Permainingose rungtynėse Rusija pranoko Lietuvos skriaudikus ir žengė į pusfinalį

Lietuvos rinktinę aštuntfinalyje įveikusi Graikijos komanda toli nenužygiavo. Graikus ketvirtfinalyje sustabdė puikią sportinę formą demonstruojantys Rusijos krepšininkai, kurie po permainingos kovos įveikė varžovus rezultatu 74:69 (17:24, 14:13, 20:16, 23:16).

Rusija pusfinalyje susitiks su Italijos bei Serbijos ketvirtfinalio poros nugalėtoju.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo Graikijos rinktinė. Nors sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus 13:13, tačiau likusią pirmo kėlinio atkarpą Constandinoso Misso auklėtiniai laimėjo 11:4 ir buvo priekyje 24:17. Antrajame kėlinyje įsivyravo nerezultatyvus, gynybinis krepšinis, bet graikai ir toliau pirmavo - 37:31.

Po pertraukos Graikija vis dar kontroliavo situaciją aikštėje bei po Nicko Calatheso dvitaškio turėjo dviženklę persvarą - 49:39. Antroje trečio kėlinio dalyje Rusija po truputį ėmė vytis varžovus ir čia pat jau alsavo varžovams į nugarą - 51:49.

Rungtynių eigą Sergėjaus Bazarevičiaus kariaunai pavyko perlaužti svarbiausiomis mačo akimirkomis. Vieną svarbiausių dvitaškių pataikė Dmitrijus Chvostovas, kuomet likus žaisti 42 sekundes suteikė rusams 4 taškų persvarą - 70:66. Graikai dar bandė gelbėtis pražangų taktika, tačiau sėkmingai baudų metimus realizavęs Vitalijus Fridzonas įtvirtino Rusijos pergalę - 74:69.

Rusija: A. Švedas (2/11 trit.) - 26, T. Mozgovas (10 atk. kam.) - 15, V. Fridzonas - 11, A. Voroncevičius (12 atk. kam.) - 8 D. Chvostovas - 7 taškai.

Graikija: N. Calathesas (2/8 trit., 7 rez. perd.) - 25, G. Printezis - 19, I. Bourousis (7 atk. kam.) - 10, K. Sloukas - 7 taškai.

Ar Carmelo mainai leis sužydėti Kuzminskui? (lietuvio sezono geriausi video)
Vakar įvyko tai, kas atrodė neišvengiama jau daugiau nei pusmetį. Carmelo Anthony galiausiai palieka Niujorko „Knicks“ ir savo karjerą tęs Oklahomos „Thunder“, kur kartu
C.Anthony - nebe M.Kuzminsko bendraklubis (video)
Niujorko "Knicks" klubas, kurio marškinėlius vilki Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas, pagaliau susitarė dėl komandos lyderio Carmelo Anthony iškeitimo.10-kart
"Lietuvos rytas" išvykoje pranoko uteniškius (komentarai)
Centrinėje antrojo turo dvikovoje pergalę šventė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.Trečiajame kėlinyje spurtą 18:3 surengę vilniečiai „Betsafe–LKL“
"Žalgiris" draugiškame mače Londone neturėjo problemų
Istorinės Kauno „Žalgirio“ rungtynės Londone baigėsi Lietuvos čempionų pergale. Beveik sausakimšai „Copper Box“ areną užpildę ir neįtikėtiną atmosferą sukūrę
D.Adomaitis: esame krepšinio šalis, rinktinėje turi žaisti čia išugdyti žaidėjai
Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis šiandien dalyvavo specialioje Lietuvos krepšinio federacijos konferencijoje, kur atsakinėjo į žurnalistams
FIBA atsakė Eurolygai: jų "pasiūlymas" yra diversija
Penktadienį ryte FIBA išplatino pareiškimą, kuriame eigiama, jog ketvirtadienį Eurolygos pateikti pasiūlymai dėl atrankos į 2019 metų pasaulio čempionato atranos varžybų ir stipriausio
"Žalgiris" surengė treniruotę Londone (Š.Jasikevičiaus ir R.Javtoko komentarai
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalingai startavęs Kauno „Žalgiris“ jau penktadienį išbėgs į aikštelę Londone. Čia žalgiriečiai „Titans Cup“ pavadintose
A.Bagatskis oficialiai paliko Latvijos rinktinės trenerio postą
Latvijos nacionalinė komanda "Eurobasket 2017" pirmenybėse pasiekė geriausią rezultatą po Nepriklausomybės atkūrimo - iškopė į ketvirtfinalį, kur 97:103 nusileido be pralaimėjimų
"FIBA pabusk!" - įspūdingas lietuviškas video kreipimąsis
Lietuvoje jau gerai žinomas vaizdo klipų apie krepšinį kūrėjas Giedrius Šiškovas, internetinėje erdvėje pasivadinęs „Gidranity" pseudonimu, pristato naują savo
Italijos krepšinio federacijos biudžetas 10 kartų didesnis už LKF
Prabėgus 2017 metų Europos krepšinio čempionatui, Italijos krepšinio federacijos prezidentas Giannis Petrucci pranešė apie naują Italijos krepšinio rinktinių direktorių
LKL startavo dar du klubai: "Šiauliai" nusileido "Neptūnui" (video)
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiajame kėlinyje įgijo lemiamą persvarą ir apkartino Antano Sireikos sugrįžimą į Šiaulius.Iš karto po ilgosios pertraukos 17 taškų pranašumą
E.Dragūnas liko sužavėtas "Lietuvos ryto" šokėjomis ir naujoku (video)
Ryškiausia Lietuvos muzikos žvaigždė, dešimčių tūkstančių fanų koncertuose sulaukiantis ir įspūdingus šou rengiantis Egidijus Dragūnas liko maloniai nustebintas vakarą
Ž.Urbonas apie savo debiutinį sezoną: "Vandenį gerdavome iš krano"
Žydrūnas Urbonas grįžo į areną, kurioje prieš ketvirtį amžiaus debiutavo LKL pirmenybėse.Tuomet dar nė 17-os nesulaukęs iš Zarasų kilęs Ž. Urbonas apsivilko Panevėžio „Lietkabelio“
Startuoja atranka į projektą "Talentų U15 karta"
Rugsėjo 23 dieną Kaune, Arvydo Sabonio krepšinio centre (Pašilės g. 41) bus vykdoma atranka į šių metų projektą „Talentų U15 karta“. Atrankoje dalyvaus apie
Delno atspaudą Vilniui padovanojęs M.Kuzminskas: "Knicks" stebėjo mano žaidimą
Prieš išvykdamas į antrąjį sezoną NBA, Mindaugas Kuzminskas kartu su „Citadele“ banku surengė mėtymo į krepšinį turnyrą, kurio taškus pavertė lėšomis
P.Valinsko vedamas "Žalgiris" startavo užtikrinta pergale Alytuje (trenerių komentarai)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 25-ąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradėjo pergalingai. Pirmosiose rungtynėse išvykoje žaidę žalgiriečiai nugalėjo Alytaus
D.Ivkovičius - oficialiai Eurolygos legenda, žvaigždės įveikė "Olympiakos"
Garsusis krepšinio strategas Duško Ivkovičius tapo pirmuoju Eurolygos legenda pripažintu treneriu.Anksčiau tokio pripažinimo sulaukė Dimitris Diamantidis, Šarūnas Jasikevičius,
Sezono starte solidžiai puolęs"Lietuvos rytas" įveikė pasvaliečius (komentarai)
Trečiąjį kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nutolo iki rekordinės persvaros, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos ir įsirašė
Iki Europos čempionato pusfinalio rusus atvedęs S.Bazarevičius lieka poste
Europos krepšinio čempionate ketvirtą vietą užėmusiai Rusijos rinktinei ir toliau vadovaus Sergėjus Bazarevičius.Rusijos krepšinio federacija paskelbė, kad 52 -ejų metų krepšinio
A.Giedraitis: "Lietuvos ryto" komanda yra tikrai įdomiai sukomplektuota
Pasidžiaugęs klubo rezultatais buvęs gynėjas tikino, jog septynių iš eilės pergalių serija bei iškovota Vlado Garasto taurė visgi neleis pernelyg atsipalaiduoti Rimo Kurtinaičio
"Eurobasket 2017" MVP G.Dragičius visgi baigė karjerą Slovėnijos rinktinėje
Slovėnijos nacionalinė komanda iškovojo "Eurobasket 2017" čempionato auksą, tai buvo pirmas trofėjus šios šalies vyrų krepšinio rinktinės istorijoje.Visgi jos
B.Wanamakeris į Lietuvą keliavo net 18 dienų
Rugpjūčio 28-ąją dieną Šakių „Vytis“ pradėjo pasiruošimo stovyklą naujam sezonui, tačiau dėl susidariusios situacijos pirmoje treniruotėje nesulaukė Briano Wanamakerio.
Gimtadienį švenčiantis D.Motiejūnas prisijungė prie savo komandos Kinijoje
"Eurobasket 2017" čempionatas nebuvo sėkmingas nei Lietuvos rinktinei, nei jai atstovavusiam Dontui Motiejūnui.27-ąjį gimtadienį šiandien švęsiantis kaunietis nusileido oro
R.Javtokas žavisi naujuoju "Žalgirio" autobusu: jame yra viskas, ko reikia (video)
Artėjančio sezono išvakarėse Kauno „Žalgirio“ komandai buvo pristatytas vos prieš tris mėnesius ruošti baigtas komandos autobusas, su kuriuo Lietuvos čempionai leisis
LKL atidarymo mače Panevėžyje vicečempionai nukovė "Juventus"
Naujasis Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) sezonas jau prasidėjo – pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0) 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)
Amerikietė Sh.Landry sugrįžta į "Kibirkšties" komandą
Vilniaus „Kibirkšties“ komandos aprangą 2015-2016 metais vilkėjusi amerikietė Shenita Lasha Landry grįžta į Lietuvą. 188 cm ūgio puolėjos ir vidurio puolėjos pozicijose galinti
J.C.Navarro su "Barcelona" sudarė 10-ies metų sutartį (video)
Europos čempionato bronzą savaitgalį Stambule su Ispanijos rinktine atsisveikino ilgametis jos žaidėjas Juanas Carlosas Navarro.Tačiau katalonas ilgam susiejo savo ateitį su "gimtuoju"
E.Mockevičius sukirto rankomis su "Lietuvos rytu" (video)
Į Milano "AX Armani" gretas išvykus Artūrui Gudaičiui Vilniaus "Lietuvos ryto" komandai iki artėjančio sezono pradžios likus vos kelioms dienoms tenka dairytis pamainos.24sek

NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Krepšinio torentai (127) 09.07 15:25
Ką šiuo metu klausotės? (413) 09.04 12:39
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47