T.Jogėla ir D.Krestininas atvedė į pergalę prieš A.Labucko atstovaujamą VEF

Latvijos krepšinio lygoje trečiadienį susitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki žaidėjai iš Lietuvos.

Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujamas Rygos "Barons kvartals" (13/12) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 80:71 (29:21, 17:19, 16:17, 18:14) įveikė Rygos VEF (12/4) ekipą su Arnu Labucku.

Visi lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o aikštės šeimininkams atstovaujantys mūsiškiai buvo rezultatyviausi ir naudingiausi nugalėtojų gretose.

T.Jogėla per 25 su puse minutės pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 24 naudingumo balus.

D.Krestininas per 31 minutę įmetė 13 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 7/10 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo bei dukart prasižengė. Puolėjo sąskaitoje - 17 naudingumo balų.

A.Labuckas per 21 minutę įmetė 5 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

T. Jogėla ir D. Krestininas pasidabino Latvijos čempionato bronzos medaliais
Latvijos krepšinio lygos pirmenybių bronzą iškovojo Rygos "Barons kvartals" klubas su Tauru Jogėla ir Denisu Krestininu.Lietuvių atstovaujama ekipa ketvirtose serijos rungtynėse
VEF parengė rimtą paraišką į čempionų titulą, lietuviai - šešėlyje
Rygos VEF klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas žengė milžinišką žingsnį Latvijos krepšinio lygos čempionų titulo link.Sostinės ekipa antrose finalo serijos rungtynėse svečiuose
Puikiai pasirodęs D.Krestininas priartino savo komandą prie bronzos medalių
Įspūdingą pergalę Latvijos pirmenybių mažajame finale iškovojo Deniso Krestinino ir Tauro Jogėlos atstovaujamas Rygos "Barons kvartals" klubas.Šeštadienį "baronai"
E. Želionis pranoko A. Labucką, bet finalo seriją Latvijoje pergale pradėjo VEF
Latvijos pirmenybių finalo seriją pergale pradėjo Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF komanda. Sostinės klubas išvykoje 76:66 (26:10, 18:19, 16:13, 16:24) nugalėjo Ventspilio "Ventspils"
T. Jogėla žaidė solidžiai, o Rygos klubas išlygino bronzinės serijos rezultatą
Rygos "Barons kvartals" ekipa, kurios marškinėlius vilki Tauras Jogėla ir Denisas Krestininas Latvijos krepšinio lygos mažojo finalo serijoje išlygino rezultatą.Sostinės
Įspūdingo T.Jogėlos žaidimo nepakako pergalingai startuoti mažajame finale
Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujamam Ryros "Barons kvartals" klubui nepavyko pergalingai pradėti Latvijos lygos mažojo finalo.Antradienį "baronai" svečiuose 63:69 (16:10,
VEF - per žingsnį nuo finalo, A. Labuckas - mažai pastebimas
Rygos VEF klubas su Arnu Labucku žengė tvirtą žingsnį Latvijos krepšinio lygos pirmenybių finalo link.Sostinės ekipa antrose pusfinalio serijos rungtynėse išvykoje 87:76 (23:14, 23:17,
Naudingai žaidusių lietuvių akistatoje - triuškinanti "Ventspils" pergalė ir kelias į finalą
Tiesiausiu keliu į Latvijos krepšinio lygos čempionato finalą žengė Edgaro Želionio atstovaujama Ventspilio "Ventspils" komanda.Ji trečiose pusfinalio serijos rungtynėse be vargo
J. Blūmo metimas atnešė pergalę VEF su A. Labucku Latvijos pusfinalio serijoje
Dramatiška pergale Latvijos krepšinio lygos pirmenybių pusfinalio serijoje startavo Rygos VEF klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas.Sostinės ekipa savo aikštėje po paskutinėmis
"Barons" su dviem lietuviais pusfinalio serijoje atsidūrė ties prarajos riba
Rygos "Barons kvartals" komanda su dviem lietuviais Latvijos pusfinalio serijoje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujama ekipa antrose pusfinalio
VEF su A. Labucku sezoną VTB lygoje baigė gėdingu pasirodymu
Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF komanda VTB Vieningoje lygoje kalnų nenuvertė ir pasirodymą baigė jau ketvirtfinalyje.Rygiečiai trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje
Latvijoje pusfinalis prasidėjo T.Jogėlos ir D.Krestinino ekipos pažeminimu
Latvijos pirmenybių pusfinalis prasidėjo dviejų "lietuviškų" ekipų susitikimu, tačiau intriga jame nė nekvepėjo.Edgaro Želionio atstovaujamas reguliariojo sezono nugalėtojas
A. Labuckas Sankt Peterburge buvo komandos draugų šešėlyje
Rygos VEF klubas atsidūrė labai sudėtingoje situacijoje VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje.Sostinės ekipa antrame serijos susitikime išvykoje dar kartą 74:79 (18:10, 21:29, 14:20,
T. Jogėla vedė Rygos klubą į Latvijos pirmenybių pusfinalį
Dramatiškoje Latvijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje, kurioje prireikė visų penkių rungtynių lemiamose rungtynėse pergalę iškovojo ir į pusfinalį žengė Rygos "Barons
VEF su A. Labucku nesėkme pradėjo VTB lygos atkrintamąsias
Rygos VEF klubas, kurio marškinėlius vilki Arnas Labuckas pralaimėjimu pradėjo VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio seriją.Latvijos sostinės ekipa išvykoje 81:93 (15:26, 26:24, 21:23,
T. Jogėlos vedamas Rygos klubas dar kartą išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą
Rygos "Barons kvartals" komandai, kurios marškinėlius vilki Tauras Jogėla ir Denisas Krestininas pavyko išgelbėti sezoną ir Latvijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje
Solidaus lietuvių indėlio nepakako: "Barons kvartals" - ties prarajos riba
Tauras Jogėla ir Denisas Krestininas buvo svarbios figūros savo komandoje, tačiau lietuvių atstovaujama Rygos "Barons kvartals" ekipa Latvijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje
T.Jogėlos ir D.Krestinino ekipa - pažeminta savo žiūrovų akivaizdoje
Bevlitišku pralaimėjimu Latvijos krepšinio lygos reguliarų sezoną baigė Deniso Krestinino ir Tauro Jogėlos atstovaujama Rygos "Barons kvartals" (17/15) ekipa.Ji savo
Pergalingame mače A.Labuckas buvo nepastebimas
Pergale Latvijos krepšinio lygos čempionato reguliarųjį sezoną užbaigė Arno Labucko atstovaujama Rygos "VEF" (14/4) komanda.Rygiečiai išvykoje 84:75 (24:19, 17:11, 20:19,
"Ventspils" su E.Želioniu - sutriuškinti M.Kumpio vedamos "Jekabpils"
Triuškinantį pralaimėjimą Latvijos krepšinio lygos čempionate patyrė Edgaro Želionio atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (27/5) komanda, kuri svečiuose 66:87 (19:17, 22:30,
VEF su A.Labucku galingam varžovui iš Rusijos pralaimėjo vieną kėlinį - ir visą mačą
Tragiškai vieną kėlinį sužaidusi Rygos VEF (11/12) komanda su Arnu Labucku patyrė dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje.Latvijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje tik dėl tragiškai
Lietuvių akistatoje Latvijoje E.Želionį nustelbė T.Jogėlos ir D.Krestinino duetas
Netikėtą pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate pasiekė Deniso Krestinino ir Tauro Jogėlos atstovaujama Rygos "Barons" (17/14) komanda.Rygiečiai išvykoje 94:89 (23;26,
T.Jogėla ir D.Krestininas negriežė pirmais smuikais, bet buvo naudingi
Įtikinamą pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujama Rygos "Barons" (16/14) komanda, kuri savo aikštėje nesunkiai
VEF su A.Labucku beviltiškai pralaimėjo Sibire
VTB Vieningoje lygoje sekmadienį beviltišką nesėkmę patyrė Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF (11/11) komanda.Latvijos klubas Rusijoje 71:88 (21:19, 12:21, 17:22, 21:26) nusileido turnyrinės
Netikėtai sunki A.Labucko klubo pergalė prieš M.Kumpio ekipą
Latvijos pirmenybėse ketvirtadienį suitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF (13/4) klubas namie po netikėtai
T.Jogėlos ir D.Krestinino indėliai į Rygos klubo pergalę - skirtingi
Sunkią pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Deniso Krestinino ir Tauro Jogėlos atstovaujama Rygos "Barons kvartals" (15/14) komanda, kuri išvykoje 91:89
VEF su puikiai žaidusiu A.Labucku tik po pratęsimo nusileido "Uniks"
VTB Vieningoje lygoje vos nesuklupo vicečempionė bei Eurolygos dalyvė Kazanės "Uniks" (13/8) komanda.Rusijos klubas Latvijoje tik po pratęsimo 86:82 (20:17, 20:23, 20:14, 12:18, 14:10) įveikė
A.Labuckas VTB lygoje išsiskyrė pagirtina kova po krepšiais
Pergalę Vieningoje VTB lygoje pasiekė Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF (11/9) komanda, kuri namuose 91:80 (22:15, 22:17, 28:17, 19:31) įveikė visišką lygos autsaiderę Permės "Parma"

Krepšinio torentai (125) 04.20 19:55
Ką šiuo metu klausotės? (355) 04.08 19:51
NBA 2014-2015 (967) 03.13 02:29
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47