NKL: "Vytis" nutraukė "Tauragės" pergalių seriją, susitiko finalo dalyviai (rezultatai)

D.Lukštos nuotr.
Tauragės krepšinio klubas (3-1) Mezon NKL pradėjo trimis pergalėmis iš eilės, tačiau tuomet namuose priėmė Šakių „Vytį“ (3-1) su Marijumi Užupiu priešakyje. Puolėjas buvo itin rezultatyvus, o jo vedamas „Vytis“ triumfavo Tauragėje 92:77 (26:17, 21:19, 26:23, 19:18) ir nutraukė lygos naujokų pergalių seriją.

Aurimo Jasilionio treniruojamas „Vytis“ pirmojo kėlinio pradžioje pabėgo 9 taškais (26:17), o panaši persvara laikėsi iki trečiojo kėlinio pradžios (47:37). Tuomet Marijus Užupis surinko 12 taškų (3 tritaškius ir dvitaškį su pražanga), o „Vytis“ susikrovė 24 taškų persvarą (71:47).

Netrukus Šarūnas Vingelis patyrė kelio traumą ir aikštę paliko tik padedant komandos draugams. Po šio epizodo šakiečiai pralaimėjo atkarpą 2:13 ir leido varžovams priartėti iki 13 taškų (60:73).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šakiečiai jau buvo priekyje 18 taškų atstumu, tačiau šeimininkai likus 2 minutėms dar sugebėjo priartėti iki 11 taškų. Visgi „Vytis“ sėkmingai sužaidė paskutines atakas ir triumfavo 15 taškų persvara.

„Vyčio“ komandoje puikiu taiklumu pasižymėjo Marijus Užupis. Jis per 28 minutes pelnė 27 taškus (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas.

Tuo metu Gytis Radzevičius surinko 20 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudos) ir geriausiai kovojo dėl kamuolių (8), o 10 taškų pelnęs Karolis Babkauskas atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Kitą savaitę „Vytis“ penktadienį namuose kovos su „Palangos“ krepšininkais, o šeštadienį svečiuose susitiks su Mažeikių „Ereliais“.

„Tauragė“: Rytis Pipiras 19 (9 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 15, Aivaras Kvedaravičius 13, Rokas Čepanonis 11.

„Vytis“: Marijus Užupis 27 (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), Gytis Radzevičius 20 (8 atk. kam.), Brianas Wanamakeris 13 (4 rez. perd.), Karolis Babkauskas 10 (9 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 9, Lukas Brazdauskis 7.

Udro ir Labučio vedama „Sūduva-Mantinga“ neturėjo vargo su klaipėdiečiais

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandos aukštaūgis Antanas Udras ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, jam puikiai talkino Ignas Labutis, o šio tandemo vedama Suvalkijos sostinės ekipa iškovojo trečiąją sezono pergalę.

Marijampoliečiai namie 88:66 susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ krepšininkais.

Marijampolėje susitiko komandos, kurios praėjusį sezoną kovėsi Mezon NKL pirmenybių finale, kur serijoje tąkart triumfavo „Sūduva-Mantinga“. Praėjusį sezoną uostamiesčio komandą treniravęs Rytis Vaišvila dabar stovi už Suvalkijos komandos vairo.

Savo ritmą marijampoliečiai pradėjo diktuoti jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių, kai rungtynes pradėjo pelnydami dvylika taškų iš eilės (12:0).

Anksti susikrauto pranašumo aikštelės šeimininkai vėliau nebepaleido. Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 14 (44:30), o po trijų – 21 taškas (65:44).

Ketvirtasis kėlinys šiame susitikime tapo tik formalumu, kuriuo sūduviečiai užsitikrino trečiąją pergalę čempionate.

Klaipėdos ekipai sunkiai įmenamu uždaviniu tapo Udro žaidimas. Praėjusios savaitės naudingiausias lygos žaidėjas šįkart per 29 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 1/5 baud. met.) bei atkovojo 7 kamuolius.

Aukštaūgiui puikiai talkino ir Labutis, kuris pridėjo 22 taškus (9/9 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.).

Kitą savaitę marijampoliečiai namie susikaus su Joniškio „Delikateso“ ir Kauno KTU komandomis.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 24, Ignas Labutis 22, Rokas Stankevičius 10, Mantas Kadzevičius 8, Žygimantas Šimonis 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 15, Mantas Šerkšnas 13, Deividas Anužis 12.

„Ereliai“ neturėjo didesnių problemų su „Žalgiris-2“

Pergalingai pradėję Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) kovas praėjusią savaitę, šį savaitgalį Kauno „Žalgirio-2“ (2-2) krepšininkai pralaimėjo abu mačus. Mažeikių „Ereliai“ (2-2) – priešingai. Pralaimėję pirmus du mačus, šį savaitgalį Aloyzo Rudžio auklėtiniai iškovojo dvi pergales.

Dviejų skirtingais rimtais sezoną pradėjusių komandų akistatą šeštadienį Mažeikiuose laimėjo „Ereliai“ – 79:65 (16:21, 27:10, 17:11, 19:23).

Pralaimėję pirmą kėlinį 16:21, antrąjį mažeikiškiai pradėjo spurtu 20:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 36:25. Iki ilgosios pertraukos „Erelių“ persvara dar kiek padidėjo – 43:31.

Trečiajame kėlinyje „Erelių“ persvara perkopė 20 taškų ribą (54:33) ir mačo baigtis tapo aiški.

„Ereliai“: Deividas Pogužinskas 20, Tomas Zdanavičius 12, Aurimas Urbonas 11 (10 atk. kam., 7 rez. perd.)

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas ir Rokas Jokubaitis po 15, Lukas Uleckas ir Grantas Vasiliauskas po 7.

„Šilutė“ svečiuose nušlavė „Delikatesą“

Triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate iškovojo „Šilutės“ (4-0) komanda. Ji svečiuose net 97:74 (30:16, 27:17, 19:24, 21:17) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (2-2) atstovus.

Esminę persvarą šilutiškiai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurį Laimono Eglinsko auklėtiniai laimėjo 30:16. Įgytą solidų pranašumą svečiai nuolat didino ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Šilutės“ krepšininkai fantastiškai metė tritaškius, kurių pataikė net 15 iš 29 (51 proc.). Šeimininkai iš toli pataikė vos 3 metimus iš 26 bandymų (11 proc.). Baudų metimus „Delikatesas“ taip pat metė tik 50 proc. taiklumu (11 iš 22). Vien Rytis Biliartas prametė 7 baudos metimus.

Kitą savaitgalį šilutiškiai žais su „Telšių“ ir „Jonavos“ krepšininkais, o „Delikateso“ laukia Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandų išbandymai.

„Šilutė“: Taurantas Tamošiūnas 21, Modestas Žaunieriūnas 19, Evaldas Džiaugys 15 (10 atk. kam.), Andrius Globys 11, Justas Nausėdas 10.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 21 (14 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 12, Domininkas Matutis ir Arminas Kelmelis po 11.

„Telšiai“ pranoko 39 tritaškius išmetusią KTU ekipą

Solidžiai sužaistas lemiamas kėlinys atnešė „Telšių“ (3-1) komandai trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate. Augenijaus Vaškio auklėtiniai išvykoje 78:63 (17:15, 14:19, 17:16, 30:13) nugalėjo Kauno KTU (0-4) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Karolio Kokoškos tritaškio kauniečiai savo pranašumą padidino iki 53:49, tačiau tuomet sustojo. Į tai svečiai atsakė spurtu 15:2 ir įgijo pranašumą (64:55), kurio užteko iki mačo pabaigos. Ketvirtąjį kėlinį telšiškiai laimėjo 30:13.

Abi komandos šįvakar daug klydo – KTU prarado 20, o „Telšiai“ 19 kamuolių. Kauniečiai metė net 39 tritaškius (28 proc.), o dvitaškių išmetė viso labo 21 (62 proc.). Telšiškiai iš toli atakavo 13 kartų (46 proc.), o dvitaškius metė 35 kartus (49 proc.).

Kitą savaitę „Telšiai“ susitiks su „Šilutės“ ir Kauno „Žalgirio“ dubleriais. KTU žais su Tauragės ir Marijampolės atstovais.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 16, Mindaugas Norkus 15, Mantvydas Stašelis 14, Osvaldas Mačernis 13, Kajus Okmanas 11.

KTU: Mindaugas Motuzas 12, Martynas Zigmantavičius 9, Julius Kigas ir Karolis Kokoška po 8.

