas vilniečiams leido susikrauti 7 taškų persvarą (7:0). Vis dėlto, po šalto dušo atsigavę tauragiškiai atsakė savo sėkminga atkarpa ir pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 7 taškų pranašumą (26:19).

Antrajame kėlinyje svečių persvara tik augo ir pasiekė, rekordinę – 19 taškų (39:20). „Perlas“ atkuto ketvirtajame kėlinyje, kuriame kilo į lemiamą šturmą. Likus kiek mažiau nei dviem minutėms po Aisčio Pilausko taiklių baudos metimų vilniečių deficitas sumažėjo iki šešių taškų (69:75), tačiau po to sekusios dvi sėkmingos tauragiškių atakos nepaliko abejonių dėl dvikovos baigties.

Šeimininkams koją pakišo netaiklūs metimai iš toli – jie šiame susitikime realizavo vos 3 tritaškius iš 28 bandymų (11 proc.).

„Perlas“: Arnas Beručka 13, Marekas Blaževičius 11, Karolis Giedraitis 10.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 21 (12 atk. kam.), Liudas Radavičius 16, Tadas Sebežiovas 12.

Galingu spurtu mačą baigęs „Delikatesas“ sustabdė jaunuosius žalgiriečius

Žilvinas Petraitis ir Rytis Biliartas dviese pelnė daugiau nei pusę Joniškio „Delikateso“ (2-1) taškų ir jų vedama komanda iškovojo antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL). Joniškiečiai savo aikštėje 74:69 (22:16, 12:12, 21:18, 19:23) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) krepšininkus.

37-ąją mačo minutę po Mariaus Valinsko tritaškio „Žalgiris-2“ pirmavo 67:63, tačiau netrukus iš toli pataikė Arminas Kelmelis ir taip pradėjo pergalingą spurtą. Netrukus Ž.Petraitis dvitaškiu persvėrė rezultatą, o viena taikli Giedriaus Stankevičiaus bauda padidino šeimininkų pranašumą iki 70:67.

Komandos tuomet apsikeitė netaikliais metimais, o po Rokas Jokubaitis išprovokavo pražangą ir realizavo dvi baudas, sumažindamas kauniečių atsilikimą iki taško.

Kitoje aikštės Ž.Petraitis išprovokavo pražangą ir pataikė baudas, o jaunųjų žalgiriečių viltys žlugo, kai Ignas Sargiūnas nepataikė iš toli. Arminas Kelmelis tuomet realizavo baudas ir pabaigė šeimininkų spurtą 11:2.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 26, Rytis Biliartas 18, Domininkas Matutis 11, Giedrius Stankevičius 10.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 14, Marius Valinskas 12, Matas Jogėla 11.

„Neptūnas-Akvaservis“ paliko „Jonavą“ be pergalių

Galingas Arūno Mikalausko dvigubas dublis padėjo iškovoti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) komandai pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Klaipėdiečiai namuose 83:70 nugalėjo „Jonavos“ (0-3) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Antano Montrimavičiaus dvitaškio svečiai priartėjo iki 66:69, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (76:66), kurios pakako iki mačo pabaigos.

Šeimininkus į pergalę vedė „Neptūnui“ priklausantis Mikalauskas. Puolėjas per 25 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus.

„Jonava“ čempionate ir toliau išlieka neiškovojusi pergalės. Rytoj jonaviečiai namuose priims „Palangos“ krepšininkus. „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose žais su Marijampolės Marijampolės Sūduva-MantingaSūduva-Mantinga“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 18 (10 atk. kam.), Deividas Keburys 14, Deividas Anužis 12, Mindaugas Stašys 11.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 15 (9 atk. kam.), Nnaebuka Anyaroah 13, Tomas Miškinis 9.

„Ereliai“ pirmąją komandos pergalę iškovojo Palangoje

Mažeikių „Ereliai“ (1-2) iškovojo pirmąją Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezone. Aloyzo Rudžio auklėtiniai svečiuose 81:68 (20:15, 14:14, 28:20, 19:19) nugalėjo „Palangos“ (0-3) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių mažeikiškiai pirmavo 34:29. Per pertrauką išklausę trenerio nurodymus, svečiai spurtavo 16:11 ir įgiję dviženklę persvarą ją išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Nors Mažeikių krepšininkai ir suklydo daugiau kartų (16 prieš 13), tačiau tai kompensavo geresne kova dėl atšokusių kamuolių (39:31).

Rytoj „Ereliai“ namuose priims Kauno „Žalgirio“ dublerius, o palangiškiai keliaus į Jonavą.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 19, Aurimas Urbonas ir Laurynas Kaveckis (9 atk. kam.) po 13, Ignas Razutis 10.

„Palanga“: Augustas Šuliauskas 19, Bobas van Zjverdenas 16, Tadas Pažėra 11.

Deficitą panaikinusi „Šilutė“ patiesė KTU

Didžiąją rungtynių dalį atsilikusi „Šilutė“ (3-0) Mezon NKL pirmenybėse vis tik sugebėjo iškovoti trečiąją pergalę iš eilės.

Šilutiškiai namuose 85:76 nugalėjo Kauno KTU (0-3) krepšininkus ir išliko nepralaimėję.

Didžiąją susitikimo dalį šilutiškiai laikėsi besivejančiųjų vaidmenyje, o po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo devyni taškai kauniečių naudai (48:39).

Vis tik rungtynes šilutiškiai perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje spurtavo 9:2 ir įgijo pranašumą (74:69).

Iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms, Martynas Zigmantavičius dar sumažino svečių atsilikimą iki dviejų taškų (76:78), tačiau rezultatas liko nepersvertas.

Pamario komandą į pergalę ir vėl vedė amerikietis Oetjenas Brownas, kuris pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Šilutė“: Oetjenas Brownas 23, Taurantas Tamošiūna 14 Jeffery Perkinsas 13, Modestas Žaunieriūnas 10.

KTU: Martynas Zigmantavičius 22, Karolis Kokoška 9, Mikita Balabanas ir Julius Kigas po 8.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė