Rasai

A.Jasilionis: negali būti, kad Raseiniuose neliktų krepšinio (interviu su T.Galecku)
Praėjo daugiau nei dvi savaitės po svarbiausių rungtynių Raseinių vyrų krepšinio klubui, žaidžiančiam Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Dalyvavimas antros pagal pajėgumą šalies
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
"Vyčio" treneris V.Sirvydis: bronzos nori visi - dėl to klausimų nėra (video reportažas)
Šakių „Vytis“ šiuo metu bando atsikratyti visų neigiamų minčių, užklupusių po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio, kurio serija Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis“
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,
"Sūduva-Mantinga" ir "Rasai" tiesiausiu keliu žengė į NKL pusfinalį (kiti rezultatai)
Raseinių „Rasai“ tiesiausiu keliu žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) nugalėjo
"Rasai" vos neprisižaidė su "Perlu", čempionai - per žingsnį nuo pusfinalio
Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje turėję Raseinių „Rasai“ jį išbarstė, tačiau iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio
NKL savaitė: čempionams neparankūs "Rasai" ir klaipėdiečių duobė
Mezon-NKL pirmenybėse praėjusį savaitgalį buvo sužaisti paskutinieji reguliariojo sezono susitikimai, po kurių sezoną baigė pirmosios dvi komandos.Jau anksčiau buvo aišku, kad sezono nebetęs
"Rasai" sutriuškino NKL čempionus
Tritaškiais prapliupę Tomas Galeckas ir Andrius Aleksandrovas iš toli pasižymėjo po keturis kartus, Šarūnas Vingelis pridėjo tris tritaškius, o jų vedama Raseinių „Rasų“
NKL savaitė: "Vyčio" antausis čempionams ir nesulaikomas "Rasų" tandemas
Iki Mezon-NKL reguliariojo sezono pabaigos likus savaitei, intriga turnyrinėje lentelėje verda tik jos viduryje.Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau užsitikrinusi pirmąją vietą, tačiau
NKL: žalgiriečių bei "Vyčio" išsigelbėjimas, "Rasų" pergalė Klaipėdoje ir kita
Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda (21-15) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.Tomo Masiulio auklėtiniai svečiuose
Mūšyje dėl trečios vietos – „Rasų“ pergalė prieš „Telšius“
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) ketvirtadienį buvo žaidžiamos vienerios rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Raseinių „Rasai“ (21-14).Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai
"Rasai" šiame sezone pirmą kartą įveikė "Lietuvos ryto" dublerius
Trečias kartas nemeluoja. Tuo įsitikino Raseinių „Rasai“, kurie Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate namuose 80:66 (12:19, 28:25, 20:7, 20:15) pranoko Vilniaus „Perlą“.Trečiojo
NKL savaitės žaidėjas - T.Galeckas (video)
Raseinių „Rasų“ komandos gynėjas Tomas Galeckas rungtynėse su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ surinko net 37 naudingumo balus ir savo komandai padėjo padaryti tai, ko niekam
NKL savaitės apžvalga: "Rasų" pasiekimas Marijampolėje ir solidus "Vyčio" mačas
Mezon-NKL pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje intriga ir vėl pamažu atgyja. Traumų krečiama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ patyrė vos antrąjį sezono pralaimėjimą
NKL: "Rasai" išvykoje nukovė čempionus, žalgiriečiai namie - "Mažeikius" (rezultatai)
Šarūnas Vingelis ir Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ (19-12) taškų bei atvedė komandą į antrąją pergalę prieš Nacionalinės krepšinio
24 taškų skirtumu kėlinį laimėjusi "Šilutė" triumfavo Raseiniuose
Trečiąją pergalę iš eilės Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo „Šilutės“ (16-14) komanda, kuri svečiuose po galingo antrojo kėlinio 100:96 (19:21, 36:12, 20:32, 25:31)
"Nafta-Uni-Akvaservis" triumfavo Raseiniuose
Po pralaimėjimo Marijampolėje Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (21-8) reabilitavosi Raseiniuose. Uostamiesčio klubas svečiuose 85:75 (28:23, 23:20, 17:16, 17:16) susitvarkė su vietos
Parodija: nutraukė rungtynes, nes aikštėje liko vienas Jonavos žaidėjas (kiti rezultatai)
Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU krepšininkai. Vytauto Pliaugos auklėtiniai pasinaudojo išretėjusia varžovų
NKL metų pabaiga: čempionai sustabdė žalgiriečius, laimėjo "Rasai" ir "Palanga"
Aštuntąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė varžovus gynyboje supančioję Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (20-4) krepšininkai.Mariaus
NKL: "Perlas" palaužė "Šilutę", čempionai su kaupu atsirevanšavo "Rasams"
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo-MRU“ (14-9) ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 81:72 (13:15,
E.Aniulis iš Jonavos keliasi į Raseinius
Su Jonavos „Sporto klubu“ atsisveikinęs 24-erių metų 190 cm ūgio Evaldas Aniulis ilgai be darbo neužsibuvo – jis sudarė kontraktą su Raseinių „Rasų“ komanda.Įžaidėjas
"Rasai" nesėkmių seriją nutraukė iškovodami triuškinančią pergalę Jonavoje
Trijų nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nutraukė Raseinių „Rasai“ (15-7), sekmadienį svečiuose 90:68 (25:21, 20:8, 24:23, 21:16) nugalėję Jonavos
"Perlas" laimėjo Raseiniuose, autsaideriai sutraiškė "Naftą-Uni-Akaservisą" (rezultatai)
Margiris Normantas pirmoje mačo dalyje pelnė 18 taškų, o jo vedama Vilniaus „Perlo“ (12-9) komanda jau turėjo triuškinamą persvarą. Antroje mačo dalyje ją išsilaikiusi