Naujienos kraunasi...

Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną

Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Pradėjus sportuoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, savo kovas pradeda ir „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną dalyviai. Baigę treniruotes krepšinio salėse ir lauko aikštelėse, jaunieji krepšininkai liepos 29 susirinks į vasaros sostinę Palangą, kur pradės savo kelionę link titulo ir daugybės prizų.

Šiais metais kvalifikacinių turnyrų nugalėtojams atiteks „Sprite“ firminės kuprinės, gėrimo pakuotės ir diplomai. Finalo antros vietos laimėtojai savo amžiaus grupėje laimės „Elektromarkt“ 300 eurų vertės čekius, o nugalėtojams atiteks 1000 eurų vertės „Nike“ dovanų čekiai bei specialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Sigito Kavaliausko treniruotės. Absoliučios įskaitos nugalėtojas taip pat džiaugsis 1000 eurų „Elektromarkt“ čekiu.

Lietuvos krepšinio federacija jau dešimt metų kartu su kompanija „Coca-Cola HBC” organizuoja analogų Lietuvoje neturintį krepšinio turnyrą, kurio metu jaunieji talentai gali atskleisti savo individualius sugebėjimus.

„Sprite“ talentų kovų pirmame etape Palangoje varžysis kiek daugiau nei 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių, kurie yra suskirstyti į tris amžiaus kategorijas:

gimę 2004 – 2005 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2002 – 2003 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2000 – 2001 m. (atskirai vaikinai ir merginos).

Jau pirmame „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną etape savo jėgas nusprendė išbandyti ir daugybė Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ krepšininkų, kurie sezono metu demonstravo puikius rezultatus tarp savo bendraamžių. Kas šįkart gali labiausiai nustebinti?

„Svarbiausia tokiose varžybose visą laiką išlaikyti koncentraciją“, – sakė ne vienerius metus „Sprite“ talentų kovose dalyvaujantis „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtinis Tautvydas Kupstas. – Specialiai šiam etapui nesiruošiau, tačiau daug dėmesio skiriu fiziniam pasiruošimui, noriu, kad sezono metu būtų lengviau, todėl „Sprite“ turnyras bus labai puiki įžanga“.

T.Kupstas varžysis pačių vyriausiųjų amžiaus grupėje, o praėjusiame sezone MKL čempionate per mačą rinkdavo po 18 taškų, atkovodavo 9 ir perimdavo 2 kamuolius.

„Manau, kad rungtyniaujant vienas prieš vieną labai svarbus yra nusiteikimas. Viskas priklauso tik nuo tavęs, kaip tą dieną būsi pasirengęs, tai taip ir sužaisi. Mane žavi Russellas Westbrookas, jis tikras antžmogis, norėčiau būti kaip jis“, – sakė T.Kupstas.

Sunkioms kovoms ruošiasi ir Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtinis Emilis Butkus. Keturiolikmetis krepšininkas varžysis vidurinėje amžiaus grupėje (gimę 2002 – 2003 m.), o praėjusiame sezone rinko po 21 tašką, atkovodavo po 12 kamuolių ir blokuodavo metimą.

„Tobulinu savo įgūdžius individualiose treniruotėse tiek su treneriu, tiek įvairiose stovyklose. Manau, kad šiose kovose reikia būti gerai pasiruošus, kietai kovoti ir negailėti jėgų. Manau, kad daug lemia fiziniai duomenys, o aš žaviuosi Kobe Bryanto žaidimu, jis puikiai dirbo kojomis, turėjo didelį klaidinančių judesių arsenalą“, – sakė E.Butkus.

Toje pačioje amžiaus grupėje kovos ir olimpinio čempiono Šarūno Marčiulionio sūnus Augustas. Penkiolikmetis gynėjas praėjusiame MKL sezone rinko po 12 taškų, atkovojo po 6 ir perėmė po 3 kamuolius.

„Vasarą daug sportuoju, todėl „Sprite“ turnyrui būsiu pasiruošęs. Manau, kad čia svarbiausios individualios savybės, viskas krenta tik ant tavęs ir visi rezultatai tavo paties reikalas“, – teigė A.Marčiulionis. – Viską lems kovingumas, noras laimėti. Tai tos savybės, kurios padės laimėti. Visada stebiu Kyrie Irvingo žaidimą, jeigu kalbėtume apie žaidimą vienas prieš vieną, tai norėčiau būti kaip jis“.

2002 – 2003 metais gimusių vaikinų grupėje „marčiulioniukams“ iššūkį pasiruošęs mesti ir „Tornado“ krepšinio mokyklos narys Laurynas Virbalas. Kaunietis praėjusiame sezone rinkdavo po 21 tašką, atkovodavo po 10 ir perimdavo po 2 kamuolius.

„Šiuo metu ruošiuosi naujam sezonui, dalyvauju stovyklose, treniruotėse“, – pasakojo L.Virbalas. – Manau, kad čia bus svarbus fizinis pasiruošimas ir nusiteikimas psichologiškai. Pats esu gynėjas, mano stiprioji savybė greitis, bandysiu tuo pasinaudoti. Žinoma, bus sunku prieš techniškus ir aukštus varžovus“.

Į kovą dėl aukščiausių vietų šioje amžiaus grupėje įsitrauks ir Jokūbas Rubinas. Mažeikių sporto mokyklos auklėtinis, kuris šį sezoną nuvedė savo komanda į Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ viršūnę, pelnydavo po 17 taškų, atkovodavo 7 ir perimdavo 3 kamuolius.

„Turnyrui ruošiuosi žaisdamas vienas prieš vieną su draugais, dirbu per treniruotes“, – vardino J.Rubinas. – Svarbu turėti charakterį ir niekada nepasiduoti. Tu esi vienas, nėra komandos draugų ir turi būti visiškai susikoncentravęs. Mano stipriosios pusės tolimi metimai ir prasiveržimai. Mėgstu stebėti Kyrie Irvingo žaidimą vienas prieš vieną, jis puikiai žaidžia tiek prieš savo ūgio varžovus, tiek prieš aukštesnius“.

Merginų „Sprite“ talentų kovoms vienas prieš vieną ruošiasi Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkė Gabrielė Grauslytė. Talentinga žaidėja rungsis 2002 – 2003 m. gimusių merginų grupėje. Praėjusiame sezone MKL čempionate ji rinkdavo po 19 taškų, atkovodavo 7 ir perimdavo 3 kamuolius.

„Treniruojuosi lauko aikštelėje, žaidžiu vienas prieš vieną ne tik su mergaitėmis, tačiau ir su berniukais“, – šypsosi G.Grauslytė. – Manau, kad tokiose varžybose svarbu išsiaiškinti varžovių silpnybes. Svarbu pasitikėjimas savimi, šeimos ir draugų palaikymas, geras kamuolio varymas ir sunkus darbas aikštėje. Man motyvacijos suteikia Lietuvos rinktinės žaidėjas Lukas Lekavičius, kuris irgi yra iš Žemaitijos rajono“.

Nors su L.Lekavičiumi greičiausiai susitikti nepavyks, tačiau „Sprite“ talentų kovas aplankys ir ne tik su dalyviais, tačiau ir su visais susirinkusiais krepšinio mėgėjais bendraus ir įvairiuose konkursuose dalyvaus Lietuvos rinktinės žaidėjai Martynas Gecevičius, Evaldas Kairys, Mindaugas Girdžiūnas bei rinktinės treneris Ramūnas Šiškauskas.

„Sprite“ talentų kova startuos jau šį šeštadienį Palangoje, antrasis atrankinis etapas vyks rugpjūčio 11 dieną Kaune, o finalas – rugpjūčio 25 dieną Vilniuje. Registruotis į Kauno etapą visi norintys gali jau dabar, adresu www.spritepromo.eu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Didysis krepšinis grįžta į 10 metų jubiliejų švenčiančią Šiaulių areną
Didysis krepšinis grįžta į 10 metų jubiliejų švenčiančią Šiaulių areną
Po metų pertraukos ant Šiaulių arenos parketo ir vėl įžengs Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė, kuri rupgjūčio 23 –ą dieną 19:30 val. kontrolinėse rungtynėse
Rinktinė nutraukė nesėkmių seriją revanšu prancūzams (Mačiulio video interviu)
Rinktinė nutraukė nesėkmių seriją revanšu prancūzams (Mačiulio video interviu) (2)
Europos krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė šiandien Kaune sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes, kuriose nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų
Lietuvos rinktinė mače su prancūzais sieks nutraukti pralaimėjimų seriją
Lietuvos rinktinė mače su prancūzais sieks nutraukti pralaimėjimų seriją
Į nesėkmių liūną draugiškų rungtynių maratone įkritusi Lietuvos krepšinio rinktinė reabilituotis bandys prie savų žiūrovų.  Kelias dienas pailsėję mūsų šalies
Prancūzijos rinktinė atvyko į Kauną (video)
Prancūzijos rinktinė atvyko į Kauną (video)
Pirmadienio popietę užsakomuoju reisu į Kauną atskrido nacionalinė Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinė. 15 krepšininkų, treneriai ir personalas VIP klasės autobusu atvyko į
Serbijos rinktinei negalės padėti ir buvęs "Lietuvos ryto" gynėjas N.Nedovičius
Serbijos rinktinei negalės padėti ir buvęs "Lietuvos ryto" gynėjas N.Nedovičius
Serbijos rinktinei nesiseka surinkti pajėgiausios sudėties "Eurobasket 2017" turnyrui.Olimpinių čempionų gretose nematysime tokių garsių žaidėjų kaip Nemanja Bjelica ir Nikola jokičius,
Kovai "Eurobasket 2017" rengiasi ypatingi debiutantai (straipsnis)
Kovai "Eurobasket 2017" rengiasi ypatingi debiutantai (straipsnis)
Rinktinės debiutantai dažniausiai būna nedrąsūs, kelioms minutėms nuo atsarginių suolelio pakylantys jaunuoliai. Rugpjūčio 31 d. prasidėsiančiame Europos čempionate bus ir kitokių debiutantų.
Kaune liejosi aistros: paaiškėjo visi "Sprite" talentų kovos finalo dalyviai
Kaune liejosi aistros: paaiškėjo visi "Sprite" talentų kovos finalo dalyviai
Kaune penktadienį liejosi aistros. Čia vyko „Sprite“ talentų kovos vienas prieš vieną II etapo kovos, kur jaunieji krepšininkai ir krepšininkės dalinosi paskutinius
Rinktinė atsisakė R.Giedraičio paslaugų
Rinktinė atsisakė R.Giedraičio paslaugų
"Eurobasket 2017" besiruošiančioje Lietuvos nacionalinėje rinktinėje liko 16 žaidėjų. Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis padėkojo 24 metų 198 cm ūgio Rokui Giedraičiui.Vilniaus
Turnyre Prancūzijoje Lietuvos rinktinę sutriuškino šeimininkai (Adomaičio komentaras)
Turnyre Prancūzijoje Lietuvos rinktinę sutriuškino šeimininkai (Adomaičio komentaras) (5)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, tęsdama pasiruošimą 2017 metų Europos čempionatui, baigė draugišką trijų komandų turnyrą Prancūzijoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai
Padėka už rinktinės palaikymą – kelionė į pasirinktą šalį (komentarai, tvarkaraštis)
Padėka už rinktinės palaikymą – kelionė į pasirinktą šalį (komentarai, tvarkaraštis)
Lietuvos krepšinio federacija ir turizmo agentūrų tinklas „West Express“ ne tik skatina palaikyti mūsų šalies rinktinę didžiausiose Lietuvos arenose, tačiau ir nori patiems
"Sprite" talentų kovos Kaune - paskutiniai bilietai į finalus (dalyvių komentarai)
"Sprite" talentų kovos Kaune - paskutiniai bilietai į finalus (dalyvių komentarai)
Jau penktadienį emocijos aidės Kaune, kur vyks dar vienas „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną atrankinis turas. Čia perspektyviausi jaunieji talentai išsidalins paskutinius
Lietuvos kelyje - vieni "Eurobasket 2017" favoritų (paskelbti nežaisiantys, video)
Lietuvos kelyje - vieni "Eurobasket 2017" favoritų (paskelbti nežaisiantys, video)
Lietuvos rinktinė šiandien Prancūzijoje turės dar vieną šansą sustyguoti savo žaidimą. Lietuvių laukia turnyro Orleane šeimininkai prancūzai.Draugiškų rungtynių maratonas
Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido kroatams (video)
Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido kroatams (video)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė toliau tęsia pasiruošimą 2017 metų Europos čempionatui. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pradėjo turnyrą Prancūzijoje ir pirmame mače ilgą laiką
Lietuvos rinktinė atvyko į Prancūziją
Lietuvos rinktinė atvyko į Prancūziją
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antradienio pavakarę sėkmingai pasiekė Prancūziją ir įsikūrė prie Luaro upės esančiame Orleano mieste. Daugiau nei dviejų valandų skrydis neprailgo,
Lietuvos rinktinės krepšininkai varžėsi pokerio turnyre
Lietuvos rinktinės krepšininkai varžėsi pokerio turnyre
Europos krepšinio čempionatui besiruošiantys Lietuvos rinktinės krepšininkai išbandė jėgas prie pokerio stalo. Antrus metus iš eilės Lietuvos krepšinio federacijos
M. Kalnietis prieš rungtynes Prancūzijoje: žinome savo didžiausią problemą
M. Kalnietis prieš rungtynes Prancūzijoje: žinome savo didžiausią problemą
Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės kandidatai išvyko į Prancūziją, kur sužais dvejas kontrolines rungtynes su šios šalies ir Kroatijos ekipomis. Rinktinės kapitonas
Lietuvos rinktinė Klaipėdoje nusileido gruzinams (video)
Lietuvos rinktinė Klaipėdoje nusileido gruzinams (video)
Klaipėdos „Švyturio“ šiandien baigėsi tarptautinis „Kidy Tour Cup“ turnyras, kurio finalo rungtynėse susitiko Lietuvos ir Gruzijos komandos. Lietuviai varžovams
Šįvakar mače prieš Gruziją nežais ir antrojo sūnaus gimimu besidžiaugiantis J.Valančiūnas
Šįvakar mače prieš Gruziją nežais ir antrojo sūnaus gimimu besidžiaugiantis J.Valančiūnas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šeštadienio ryte surengė treniruotę „Švyturio“ arenoje, kur ruošėsi vakare vyksiančiam „Kidy Tour Cup“
Pirmoji rinktinės repeticija: labai sunki pergalė (trenerio video komentaras)
Pirmoji rinktinės repeticija: labai sunki pergalė (trenerio video komentaras)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo draugiškų rungtynių maratoną prieš Europos čempionatą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pirmose tarptautinio turnyro „Kidy Tour
Merginų šokiai - taip pergalės bus minimos rinktinės bare
Merginų šokiai - taip pergalės bus minimos rinktinės bare
Lietuvos krepšinio sirgaliai vėl turės savo bendrus namus. Vilniuje atsidaręs baras „Hooters“ tapo oficialiu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sporto baru, kuriame bus galima
Naujuoju rinktinės kapitonu tapo M. Kalnietis
Naujuoju rinktinės kapitonu tapo M. Kalnietis
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi naują kapitoną. Šių rinkimų prireikė, nes ilgą laiką garbingas pareigas ėjęs ilgametis rinktinės "centras" Robertas Javtokas nacionalinėje
D.Motiejūnas: čia dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt laksčiau (video interviu)
D.Motiejūnas: čia dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt laksčiau (video interviu)
Šeštadienio vakare prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės prisijungęs Donatas Motiejūnas, sekmadienio ryte jau liejo prakaitą bendroje treniruotėje su komanda. Krepšininkai
Oficialu: O.Ašikas nepadės Turkijos rinktinei
Oficialu: O.Ašikas nepadės Turkijos rinktinei
Turkijos rinktinės sirgaliams nebuvo naujiena, kad vienas geriausių šalies krepšininkų Omeras Ašikas neatstovaus nacionalinei komandai.Aukštaūgis jau anksčiau buvo pranešęs,
Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Pradėjus sportuoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, savo kovas pradeda ir „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną dalyviai. Baigę treniruotes krepšinio salėse
Rinktinės rėmėjų komandoje naujas narys - JAV prekės ženklas "McCulloch"
Rinktinės rėmėjų komandoje naujas narys - JAV prekės ženklas "McCulloch"
„Husqvarna“ įmonių grupei priklausanti miško ir sodo priežiūros technikos gamintoja „McCulloch“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos krepšinio
M.Kalnietis jau lieja prakaitą sporto salėje (interviu, video, rinktinės tvarkaraštis)
M.Kalnietis jau lieja prakaitą sporto salėje (interviu, video, rinktinės tvarkaraštis)
Vėlų pirmadienio vakarą „Vanagupės“ viešbučio duris pravėrė dar vienas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatas. Prie jau sportuojančių krepšininkų prisijungė
Neptūnietis M.Girdžiūnas apie rinktinę: "Viskas pažįstama: ir žaidėjai, ir trenerių štabas"
Neptūnietis M.Girdžiūnas apie rinktinę: "Viskas pažįstama: ir žaidėjai, ir trenerių štabas"
Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai, tarp kurių - ir Klaipėdos "Neptūno" žaidėjas Mindaugas Girdžiūnas, Palangoje pradėjo pasirengimą šių metų rugpjūčio pabaigoje
E.Kandratavičius rūpinsis Lietuvos rinktinės fiziniu pasiruošimu
E.Kandratavičius rūpinsis Lietuvos rinktinės fiziniu pasiruošimu
Lietuvos rinktinės trenerių štabą papildė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos atstovas Evaldas Kandratavičius. Nacionalinės komandos gretose 43-ejų fizinio parengimo specialistas

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (412) 07.21 14:34
Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47
Apie
Draugaukime