„Jonava“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš „Palangą“

Pirmąją pergalę šiame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) sezone įsirašė „Jonavos“ (1-3) klubas, kuris toliau be pergalių paliko „Palangos“ (0-4) ekipą. Jonaviškiai namuose įrodė savo pranašumą prieš svečius 79:73 (21:14, 23:13, 13:30, 22:16).

Šeimininkai užtikrintai laikė vadeles savo rankose po to, kai antrąjį kėlinį jiems pavyko užbaigti galingu spurtu 16:3, o tai leido susikrauti 17 taškų persvarą (44:27). Vis dėlto trečiajame kėlinyje savo žodį tarė „Palanga“. Svečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir sumažino deficitą iki 5 taškų (44:49), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus (57:57).

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, nė vienai ekipai neįgyjant apčiuopiamos persvaros. Iki mačo pabaigos likus 41 sekundei, rezultatas dar buvo lygus (72:72), tačiau Mykolas Dieninis šeimininkus išvedė į priekį, o po netaiklaus Augusto Šuliausko baudos metimo dar du taškus pridėjo Ebuka Anyaorah. „Palanga“ dar bandė gelbėtis, tačiau tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą, tikslo nepasiekė ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Svečiams koją pakišo prastas tritaškių pataikymas (5/21 metimai, 23 proc.), atsarginių žaidėjų indėlio trūkumas (5 taškai) bei padarytos klaidos – „Palanga“ šiame susitikime prarado 18 kamuolių.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 13, Mintautas Bulanovas ir Ebuka Anyaorah po 12.

„Palanga“: Nerijus Barakauskas 17, Bobas van Zijverdenas 16 (6/7 metimai), Tadas Pažėra 15.

Jaunojo J.Zako vedamas „Ežerūnas“ palaužė „Perlo“ pasipriešinimą

20-ąjį gimtadienį šventęs Jonas Zakas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (2-2) iškovojo antrą iš eilės pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL). Gintauto Vileitos auklėtiniai namie 84:79 (18:17, 19:11, 24:27, 23:24) įveikė trečią iš eilės nesėkmę patyrusius Vilniaus „Perlo“ (1-3) krepšininkus.

Jaunasis J.Zakas per 28 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą, taip sužaisdamas geriausias asmenines rungtynes Mezon NKL pirmenybėse.

Šeimininkai persvarą perėmė jau nuo pirmojo kėlinio vidurio, tačiau „Perlo“ krepšininkai per kovinį atstumą laikėsi viso mačo metu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ežerūnas“ buvo susikrovęs 10 taškų persvarą (65:55), tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą, „Perlo“ deficitas tesiekė 2 taškus (74:76). Vis dėlto paskutines minutes užtikrinčiau sužaidė Molėtų ekipa, o svečių bandymas gelbėtis pražangomis buvo nesėkmingas.

„Ežerūnas“ sugebėjo iškovoti pergalę nepaisant to, jog krepšį iš toli atakavo 23 proc. taiklumu (6/26 metimai), kai vilniečių tolimi metimai skrodė tinklelį 13 kartų iš 28 bandymų (46 proc.). Verta išskirti ir tai, jog abi komandos itin brangino kamuolį – šeimininkai suklydo 4, o „Perlo“ ekipa – 7 kartus.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 21 (11 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 15, Raimundas Ambrulaitis 13.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 15, Arnas Beručka 14, Domantas Pipiras ir Aistis Pilauskas po 12.

Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
D.Sabeckis grįžo į "Atletą"
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) rato startą Kauno r. „Atletas“ sulaukė papildymo. Į komandą sugrįžta 32-ejų Deividas Sabeckis. 190 cm ūgio
Vilniaus "Stekas" keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL) besivaržantis Vilniaus „Stekas“ iš sostinės keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą – klubas nuo šiol vadinsis Ukmergės
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Prie dublerių vairo debiutavęs Šležas: "Žalgiris" yra kitas vardas, kai turi jį ant savo krūtinės
Praėjusią Nacionalinės krepšinio lygos „7bet-NKL“ savaitę traumų ir ligų išretintas Kauno „Žalgiris-2“ sprendė įvairius galvosūkius dar prieš žengiant
"Žalgirio" dublerius papildė jaunių rinktinės įžaidėjas, "Šilutę" – ukrainietis centras
Prie Kauno „Žalgirio-2“ komandos šią savaitę prisijungė dar vienas jų jaunimo sistemos auklėtinis. „Žalgirio“ dubleriai į savo sudėtį „7bet-NKL“ čempionate
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių