NKL: "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dublerių pergalės, nesustojantys "Rasai" (rezultatai)

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė puolėjų Lauryno Biručio ir Gyčio Masiulio vedama Kauno „Žalgirio-2“ (7-10) komanda.

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa savo aikštėje 86:64 (21:22, 22:13, 19:14, 24:15) sutriuškino „Palangą“ (6-10) ir atsirevanšavo jai už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Spalio pradžioje jaunieji žalgiriečiai Palangoje pralaimėjo 75:78.

Antrajame kėlinyje po Antano Montrimavičiaus taiklaus dvitaškio rezultatas buvo lygus – 35:35, tačiau tada jaunieji žalgiriečiai šovė į priekį.

Ignas Sargiūnas pirmąją mačo pusę užbaigė aštuoniais taškais paeiliui, po ilgosios pertraukos Laurynas Birutis pridėjo šešis taškus, šeimininkai galingai spurtavo 20:2 ir dominavo aikštėje – 55:37.

Užtikrintai iniciatyvą į savo rankas perėmę kauniečiai atgal nebesidairė ir likęs kėlinys tebuvo formalumas.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 22, Gytis Masiulis 17, Ignas Sargiūnas 10.

„Palanga“: Kadeemas Greenas 24, Vitalijus Kozys 12 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Antanas Bertašius 11 (9 atk. kam.).

M.Normanto dvitaškis pratęsimo pabaigoje parbloškė „Delikatesą“

Triuškinamą pranašumą išbarsčiusią Vilniaus „Perlą“ (11-6) komandą iš pradžių ketvirtajame kėlinyje išgelbėjo Arnas Beručka, o per pratęsimą ekipos herojumi tapo Margiris Normantas.

Pastarasis paskutinėmis pratęsimo sekundėmis pataikė dvitaškį aidint sirenai lėmė „Perlo“ klubo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) namų rungtynėse prieš Joniškio „Delikatesą“ (5-11) 90:88 (16:10, 30:15, 11:27, 19:24, 14:12).

Antrąjį kėlinį dvigubai laimėję šeimininkai po ilgosios pertraukos turėjo rekordinį 22 taškų pranašumą – 49:27, tačiau tai „Delikateso“ nepalaužė.

Svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu, ketvirtajame ketvirtyje startavo aštuoniais taškais paeiliui ir išsiveržė į priekį – 60:57.

Vėliau joniškiečiai buvo atitrūkę per aštuonis taškus – 75:67, bet tada „Perlas“ laimėjo atkarpą 6:1, Beručka smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą – 76:76.

Jame vyko lygi kova, o likus žaisti 13 sekundžių, Darius Griškėnas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 88:88. Po minutės pertraukėlės vilniečių rengtos lemiamos atakos smaigalyje atsidūrė Normantas, pelnęs du taškus ir padovanojęs „Perlui“ pergalę – 90:88.

„Perlas“: Margiris Normantas 18, Arnas Beručka 17 (3/11 trit.), Aistis Pilauskas 13, Martynas Maskolaitis 11, Lukas Kvedaravičius 10 (3/15 metimai).

„Delikatesas“: Deividas Sabeckis 25, Žilvinas Petraitis 23 (8 atk. kam.), Darius Griškėnas 22 (2/8 trit.).

„Rasų“ tritaškiai lėmė pergalę prieš „Šilutę“

26.11.2016 , NKL

Puikiai rungtynes pradėjusi ir vėliau atgal nebesižvalgiusi Raseinių „Rasų“ (12-4) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) pasiekė įtikinamą pergalę. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai šeštadienį savo aikštėje 101:86 (32:13, 21:25, 27:27, 21:21) nugalėjo „Šilutės“ (9-7) ekipą.

Tikrą tritaškių šou susitikimo pradžioje surengę „Rasai“ per pirmąjį kėlinį pataikė net šešis tritaškius, iš kurių tris Kajus Okmanas, ketvirtį laimėjo net 32:13 ir greitai pabėgo į priekį – 32:13.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Ulyssesui Thomasui ir Gvidui Galiniauskui pataikius po tolimą metimą, „Šilutės“ deficitas buvo sumažėjęs iki šešių taškų – 79:85.

Tačiau po to Šarūnas Vingelis pelnė keturis taškus, Tomas Galeckas pridėjo tris ir „Rasai“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 94:81, vėliau lėmusį pergalę.

„Rasai“ šiame susitikime iš viso pataikė 15 tritaškių iš 35 bandymų (43 proc. taiklumas). Tuo metu „Šilutė“ iš toli pasižymėjo 9 kartus iš 27 bandymų (33 proc. taiklumas).

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 23, Tomas Galeckas 20 (8 rez. perd.), Evaldas Džiaugys 16, Andrius Aleksandrovas 10 (0/8 tritaškiai).

„Šilutė“: Tomas Zdanavičius 22, Modestas Žaunieriūnas 14, Ulyssesas Thomasas 13.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ išvargo pergalę Mažeikiuose

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovjo Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (12-4) komanda. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 86:79 (31:15, 19:26, 15:19, 21:19) nugalėjo „Mažeikių“ (5-11) krepšininkus.

Likus žaisti mažiau nei 3 minutes klaipėdiečiai dar pirmavo 82:68, tačiau tuomet mažeikiškiai surengė spurtą 11:2 ir intriga grįžo į rungtynes (79:84).

Visgi buvo likusios žaisti tik 40 sekundžių ir šeimininkams teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ ženkliai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44:32).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 23, Benas Bagdonavičius 21 (9 atk. kam.), Deividas Anužis ir Edvinas Alunderis (9 atk. kam.) po 12.

„Mažeikiai“: Arūnas Mikalauskas, Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas po 16, Ernestas Bružas 10.

KTU krepšininkai išsivežė pergalę iš Jonavos

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU (8-8) komanda su Deividu Pogužinsku priešakyje. Ji išvykos rungtynėse 69:63 (26:13, 14:19, 22:20, 7:11) palaužė Jonavos „Sporto klubo“ (4-12) žaidėjų pasipriešinimą.

Antroje pirmoje kėlinio pusėje atitrūkę svečiai jį laimėjo dvigubai ir susikrovė dviženklę persvarą – 26:13.

Nuo to momento visą laiką pirmavusių kauniečių pranašumas ketvirtajame ketvirtyje buvo sumažėjęs iki trijų taškų, kada Mykolas Dieninis pataikė abi baudas – 60:63.

Tada aikštės šeimininkai penkais minutes nesugebėjo pelnyti taškų, KTU žaidėjai atsakė atkarpa 6:0 ir prasidėjus paskutinei minutei padidino savo pranašumą iki 9 taškų – 69:60.

Vėliau jonaviečiai dar pelnė tris taškus, tačiau didesniam spurtui nebeužteko laiko.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 20, Mykolas Dieninis 12, Lukas Grabauskas 8.

KTU: Deividas Pogužinskas 20 (11 atk. kam.), Artūras Pelšas 12, Medas Kuprijanovas 8, Paulius Knyza 8.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Didžiajame LSKL finale - VDU ir KTU ekipos
Į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą žengė dvi Kauno ekipos - daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir po septynerių
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Žinomos LSKL pusfinalio poros: čempionams svilo padai ir per paskutinį kėlinį sukratė 45 taškus
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio dvikovos ir paaiškėjo visos pusfinalio dalyvės. Užtikrinčiausiai kelialapį į pusfinalį
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje