Taurę apsikabinęs Š.Jasikevičius: mes to nusipelnėme (komentarai)

Autorius: Jaunius Sarapas, Krepšinis.lt.
Domanto Pipo nuotrauka, DELFI
„Mes čempionai“, – likus žaisti dar keturias minutes jau skandavo ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ sirgaliai, o Šarūnas Jasikevičius apkabino pakeistą kapitoną Paulių Jankūną ir jo veide pasirodė šypsena.

Daugiatūkstantinėje sirgalių minioje Šaro kariaunai lengva nebuvo, bet tikslas galiausiai vis tiek buvo pasiektas – šio sezono principinį varžovą Panevėžio „Lietkabelį“ 84:63 pranokę žalgiriečiai pirmą kartą istorijoje virš galvos kėlė Karaliaus Mindaugo taurę.

Kibioje „Žalgirio“ gynyboje strigę panevėžiečiai pirmus taškus pelnė tik prabėgus pusketvirtos minutės, o po pirmo ketvirčio atsiliko 10:18. Visgi antrajame „Lietkabelio“ žaidėjai apsiprato ir ėmė lengviau rinkti taškus, o šeimininkams svečių pristabdyti nepadėjo net Šaro pastabos per minutės pertraukėlę – iš vidutinio nuotolio pataikęs Benas Madgenas, pirmą kartą išvedęs Panevėžio ekipą į priekį, rankų mostais ragino savus sirgalius (32:33).

Bet tai buvo vienintelis ir labai trumpas momentas, kai „Lietkabelis“ džiaugėsi pranašumu. Švieslentėje dar kartą buvo užsidegę lygūs skaičiai 36:36, tačiau tuomet žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą – po Egdaro Ulanovo tritaškio komandas jau skyrė 9 taškai (45:36).

Minutės pertraukėlės paprašęs Kazys Maksvytis teisėjams išdėjo viską, ką galvoja ir už tai buvo nubaustas technine pražanga. „Žalgiris“ už šią dovanėlę „atsidėkojo“ taikliu baudos metimu ir tritaškiu (49:36).

Nuo tos akimirkos Kauno ekipa iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido – didžiąją likusio laiko dalį dviženklę persvarą išlaikė šeimininkai užtikrintais žingsniais artėjo prie triumfo. Galutinius du vinis mače įkalė Artūras Milaknis – likus žaisti 4:37 sek. „Žalgiris“ pirmavo jau net 18 taškų skirtumu (78:60). Finalinis teisėjų švilpukas paskelbė apie tai, ko daugelis ir tikėjosi – Karaliaus Mindaugo taurė lieka Kaune.

„Pats maloniausias jausmas sporte – iškovoti titulą. To mes nusipelnėme – visos savaitės metu atrodėme gana solidžiai ir tai parodo mūsų pergalė solidžiu skirtumu“, – pademonstruotu pajėgumu džiaugėsi Šaras, taurę iš aikštės į rūbinę atnešęs ant savo rankų.

Nuo pat pirmųjų akimirkų abiejų komandų žaidėjai tiesiog kunkuliavo – vos po minutės už per daug emocingą reakciją į teisėjo skirtą pražangą dar ir techninę nuobaudą užsidirbo Leo Westermannas.

Ant parketo taip pat netruko ir kovos dėl kiekvieno centimetro: buvo daug susistumdymų, grumtynių ir... nešvaraus žaidimo, kurį dar prieš finalą minėjo Š. Jasikevičius.

Kovojant dėl kamuolio po krepšiu besistumdęs Simas Galdikas alkūne stuktelėjo Antanui Kavaliauskui per galvą, o šis susinervinęs pastūmė varžovą – abu buvo nubausti nesportinėmis pražangomis. Bet tai jų neapramino – krepšininkus išskyrė komandų draugai, o jie patys dar apsikeitė riebiomis replikomis.

„Teisėjams buvo labai sunkios rungtynės. Kiekvieną kartą, kai žaidime prieš Panevėžį, bus panašiai – jie yra kovotų komanda, todėl kito kelio kovoti su jais nėra“, – neeilines grumtynes komentavo žalgiriečių vairininkas.

Jas šį kartą kontroliavo visi trys geriausi Lietuvos reitingo teisėjai: Tomas Jasevičius (1), Jurgis Laurinavičius (2) ir Gytis Vilius (3).

„Teisėjų darbo nesinori vertinti – jie bandė fiksuoti tuos kontaktus, gal tik nesigavo lygiai jų fiksuoti. Vienoje aikštės pusėje buvo leidžiama žaisti kiečiau, kitoje buvo fiksuojami ir mažesni kontaktai. Pirmoje pusėje tai leido jiems išsilaikyti rungtynėse.

O antroje pusėje jie panaudojo kontaktą, į kurį mes nesureagavome, kas mus išmušė iš vėžių. „Žalgiris“ laimėjo pelnytai“, – konstatavo K. Maksvytis.

Komentuoti
MrVycka2017-02-19 20:11:57 Cituoti
gerai, kad maksvytis bent jau pridėjo pabaigoje, kad laimėjo pelnytai, o ne vien ant teisėjų pastūmė...normaliai žiūrėjau, jokių žiaurių klaidų nemačiau, o dar ir jei jų būtų, tai ką, lietkabelis turėtų šansų laimėti?..

"Žalgiris" Kaune sulaukė šiauliečių pasipriešinimo (dėjimų video)
Šarūnas Jasikevičius leido pailsėti lyderiams, tačiau jų pagalbos ir neprireikė – Kauno „Žalgiris“ (6/1) pasiekė lengvą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.„Žalgiris“
Nepralaimintis "Lietkabelis" paliko "Nevėžį" be pergalių (video komentarai)
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe–LKL“
#TimeOutŽalgiris: Išsiilgtos Eurolygos emocijos, R.Javtoko auksinis lankas ir kita
Penktadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios pirmosios Eurolygos sezono rungtynės tapo tikra švente krepšinio gerbėjų miniai – žalgiriečiai nukovė varžovus iš
"Žalgiris" Eurolygos starte laimėjo trilerį
Penktadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje prasidėjo 2017-2018 m. Eurolygos sezonas. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pademonstravo įspūdingą kovą, įveikė Belgrado „Crvena
K.Maksvytis: "Lietuvos ryto" žaidimo braižas pasikeitė, laukia įdomi dvikova
Šeštadienį nuo 17.20 val. Klaipėdos „Neptūno“ Vilniuje laukia sunki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistata su vietos „Lietuvos ryto“
L.Lekavičius: nenoriu, kad žmonės manytų: Lukas atvyko čia kaip Šaras (video)
Šią vasarą su Atėnų „Panathinaikos“ rankomis sukirtęs Lukas Lekavičius iškart pajuto didelį vietinių krepšinio gerbėjų dėmesį.Interviu tinklalapiui Eurohoops.net
M.Žukauskas pabrėžia pergalės Eurolygos starte svarbą
Kauno „Žalgirio“ komandos jau spalio 13 dieną laukia naujas iššūkis Eurolygoje – kauniečius pirmajame sezono mače egzaminuos Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkai.
K.Lavrinovičius - naudingiausių Europos taurės turo žaidėjų penketuke
Europos taurės turnyro pirmojo turo naudingiausių žaidėjų penketuke atsidūrė Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius.28 minutes
"Neptūnas" užmezgė draugystę su Kretingos rajonu
„Neptūnas“, FIBA Čempionų lygos turnyre reprezentuojantis ne tik Klaipėdos, bet ir visos Vakarų Lietuvos vardą, plečia bendraminčių ratą - užmegzta draugystė su Kretingos rajonu.„Neptūno“
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams
"Lietkabelis" Europos taurės starte nepaliko vilčių Izraelio čempionams (1)
Sėkmingai Europos taurėje startavo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) sudorojo Izraelio čempionus Jeruzalės „Hapoel“
P.Jankūnas ir V.Micičius turi ką pasakyti apie "Crvena Zvezda" (video interviu)
Jau šį penktadieni startuoja naujasis Eurolygos sezonas. Kauno „Žalgirio“ komanda namuose susitiks su atsinaujinusia Serbijos čempione Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa.
A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais "Hapoel"
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės kovas pradėjo pergale 86:72 prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas
Kuo išskirtinės šio penktadienio "Žalgirio" rungtynės?
Jau šį penktadienį į „Žalgirio“ areną sugrįš Eurolygos kovos, kur savo namų sienas Kauno „Žalgirio“ krepšininkai saugos nuo kovingosios Belgrado „Crvena
Įspūdingas klipas prieš "Žalgirio" startą Eurolygoje
Eurolyga grįžta. Jau šį penktadieni startuoja naujasis pajėgiausio Senojo žemyno krepšinio turnyro sezonas.Kauno „Žalgirio" komanda namuose susitiks su atsinaujinusia Serbijos
"Žalgiris" Eurolygos komandų reitinge atsidūrė arti dugno
Apie Europos krepšinį rašančio tinklalapio Eurohoops.net apžvalgininkai jau rytoj prasidėsiančio Eurolygos turnyro proga sudarė joje dalyvausiančių komandų reitingą.Šis buvo
Milžinų mūšį stebėjo virš pusės milijono žiūrovų
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės sulaukė rekordiškai didelės auditorijos prie televizoriaus ekranų. „Betsafe–LKL“ milžinų susitikimą
P.Valinskas: šiemet galiu kažką pasakyti ir jaunesniems už save žaidėjams
Antrus metus Kauno „Žalgirio“ vyrų komandoje pradedantis Paulius Valinskas jaučiasi vis tvirčiau pagrindinės ekipos sudėtyje. Jau pirmose oficialiose sezono rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“
A.Juškevičius apie didžiausią savo baimę ir nuodėmingą malonumą (interviu)
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
Nervų kare Vilniuje "Žalgiris" palaužė "Lietuvos rytą" (spaudos konferencija)
Nervų kare Vilniuje "Žalgiris" palaužė "Lietuvos rytą" (spaudos konferencija) (2)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai nugalėjo Vilniaus „Lietuvos
LKL savaitės apžvalga: neklumpantis "Lietkabelis", interviu, nauja rubrika ir kita
Trečioje „Betsafe–LKL“ čempionato savaitėje krepšinio sirgaliai galėjo išvysti emocingą krepšinio spektaklį „Siemens“ arenoje, nesulaikomai
Įniršęs L.Kleiza: mačas nulemtas ne žaidėjų, o teisėjų, kurie buvo "Žalgirio" fanai
Vilniaus „Lietuvos rytas“ buvo per vieną metimą nuo pergalės prieš LKL čempioną Kauno „Žalgirį“ ir tikrame krepšinio trileryje parodė, jog dideles prieš
R.Kurtinaitis dėl pralaimėjimo "Žalgiriui" kaltino teisėjų šališkumą
Po skaudaus pralaimėjimo 67:70 principiniams varžovams Kauno „Žalgiriui“ Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategas Rimas Kurtinaitis negailėjo kritikos teisėjams.„Nenorėčiau
Š.Jasikevičius po sunkios pergalės pabrėžė prastą auklėtinių sportinę formą
Po paskutinėmis minutėmis Kauno „Žalgirio“ 67:70 iškovotos pergalės vyriausias klubo strategas Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi auklėtinių įdedamu darbu, tačiau neslėpė,
"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame
Sausakimša "Siemens" arena žalgiriečių neįbaugins?
Šiandien vyks pirmoji tituluočiausių Lietuvos krepšinio klubų dvikova. „Lietuvos rytas“ namuose priims čempionų titulą ginantį „Žalgirį“.Rungtynėse neabejotinai
Desertas sirgaliams: 11 faktų apie "Lietuvos ryto" ir "Žalgirio" akistatą
Jau šiandien Lietuvos krepšinio mėgėjų laukia tikras desertas. Vilniaus „Siemens“ arenoje susikaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubai.Alfa.lt
Ch.Krameris: net ir po kitų mačų mūsų fanai kalba apie Lietuvos derbį
„Lietuvos ryto“ ekipos naujokui Chrisui Krameriui nereikia papildomai aiškinti apie rungtynes tarp Vilniaus ir Kauno klubų. 191 cm ūgio amerikietis apie sekmadienį vyksiantį „Betsafe-LKL“
Fiksuojami rekordai - net tris LKL mačus žiūrėjo daugiau žmonių nei finalą
Naujojo „Betsafe–LKL“ sezono kovos sutraukia rekordiškai didelę žiūrovų auditoriją prie televizoriaus ekranų.Net trejas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
EuroBasket 2015 (42) 03.07 22:47