Stambulo derbyje - Eurolygos lyderių pergalė, "Panathinaikos“" nukovė serbus

Eurolygos ketvirtajame ture penktadienį vakare Stambulo „Galatasaray“ (0/4) savo namų arenoje 87:103 (19:22, 22:26, 23:22, 23:33) neprilygo kitai šio miesto ekipai, turnyro lyderei „Fenerbahčė“ (4/0) ekipai.

Nuo mačo pradžios į priekį šovė aikštės šeimininkai, kurie prabėgus beveik trejoms minutėms pirmavo 8:2. Željko Obradovičiaus vadovaujama „Fenerbahčė“ nesutriko ir kėliniui įpusėjus po truputį vijosi savo varžovus. Maža to, besibaigiant kėliniui Ekpe Udoh baudų metimais persvėrė rezultatą svečių naudai, po pirmojo kėlinio 22:19 pirmavo „Fenerbahčė“, rašo Krepšinis.lt.

Antrame kėlinyje dominavo „Fenerbahčė“: sužaidus ketverias minutes svečiai jau pirmavo dviženkle taškų persvara 38:26. Po „Galatasaray“ stratego Ergino Atamano paprašytos minutės petraukėlės reikalai nesitaisė: svečiai neleido aikštės šeimininkams priartėti ir išsaugojo susikrautą persvarą.

Eurolyga Prieš antrąją mačo dalį svečiai pirmavo 48:41. Po pertraukos trečiąjame ketvirtyje taiklus „Fenerbahčė“ gynėjo Kosto Sloukaso dvitaškis vėl svečiams leido kiek svariau pabėgti į priekį – 43:52. Aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 5:0 ir įpusėjus ketvirčiui sumažino skirtumą 48:52. Iki trečiojo kėlinio pabaigos „Fenerbahčė“ pirmavo 6-10 taškų persvara. Prieš lemiamą ketvirtį svečiai priekyje 70:64.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 2 min. po Nicola Kaliničiaus taiklaus tolimo šūvio „Fenerbahčė“ pirmavo 79:66. Iki ketvirčio pabaigos likus 5 min. ekipas skyrė 10 taškų – 74:84. Svečiai nesuteikė šansų „Galatasaray“ ekipai priartėti ir grąžinti intrigą rungtynėse.

„Galatasaray“: Austinas Daye 16 (3/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), Russas Smithas 15, Justinas Detmonas 14, Vladimiras Micovas 13, Sinanas Guleras 10, Alex Tyus 8, Tiboras Pleissas 7, Gokseninas Koksalas ir Deonas Thompsonas – po 2 taškus.

„Fenerbahčė“: Kostas Sloukas 24 (5/8 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), Bobby Dixonas 22 (4/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai) Ekpe Udoh 21 (8/12 dvitaškiai, 5/6 baudų metimai, 13 atkovotų kamuolių), Luigi Datome 13, Jan Vesley 12, Nicola Kaliničius 5, Jamesas Williamas Nunnally 4, Pero Antičius 2 taškai.

Penktadienį Atėnų „Panathinaikos“ (3/1) namuose 70:59 (23:14, 23:11, 15:16, 9:18) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) ekipą.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 17, Nickas Calathesas 16, K. C. Riversas ir Ioannis Bourousis po 12, Jamesas Feldeine 7, Demetris Nicholsas 6 taškai.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Kuzmičius 15, Milko Bjelica 12, Charlesas Jenkinsas ir Nate'as Woltersas po 8, Marko Simonovičius ir Luka Mitrovičius po 4, Marko Guduričius ir Stefanas Jovičius po 3, Nemanja Dangubičius 2 taškai.

Penktajame ture Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai keliaus į Stambulą ir susitiks su „Anadolu Efes“ ekipa. Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose susitiks su Vitorijos „Baskonia“ komanda.

