NKL: "Vytis" iškovojo dešimtą pergalę iš eilės (visi rezultatai)

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Šakių „Vyčio“ (12-1) vežimas toliau rieda neužsikirsdamas. Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) rungtynėse Šakiuose šeimininkai 96:72 (24:15, 28:17, 18:20, 26:19) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (4-9) ir iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

„Vytis“ pirmąjį pirmenybių ratą baigė būdamas vienvaldžiu lygos lyderiu. Tuo metu „Delikateso“ ekipa turnyrinėje lentelėje dalijasi 11-13 vietas.

„Vytis“ nuo varžovų pabėgo dar antrajame kėlinyje, kai spurtavo 17:5 ir po Edvino Jezukevičiaus dvitaškio nutolo 41:22. Vis augęs skirtumas ketvirtajame kėlinyje buvo pasiekęs 33 taškų ribą (88:55) ir „Delikatesas“ tik mačo pabaigoje jį kiek sušvelnino.

Šeštadienį šios komandos dar kartą kausis Joniškyje, jų dvikova tiesiogiai bus transliuojama NKL feisbuko grupėje.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius po 20, Šarūnas Vingelis (7 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (9 atk. kam.) po 15, Marijus Užupis 13.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 21, Rytis Biliartas 16, Arminas Kelmelis 11.

E.Džiaugio vedama „Šilutė“ palaužė jaunuosius žalgiriečius

„Šilutės“ (10-3) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) namuose 77:71 (23:24, 18:19, 18:9, 18:19) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (6-7) komandą ir pirmąjį pirmenybių ratą baigė būdami trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Pirmuosius du kėlinius vyko apylygė kova, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 15:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (61:52).

Jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (64:68), tačiau tai buvo viskas, ką kauniečiai sukūrė ketvirtajame kėlinyje ir pergalę šventė šilutiškiai.

Šiose rungtynėse svečiams koją kišo klaidos, kurių jie padarė 25, kai „Šilutės“ ekipa – 12. Šeimininkai taip pat perėmė daugiau kamuolių (13-6) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (17-16).

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21, Justas Nausėdas 15, Calebas Brownas Oetjenas 12.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 17 (10 atk. kam.), Gytis Masiulis 13 (11 atk. kam.), Marius Valinskas 9.

„Sūduva-Mantinga“ mačo pabaigoje palaužė „Ežerūno“ pasipriešinimą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę. Sūduviečiai namuose 99:95 (25:26, 24:26, 19:21, 31:22) po atkaklios kovos nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ žaidėjus.

Marijampoliečiams tai buvo jau šeštoji pergalė iš eilės. Sūduviečiai po šio laimėjimo ir toliau išlieka antroje vietoje, į priekį užleidžiant viena pergale daugiau turintį Šakių „Vytį“.

Šiame mače nugalėtojai paaiškėjo tik susitikimo pabaigoje. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę molėtiškiai vis dar buvo priekyje, kai Jonas Zakas likus beveik 2 min. pataikė dvitaškį (91:90).

Vis tik netrukus iš toli atakuodamas neleistinai sulaikytas buvo Žygimantas Šimonis, o dvi baudas iš trijų realizavęs sūduvietis išvedė šeimininkus į priekį (93:92).

Kita „Sūduvos-Mantingos“ ataka apsigynus susiklostė kone identiškai – Ž.Šimonis ir vėl išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį, ir vėl pataikė dvi baudas (95:92).

Vėliau kartą taikliai nuo baudų metimų linijos atakavo Tautvydas Kliučinykas, o Marijampolės ekipos pergalė buvo įtvirtinta.

Šįkart nesulaikomai rungtyniavo Marijampolės komandos trejetas – Antanas Udras, Žygimantas Šimonis ir Ignas Labutis. Šie žaidėjai kartu sudėjus pelnė 67 taškus. Tiesa, Ž.Šimonis dar buvo arti trigubo dublio – atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rytoj šios komandos susitiks dar kartą. Šįkart mačas vyks jau Molėtuose.

„Sūduva-Mantnga“: Antanas Udras 23, Žygimantas Šimonis (9 atk. kam. ir 8 rez. perd.) ir Ignas Labutis po 22, Rokas Stankevičius 11, Tautvydas Kliučinykas ir Ernestas Ežerskis po 5.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 26, Ignas Lukošius 16, Arnas Adomavičius, Laurynas Kirlys ir Marius Pociukonis po 12.

Dviženklę varžovų persvarą panaikinę jonaviečiai iškovojo šeštąją pergalę

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (6-7) ekipa, namuose 77:72 (13:18, 17:20, 21:10, 26:24) įveikusi „Tauragės“ (7-6) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje jonaviečius parbloškė svečių spurtas 12:0, po kurio „Tauragė“ išsiveržė į priekį grėsminga persvara (17:6). „Jonava“ susiėmė gynyboje, svečiai penkias rungtynių minutes nepelnė taškų ir šeimininkai jau buvo priekyje (20:18). Tiesa, trylikos taškų šou per keturių minučių atkarpą surengęs Aivaras Kvedaravičius padėjo „Tauragei“ po pirmųjų dviejų kėlinių pirmauti 38:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje tauragiškiai dar labiau padidino atotrūkį nuo „Jonavos“ (43:32). Sunkiu momentu šeimininkus traukti pradėjo Lukas Grabauskas, per 4 minutes pelnęs 11 taškų, ir išvedęs komandą į priekį (49:48). Sėkmingas jonaviečių žaidimas persikėlė ir į ketvirtąjį kėlinį (62:57). Nors „Tauragė“ dar bandė perimti iniciatyvą (65:64), „Jonava“ tiksliai organizavo atakas ir netruko susigrąžinti rungtynių kontrolę bei iškovoti pergalę.

„Jonava“: Lukas Grabauskas 19, Johnas Brisco 18, Ebuka Anyoarah 14, Martynas Pacevičius 7.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 22 taškai, Liudas Radavičius 19, Rytis Pipiras 13.

Galingai pirmąjį kėlinį sužaidęs „Perlas“ nugalėjo „Erelius“

Vilniaus „Perlas“ (4-9) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 97:82 (33:19, 22:22, 23:24, 19:17) susitvarkė su Mažeikių „Erelių“ (4-9) krepšininkais, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Šeimininkai rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir po galingo spurto 21:4 susikrovė 18 taškų persvarą (30:12). Antrojo kėlinio viduryje „Perlas“ laimėjo dar vieną solidžią atkarpą 9:0 ir skirtumas perkopė 20-ies taškų ribą (53:30). Tiesa, mažeikiškiai ketvirčio pabaigą sužaidė kiek geriau ir po dviejų kėlinių ekipas skyrė 14 taškų (55:41)

Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį pradėję atkarpa 12:5, „Ereliai“ deficitą sumažino iki 7 taškų (53:60), tačiau „Perlo“ krepšininkai į tai atsakė savo spurtu 7:0 bei vėl atstatė turėtą 14 taškų pranašumą (67:54) ir daugiau šiose rungtynėse svečiams galimybių nebesuteikė.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 23 (4/7 dvit., 4/6 trit.), Arnas Beručka 18, Tadas Vaičiūnas 12, Domantas Pipiras 11 (7 atk. kam.), Karolis Giedraitis 10.

„Ereliai“: Laurynas Kaveckis (4/6 trit.) ir Aurimas Urbonas po 17, Ignas Razutis 15  (4/6 dvit.).

Įsibėgėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ neturėjo problemų su KTU

Aštuntąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (8-5) komanda, kuri penktadienį namie 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10) susitvarkė su Kauno KTU (2-11) krepšininkais.

Šeimininkai į priekį pabėgo po spurto antrojo kėlinio viduryje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 11:2 ir po Manto Šerkšno tolimo metimo nutolo 39:27. Skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Stašys ir M.Šerkšnas smeigė po tritaškį, o šeimininkų persvara pasiekė 20 taškų ribą – 60:40.

Tai buvo trečia „Neptūno-Akvaservis“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Šis laimėjimas padėjo klaipėdiečiams įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu KTU komandai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės ir ji pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Pirmąjį Mezon NKL ratą studentai baigė būdami paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 17 (6 atk. kam.), Aidas Einikis 16, Valdas Vasylius ir Jonas Dumašius po 9.

KTU: Ignas Daukšys 15 (10 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 10, Julius Kigas 8.

13 taškų deficitą panaikinusi „Palanga“ laimėjo penktą kartą per 6 turus

Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengusi „Palangos“ (6-7) komanda ant bangos baigė pirmąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) ratą. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 74:67 (12:18, 13:20, 30:10, 19:19) palaužė „Telšius“ (6-7) ir iškovojo penktą pergalę per paskutinius 6 turus.

Vienintelę nesėkmę per šią atkarpą pajūrio krepšininkai patyrė žaisdami su čempionais, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais.

Šį kartą jie „Telšius“ pavijo ir aplenkė trečiajame kėlinyje. Svečiai pirmavo 43:30, tačiau likusią kėlinio dalį „Palanga“ laimėjo 25:5 ir po Augusto Šuliausko baudų pabėgo į priekį 55:48.

Po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio „Telšiai“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 62:66, tačiau šeimininkai tada pelnė 6 taškus be atsako ir po Tado Pažėros dvitaškio nutolo dviženkle taškų persvara.

„Palanga“: Augustas Šuliauskas 16, Bobas van Zijverdenas 15 (11 atk. kam.), Tadas Pažėra ir Nerijus Barauskas po 12, Haroldas Saprykinas 11.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21, Kajus Okmanas 17, Mindaugas Norkus 16.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)