Pirmosios savaitės naudingiausias žaidėjas – D.Loganas

Naudingiausiu praėjusios savaitės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ krepšininku išrinktas 33 metų 185 cm ūgio Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Davidas Loganas, kurio fantastiški pasirodymai leido sostinės krepšininkams iškovoti dvi pergales iš eilės.

Ryškiausiai D. Loganas spindėjo pačiose pirmose sezono rungtynėse – mače su Kėdainių „Nevėžiu“ amerikietis per kiek daugiau nei 27 minutes pelnė 32 taškus (7/9 dvitašk., 6/9 tritašk.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir surinko net 36 naudingumo balus.

Sekmadienio rungtynėse prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ D. Loganas suspindėjo ketvirtajame kėlinyje kai per keletą minučių pataikė net penkis tolimus metimus. Šiame mače puolėjas iš viso pelnė 21 tašką, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir surinko 16 naudingumo balų.

Šiuo metu D. Loganui priklauso net penki sezono rekordai – pelnytų taškų, rezultatyvių perdavimų (pirmą vietą dalinasi su Derricku Low ir Mindaugu Lukauskiu), surinktų naudingumo balų, mestų ir pataikytų tritaškių.

Įžaidėjas – #0 Jamaras Diggsas (Utenos „Juventus“)

Statistika: 22 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 1 blok., 26 naud. bal. (Rungtynės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“)

Šis amerikietis, panašiai kaip ir D. Loganas, labiau žibėjo pirmajame sezono mače. Verta pažymėti, jog nors ir J. Diggsas pelnė ganėtinai solidų taškų skaičių, tačiau tame mače dar rezultatyviau sužaidė Gytis Sirutavičius pelnęs 26 taškus. Šeštadienio rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį“ J. Diggsas pasižymėjo 13 taškų, 6 rezultatyviais perdavimais, 4 atkovotais kamuoliais ir 16 naudingumo balų. Pats amerikietis šiuo metu užima penktąją vietą lygoje pagal rezultatyvumą (17,5 tšk.), trečiąją pagal rezultatyvius perdavimus (5,5 rez. perd.) ir antrąją pagal efektyvumą (21 naud. bal.).

Lengvasis krašto puolėjas – #8 Mindaugas Lukauskis (Panevėžio „Lietkabelis“)

Statistika: 13 tšk., 7 rez. perd., 3 atk. kam., 3 per. kam., 1 blok., 8 išprov. praž. 30 naud. bal. (Rungtynės prieš Kauno „Žalgirį“)

Nors M. Lukauskiui jau 37 metai, tačiau mače prieš LKL čempionus būtent jis grojo pirmaisiais smuikais komandoje – pagal efektyvumą ekipos draugus aplenkė beveik dvigubai. Įdomu tai, jog per bene dvidešimties metų karjerą Lietuvos krepšinio lygoje (su pertraukomis) pirmą kartą puolėjas išprovokavo net 8 varžovų pražangas. Sekmadienio mače prieš Kėdainių „Nevėžį“ puolėjas buvo kiek blankesnis ˜– pelnė 11 taškų ir surinko tiek pat naudingumo balų. Pats M. Lukauskis šiuo metu čempionate rikiuojasi trečioje vietoje pagal efektyvumą (20,5 naud. bal.) ir penktoje pagal rezultatyvius perdavimus (4,5 rez. perd.).

Sunkusis krašto puolėjas – #12 Kšištofas Lavrinovičius (Panevėžio „Lietkabelis“)

Statistika: 20 tšk., 4 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 2 blok. 24 naud. bal. (Rungtynės prieš Kėdainių „Nevėžį“)

Dar vienas „Lietkabelio“ veteranas įrodinėja, jog kabinti sportbačių ant vinies dar nežada. Mače prieš kėdainiečius būtent K. Lavrinovičiaus fantastiškos rungtynės leido panevėžiečiams iškovoti nelengvą pergalę (85:81). Pirmosiose sezono rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį“ puolėjas taip pat žibėjo – pelnė 14 taškų iš surinko 15 naudingumo balų. Verta pažymėti, jog K. Lavrinovičius jau antrose rungtynėse iš eilės blokuoja po du metimus ir pagal šį rodiklį dalinasi pirmąją vietą visoje lygoje su Jerai Grantu.

Vidurio puolėjas – #7 Artūras Gudaitis (Vilniaus „Lietuvos rytas“)

Statistika: 13 tšk., 8 atk. kam., 2 per. kam., 2 blok., 21 naud. bal. (Rungtynės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“)

Po vasaros sustiprėjęs A. Gudaitis dar kartą bandys nutildyti visus skeptikus savo žaidimu. Per dvi rungtynes vidutiniškai po 11 taškų ir 8,5 atkovoto kamuolio renkantis „centras“ atrodo gana solidžiai. Pirmajame sezono mače prieš Kėdainių „Nevėžį“ vidurio puolėjas buvo kiek mažiau pastebimas – 9 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 16 naudingumo balų. Tiesa, įdomu ir tai, jog būtent būnant A. Gudaičiui aikštėje visa „Lietuvos ryto“ komanda pelno net po 21,5 taško daugiau nei įmeta varžovai. Pagal šį rodiklį vidurio puolėją lenkia tik Rokas Giedraitis (24 +/-), o pirmas keturias vietas dalinasi kiti sostinės krepšininkai – Anthony Fisheris ir Davidas Loganas.

"Pelikanai" be lyderio neturėjo jokių šansų prieš "Timberwolves" pajėgas
Pakiliai sezoną pradėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-4) svečiuose 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5-2) bei patyrė trečią nesėkmę
"Žalgiris" užtikrintai laimėjo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ (24-4) komanda be didelių staigmenų pratęsė pergalių seriją „Betsafe-LKL“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 88:61 (24:15, 19:15, 25:17, 20:14)
"Pieno žvaigždės" sukomplikavo prieniškių padėtį (trenerių komentarai)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės apačios komandų akistatoje svarbią pergalę šventė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7-20).Ramūno Cvirkos auklėtiniai išvykoje
"Žalgiris" nepaliko vilčių Prancūzijos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (15-13) krepšininkai iškovojo ir antrą pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu
Taškų lenktynėse "Lietkabelis" dramatiškai nukovė kėdainiškius (komentarai)
Dramatiškos rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko Panevėžyje, kur vietos „7bet-Lietkabelis“ (12-8) rezultatu 111:108 (30:31, 23:19,
Išankstinių Parkerio perspėjimų dėl "Žalgirio" žaidimo kokybės ASVEL žaidėjai neišgirdo
Vilerbano ASVEL (3/4) komanda Eurolygos rungtynes namie Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjo 17 taškų – pačiu didžiausiu skirtumu, kokiu nuo svečių atsiliko vėlų ketvirtadienio
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta (1)
Turkijos rinktinė Europos krepšinio čempionate startavo sunkia pergale prieš Juodkalniją, tačiau turkų vyriausias treneris Erginas Atamanas po rungtynių neslėpė nusivylimo. Tiesa,
Ir puolime, ir gynyboje žibėjęs Jokubaitis – vienas "Barca" pergalės kalvių
Eurolygoje ketvirtfinalio seriją išlyginti leidusi Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (24-7) Ispanijos pirmenybėse neturėjo vargo su autsaideriais.Šarūno Jasikevičiaus
Maskvytis prie "Žalgirio" vairo debiutavo nelengva pergale Kėdainiuose (komentarai)
Kazys Maksvytis debiutavo prie Kauno „Žalgirio“ (23-3) ekipos vairo, o jo auklėtiniai „Betsafe-LKL“ išvykos mače 72:64 (19:16, 15:13, 20:14, 18:21) nelengvai įveikė
Solidus Valančiūno žaidimas neišgelbėjo "Pelicans" mūšyje su lyderiais
Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/41) namuose 115:131 (29:33, 30:34, 26:31, 30:33) nusileido NBA lyderei Finikso „Suns“ ekipai (55/14) bei patyrė 5-ą nesėkmę per pastarąsias šešerias
Lietuviškoji „Baskonia“ neišlipa iš duobės – Tel Avive liko per metimą nuo pergalės
Nukeltose Eurolygos rungtynėse antradienį Tel Avivo „Maccabi“ (12-13) savo aikštėje po atkaklios kovos 94:93 (28:27, 28:23, 15:27, 23:16) įveikė Vitorijos „Baskonia“
"Labas Gas" šturmą atlaikęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) po 4 dienų pertraukos ir vėl ginklus surėmė Klaipėdos „Neptūnas“ (8/11) bei Prienų „Labas GAS“ (1/19).Šįkart
Rezultatyvus Grigonis neišgelbėjo CSKA nuo dramatiškos nesėkmės
Dramatišką ir labai svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (11/11) ekipa.Dėl vietos atkrintamosiose kovojantis Turkijos klubas svečiuose
Amžinų varžovų akistatoje - subyrėjęs "Pao" ir "Olympiacos" triumfas
Septynioliktojo Eurolygos reguliaraus sezono turo rugtynėse ginklais žvangino du amžini varžovai - Atėnų "Panathinaikos" (4/13) ir Pirėjo "Olympiacos" (12/5).Graikijos grandų
"Žalgiriui" netikęs Mudiay debiutavo "Kings" gretose (rezultatai)
Trečiadienį naktį pirmą kartą po beveik pusantrų metų pertraukos NBA lygoje žaidė Emmanuelis Mudiay, kuris debiutavo Sakramento „Kings“ gretose. Jo atstovaujama ekipa (13/30) namuose
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi "Maccabi" pratęsė pralaimėjimų seriją
Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių
De Colo tapo naudingiausiu visų laikų Eurolygos žaidėju (Jankūnas lieka trečias)
Ketvirtadienį Stambulo "Fenerbahče" (4-9) 96:86 įveikė Donato Motiejūno atstovaujamą Momano "AS Monaco" (5-8) ekipą bei nutraukė keturių nesėkmių seriją, o Turkijos klubo
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - teisėjų akimis
Praėjusį savaitgalį įvyko pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų. Kaune 84:75 pergalę iškovojo „Ryto“
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
Savaitgalį Kaune praūžė pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų, o tiesioginė šių rungtynių televizijos transliacija sulaukė
Motyvacijos bėdas išskyręs Zdovcas: tai nėra tikras "Žalgirio" veidas
Vilniaus „Rytas“ (7-1) sekmadienio vakarą iškovojo kol kas svarbiausią šio „Betsafe-LKL“ čempionato sezono pergalę. Sostinės ekipa išvykoje dominavo ir
Šležas – apie spalvingiausias "Ryto" asmenybes ir akimirkas, kai per kūną bėga šiurpas
Vilniaus „Rytas“ tęsia rubriką #RytasRetro ir pristato pokalbį su viena ryškiausių visų laikų klubo asmenybių Andriumi Šležu.Daugiau kaip 3 dešimtmečius Vilniaus
"Nevėžyje" žaidęs graikas oficialiai papildė NBA čempionų gretas
Milvokio „Bucks“ sudarė sutartį su 22-ejų puolėju Georgios Kalaitzakiu. Šiuo metu graikas NBA čempionų ekipai atstovauja Vasaros lygoje, rašo Krepšinis.ltNaujokų
"Lietkabelio" laimėjimas - komandoje lieka Dž.Gagičius
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje ir kitą sezoną rungtyniaus Džordže Gagičius, su kuriuo sutartis pratęsta dar vieneriems metams.30 metų 210 cm ūgio serbas į ekipą atvyko
"Neptūną" papildė Julius Jucikas
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia komandos komplektavimo darbus. Ekipa pranešė, jog į klubą atvyksta Julius Jucikas. Krepšininkas praėjusį sezoną atstovavo Utenos
"Neptūno" pergalė: Jogėla lieka Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ klubas tęsia tarpsezonio darbus. Komandoje dar bent vienam sezonui lieka Matas Jogėla, skelbiama oficialioje klubo „Facebook“ paskyroje.Su 23 metų
Į "Žalgirį" grįžta VTB lygos MVP bei Lietuvos rinktinės įžaidėjas Kalnietis
Sudėties komplektavimo darbus tęsiantis Kauno „Žalgirio“ klubas turi dar vieną naujieną – komandos marškinėlius ir vėl užsivilks Mantas Kalnietis. Su 34-erių kauniečiu
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07