Graikijos ir Turkijos grandų mūšyje – dramatiška Šaro kariaunos nesėkmė po pratęsimo
Paskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono ture įvyko nuožmus Graikijos ir Turkijos krepšinio grandų mūšis, kuriame nepakaklo pagrindinio laiko.Šarūn Jasikevičiaus treniruojama
Grigonio tritaškiai padėjo švęsti pergalę prieš Eurolygos autsaiderius
Marius Grigonis svariai prisidėjo prie Atėnų "Panathinaikos" (23-11) pergalės prieš absoliučius lygos autsaiderius.Ergino Atamano auklėtiniai namie 84:75 (17:23, 21:14, 22:26, 24:12)
Graikai atskleidė įspūdingą Grigonio algą
Krepšinio naujienų portalo „Eurohoops“ graikiška redakcija skelbia, kad naują sutartį sudaręs ir iki 2027 m. sezono pabaigos Atėnų „Panathinaikos“ klubui įsipareigojęs
Antras niuksas per kelias dienas: Jasikevičiaus auklėtiniai vėl prapylė Stambulo derbį
Penktadienį prieš principinius varžovus neapgynę savų sienų Eurolygoje (80:82) pirmadienį Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai tiems patiems oponentams nusileido ir Turkijos
Įspūdingas Grigonis vedė PAO į sunkią pergalę prieš autsaiderius
Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Grigonio vedamas Atėnų "Panathinaikos" (23-2).Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje tik lemiamame kėlinyje
Be gailesčio: turkus sutriuškinęs "Ryto" jaunimas triumfavo Čempionų lygos finale
Vengrijos mieste Debrecine vykusio FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyro finale įspūdingai triumfavo Vilniaus "Ryto" krepšininkai.Andriaus Šležo auklėtiniai 98:62 (25:19, 15:11,
Po nesėkmės derbyje Jasikevičius akcentavo klaidas: nerodėme savo žaidimo
Po dramatiško pralaimėjimo Stambulo derbyje prieš „Anadolu Efes“ (80:82), Šarūnas Jasikevičius kalbėjo, jog „Fenerbahče“ nežaidė savo krepšinio
Eurolygos rezultatyvumo rekordą pagerinęs buvęs žalgirietis padėjo Šaro kariaunai sutriuškinti ALBA
Į pergalių kelią Eurolygoje po nesėkmės Milane sugrįžo varžovų nepasigailėjusi Stambulo "Fenerbayče" (20-12).Šarūno jJasikevičiaus auklėtiniai namie 103:68 (34:18, 18:22,
Grigonis vos per 7 minutes tapo vienu iš rzultatyviausių ir naudingiausių
Įspūdingai savo laiką aikštėje išnaudojęs Marius Grigonis buvo vienas vedlių į triuškinančią Atėnų "Panathinaikos" 21-1) pergalę Graikijos pirmenybėse.Ergino
Šaro kariauna neturėjo vargo Turkijoje
Triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo bei į pirmą turnyro lentelės vietą grįžo Stambulo "Fenerbahče" (21-3).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
"Žalgiris" ir antrą kartą užtikrintai nukovė baskus
 Kauno „Žalgirio“ (13-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami ir antrą pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“
Saldus Šaro triumfas: išskirtinio palaikymo sulaukęs lietuvis parklupdė "Barceloną"
Įspūdingą ir emocijomis perpildytą pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“. (19-11) Lietuvio komanda namuose 88:74 (23:11, 23:14,
Grigonis buvo vienas vedlių į PAO pergalę
Marius Grigonis buvo vienas vedlių į užtikrintą Atėnų "Panathinaikos" (10-) pergalę Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 89:73 (24:22, 22:20, 18:16, 25:15)
Prieš dvigubą savaitę Šaras iškovojo 12-ą iš eilės pergalę Turkijoje
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę bei mūšį su "Barcelona" užtikrintą pergalę Turkijos pimenybėse iškovojo Stambulo "Fenrbahče" (20-3).Šarūno Jasikevičiaus
Šaro kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių svečiams iš Ispanijos
Uraganinį puolimą pademonstravusi Stambulo Fenerbahče (18-11) komanda iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 118:88 (22:19, 35:18,
Grigonis šį kartą pasirodė silpnai, bet PAO nepaliko šansų varžovams
Marius Grigonis šį kartą neišsiskyrė, tčiau Atėnų "Panathinaikos" (19-1) šventė dar vieną triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai
Turkijoje – triuškinanti Šaro kariaunos pergalė
Po ketvirtadienio pergalės Eurolygos mače prieš Madrido "Real" triuškinančią pergalę ir Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (19-3).Šarūno
Grigonis buvo vienas vedlių į pergalę prieš autsaiderius
Marius Grigonis buvo vienas Atėnų "Panathinaikos" (18-10) komandos vedlių į užtikrintą pergalę Eurolygoje.Ergino Atamano auklėtiniai namie 85:67 (20:17, 18:19, 2114, 26:17) susitvarkė
Buvusio žalgiriečio vedama Šaro kariauna Madride parklupdė Eurolygos lyderius
Buvusio žalgiriečio Nigelo Hayeso-Daviso vedama Stambulo "Fenerbahče" (17-11) parklupdė Eurolygos lyderius.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 89:79 (20:15, 23:18,
Uraganinis Šaro kariaunos puolimas nepaliko vilčių varžovams
Uraganinį puolimą pademonstravęs Stambulo "Fenerbahče" (18-3) klubas iškovojo triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie
Grigonis rezultatyviai išnaudojo laiką pergalingame mače
Marius Grigonis svariai prisidėjo prie triuškinančios Atėnų "Panathinaikos" (18-1) pergalės Graikijos pirmenybėseErgino Atamano auklėtiniai namie 96:73 (26:26, 25:16, 28:16, 17:15)
Grigonis svariai prisidėjo prie PAO pergalės Madride
Po nesėkmės Kaune antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Mariaus Gigonio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (17-10).Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje po permainingos
Į baskų lietuvį žvalgosi ir Jasikevičius
Vitorijos „Baskonia“ ekipai ateinančią vasarą nebus paprasta išlaikyti savo kapitoną – Tado Sedekerskio pageidauja ir Stambulo „Fenerbahče“, rašo Krepšinis.lt.Pranešimų
Pirmasis titulas Turkijoje: Jasikevičius iškovojo šalies taurę
Šarūnas Jasikevičius iškovojo pirmąjį trofėjų kaip Stambulo „Fenerbahče“ treneris – lietuvio ekipa užtikrintai triumfavo Turkijos taurės finale ir susigrąžino
Jasikevičiaus auklėtiniai užtikrintai žengė į taurės pusfinalį
Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Stambulo „Fenerbahče“ klubas tapo paskutiniuoju Turkijos taurės pusfinalio dalyviu, rašo Krepšinis.lt.Lietuvio auklėtiniai ketvirtfinalyje
Graikijos lygoje – triuškinanti Grigonio ir PAO pergalė prieš Kuzminsko AEK
Eilinę pergalę Graikijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (17-1) su Mariumi Grigoniu, rašo Krepšinis.lt.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje
PAO po nesėkmės Kaune pirmąkart pralaimėjo ir Graikijoje, Grigonis – naudingiausias
Marius Grigonis žaidė naudingiausiai, tačiau Atėnų "Panathinaikos" (16-1) po nesėkmės Eurolygos mače Kaune pirmąkart pralaimėjo ir Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai
"Žalgiris" užtikrintai įveikė PAO su rezultatyviu Grigoniu
Kauno „Žalgirio“ (10-15) krepšininkai laimėjo ir antrąsias dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu