Unicaja

Ispanų klubų viliotas M. Huertas pagaliau pasirinko kitą karjeros stotelę
Jau kurį laiką užsitęsusios spekuliacijos kurio Ispanijos klubo aprangą apsivilks iš NBA lygos grįžtantis 34 -erių metų brazilas Marcelinho Huertas, pagaliau baigėsi.Skelbiama, kad
M. Kalnietis gali vėl tapti J. Plazos auklėtiniu
Europos taurės tunryre triumfavusi ir ateinantį sezoną Eurolygoje besivaržysianti Malagos "Unicaja" ekipa dairosi kas galėtų tapti pagrindiniu komandos atakų dirigentu.Ispanijos žiniasklaidos
J.Mačiulis pasirodė labai silpnai, bet "Real" eliminavo "Unicaja" ir pateko į finalą
Jono Mačiulio atstovaujama Madrido "Real" komanda tiesiausiu keliu pateko į finalą ir gins Ispanijos čempiono titulą."Karališkasis" klubas sekmadienį išvykoje po
J. Plaza - pretendentas stoti prie "Emporio Armani" vairo
Iš kovos dėl Italijos čempionato aukso medalių pusfinalyje pasitraukusi Milano "Emporio Armani" ekipa jau dairosi naujo stratego, kuris galėtų pakeisti kroatą Jesminą Repešą.Eurolygoje
J. Carrollo benefisas dar labiau priartino "Real" prie Ispanijos finalo
Triuškinančią pergalę antrose Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynėse iškovojo Madrido "Real" komanda su Jonu Mačiuliu.Jayccee Carrollo
S. Llullo vedamas "Real" pusfinalio serijoje startavo sudėtinga pergale
Madrido "Real" komanda, kurios garbę gina lietuvis Jonas Mačiulis Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį."Karališkasis"
Labai nesėkmingai pasirodžiusiam M.Grigoniui sezonas baigėsi Malagoje
Mariui Grigoniui sezonas baigėsi Ispanijos pirmenybių ketvirtfinalyje. Sekmadienį lietuvio atstovaujama Tenerifės "Iberostar" komanda išvykoje 61:71 (10:16, 16:19, 15:16, 20:20) nusileido
M.Grigonio klubas įveikė "Unicaja" ekipą ir išlygino serijos rezultatą
Marius Grigonis sėkmingai išnaudojo jam skirtą laiką, o jo atstovaujama komanda įveikė Europos taurės nugalėtojus bei išlygino Ispanijos taurės ketvirtfinalio serijos rezultatą.Penktadienį
"Unicaja" naujokas vedė andalūzus į pergalę prieš M. Grigonio klubą
Mariaus Grigonio atstovaujama Tenerifės "Iberostar" komanda pralaimėjimu pradėjo Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos ketvirtfinalio seriją.Ji svečiuose 65:79 (17:19, 17:25,
M. Pocius žaidė vos 8 minutes, UCAM - pralaimėjo
Pralaimėjimą Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos priešpaskutinio reguliaraus sezono ture patyrė į atkrintamąsias patekti šansų jau nebeturinti Martyno Pociaus atstovaujama
"Baskonia" su T. Sedekerskiu nusileido J. Plazos auklėtiniams
Devintą pralaimėjimą Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos reguliariajame sezone patyrė Vitorijos "Baskonia" (21/9) komanda su Tadu Sedekerskiu.Baskai savo aikštėje
M.Grigonis žaidė tragiškai, jo komanda sutriuškinta Malagoje
Mariaus Grigonio atstovaujama komanda Ispanijos pirmenybėse patyrė triuškinamą pralaimėjimą prieš neseniai Europos taurę laimėjusį ir teisę Eurolygoje žaisti iškovojusį
Neįtikėtiną spurtą surengusi "Unicaja" laimėjo Europos taurę bei žais Eurolygoje (1)
Europos taurės laimėtojas sprendėsi dviejų Ispanijos komandų dvikovoje. Lemiamame mače Malagos "Unicaja" klubas sužaidė neįtikėtiną lemiamą ketvirtį, svečiuose 63:58 (18:22, 12:11,
A.Omičius Europos taurės finale pasižymėjo išskirtiniu poelgiu
Kilnų poelgį lemiamose Europos taurės turnyro finalo serijos rungtynėse pademonstravo Malagos "Unicaja" komandos vidurio puolėjas Alenas Omičius.Kaip ir pridera finalui itin emocingame
Saldus "Unicaja" revanšas: Europos taurės nugalėtoją lems trečias mūšis
Europos taurės finalo serijoje iki dviejų pergalių prireiks lemiamos trečios dvikovos. Antrose rungtynėse buvusio žalgiriečio Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“ penktadienį
J.Plazos vedama "Unicaja" pralaimėjo pirmą mūšį dėl bilieto į Eurolygą
Europos taurės finalo pirmose rungtynėse Valensijos „Basket“ savo aikštėje tik po atkaklios kovos 68:62 (20:20, 15:15, 15:13, 18:14) įveikė buvusio „Žalgirio“ trenerio
"Unicaja" - pirmoji Europos taurės turnyro finalininkė
Malagos „Unicaja“ klubas tapo pirmuoju Europos taurės turnyro finalo dalyviu. Joano Plazos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 74:63 (27:11, 10:13, 16:18, 21:21) nepaliko vilčių Krasnodaro
Europos taurės pusfinalius pergalingai pradėjo Ispanijos klubai
Tikimybė, jog 2016 - 2017 metų sezono Europos taurės turnyro finalas bus ispaniškas dar labiau išaugo po pirmųjų pusfinalio mačų.Pirmoje pusfinalio poroje kiek netikėtą užtikrintą
Ispanų klubai Europos taurės ketvirtfinalyje eliminavo "Chimki" ir "Bayern"
Vėlų trečiadienio vakarą įvykus paskutinėms, trečiosioms serijos rungtynėms paaiškėjo visos į Europos taurės pusfinalį patekusios komandos. Su kamuoliu Dejanas Musli Ispanų „Valencia
"Anadolu Efes" paskolino aukštaūgį J.Plazos vadovaujamai "Unicaja"
Stambulo "Anadolu Efes" ekipoje savo vietos neatradęs 24 -erių metų 216 cm ūgio vidurio puolėjas iš Slovėnijos Alenas Omičius grįžta į Ispaniją.2015 - 2016 metų sezone Las
D.Dulkys ir E.Bendžius žaidė neįspūdingai, o jų klubas - nepavydėtinoje situacijoje
Vis labiau į dugną Ispanijos pirmenybėse grimzta Eimanto Bendžiaus, Deivido Dulkio ir Osvaldo Matulionio atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Rio Natura Monbus Obradoiro" (4/10) klubas,
M.Pociaus komanda Malagoje krito po pratęsimo, bet pateko į kitą etapą
Martyno Pociaus atstovaujamas Mursijos UCAM (4/4) klubas svečiuose po pratęsimo 86:89 (24:32, 19:11, 15:19, 15:11, 13:16) nusileido Malgos "Unicaja" (4/3) ekipai, liko ketvirtoje C grupės
Buvusio "Lietuvos ryto" legionieriaus N.Nedovičiaus karjera pakibo ant plauko
Nors Nemanja Nedovičiui dar tik dar tik 25-eri, gynėjui iš Serbijos gali tekti kabinti sportbačius ant vinies.Apie tokią negailestingą scenarijų, komentuodamas buvusio Vilniaus „Lietuvos
M.Pociaus klubas namie įveikė "Unicaja" ekipą
Martyno Pociaus atstovaujama Mursijos UCAM (3/1) komanda iškovojo trečią pergalę Europos taurės turnyre ir pakilo į pirmą C grupės vietą.Trečiadienį Ispanijos klubas namuose palaužė
"Baskonia" su T.Sedekerskiu pralaimėjo Malagoje
Antrą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Vitorijos "Baskonia" (4/2) klubas su Tadu Sedekerskiu.Sekmadienį baskai išvykoje 72:82 (14:22, 9:17, 27:19, 22:24) nusileido Malagos "Unicaja"
M.Gecevičius buvo vienas pagrindinių pergalės prieš "Unicaja" kalvių
Martynas Gecevičius daug prisidėjo prie pirmos savo komandos pergalės Ispanijos pirmenybėse.Penktadienį lietuvio atstovaujamas Saragosos "Tecnyconta" (1/1) klubas svečiuose po atkaklios
"Real" įveikė šeimininkus ir laimėjo turnyrą Malagoje, J.Mačiulis vėl žaidė blankiai (1)
Madrido "Real" klubas, kurio marškinėlius vilki Jonas Mačiulis, laimėjo "Costa del Sol" turnyrą Malagoje.Finale Ispanijos čempionai po atkaklios kovos 83:78 (23:11, 23:26,
Ispanijos grandų klubuose žaidęs E.Jacksonas keliasi į autsaiderių gretas
Barselonos "Barcelona Lassa" bei Malagos "Unicaja" komandose pataruosius metus rungtyniavęs prancūzas Edwinas Jacksonas kiek netikėtai keliasi į Ispanijos autsaiderių gretas.Oficialiai

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
Krepšinio torentai (128) 09.27 13:59
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45